Jump to content

Како ћете се опростити од појединих форумаша ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

 Квотујте форумаша и опростите се  било песмом, стихом, жељом ...итд. 

Први ми паде Оби на памет :smeh1:

@obi-wan 

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Vasilije. рече

Sa nekima se neću ni opraštati, jer imamo redovan kontakt preko Discorda i Instagrama, a neke ću da potražim na drugim forumima i istrolujem. :)))

image.jpeg.d4f93b26418fc159b1c86c906eb06bbb.jpeg

Теби желим овакву једну супругичасту :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Flojd :)

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim dabi bilo lepo da ljudi koji su bili na forumu u oke kontaktu,da nastave komunikaciju i na drustvenim mrezama, ja sam bar u kontaktu sa bliskim ljudima sa foruma. :) 

Ali eto da se oprostim i sa onima sa foruma:

@Плаво Небо

@Рапсоди

@obi-wan

@Vasilije.

@Milan Rakic

@sanja84

@Aleksandra_A

@JESSY

@Alegzandar

@PredragVId

@Лапис Лазули

@Вукашин Ковачевић

 

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakvi ste vi amateri... ovako se to radi.

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Све које сам блокирао  @Avocado @haveaniceday @MKD13 (ето да ти МКД13 не причаш како су четници зли и покварени :) ) одблокирах!

Ово је мали корак за човечанство али велики за мене! :D

@Zayron Тебе сам давно одблокирао, чак сам и једном погледао јутјуб клип (прву трећину само додуше) :D

@Тражитељ Јес да си напоран ал и тебе сам одблокирао.

Е пошто сте сви одблокирани сада иде једна песма:

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nestacu i necemo se vise vidjati

mnogi su mi isli na "kvorum" a mnogi su stavili melem na moje rane, koje su otvorene bile uoci dolaska ovde i nisu nazalost zarasle....a dal ce ne znam :/

zbogom drugari

pamtite me po dobru

suvise sam vazan da mi me uhvatili....

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Драшко рече

Nestacu i necemo se vise vidjati

mnogi su mi isli na "kvorum" a mnogi su stavili melem na moje rane, koje su otvorene bile uoci dolaska ovde i nisu nazalost zarasle....a dal ce ne znam :/

zbogom drugari

pamtite me po dobru

suvise sam vazan da mi me uhvatili....

Немој мајкане бит жаобитан што би рекао Драган Торбица. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има овде много добрих људи, писмених особа, паметних и верујућих, неке сам био побројао али
Форум је, мојој маленкости, почео да скапава онда кад је отеран @Ромејац
По мом мишљењу, његов допринос је ненадокнадив и осећа се одсуство.
Искрено, по својој слабости али и вољи, највећи број пута по логовању сам увек прво ишао на Тема јасна из прве поруке да не насмејем него на неки теолошки дневник др.мр. где пола тих грчких речи не разумем.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Flojd

Брале јесте да немам ни фб, ни инстаграм, ни твитер, ни шта све постоји још од тих мрежа али да ми Бог помогне да те се увек сетим у молитви. Амин!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Опраштати се од других?

Сви су живи и здрави.

Хвала многима на најразличитије начине:

Моцију на предивном смислу за хумор, ?

Џесики и АлександриВ за многе мисли и теме које су задирале у најљудскије делове наших душа, ?

Драшку за парче своје душе, ?

теолозима попут (пре свега) Николе Ђоловића, Обија, Нишизаве, Аце Милојкова, Владана, Ивана и др. који су свако из свог угла осветљавали многе дилеме из различитих углова.?

ВСБ, брате, буди увек то што јеси.?

Неизоставно поздрав за "тврдо крило", предвођено многобанованом Софијом, као и за Рапсу, Предрага и остале. Мора бити равнотеже.?

Zayrona никад нећу разумети, зато ће остати посебан у мом срцу. ?

Е сад... Наши атеисти на челу са Васом и Авокадом, Бранка па и Облачни Краљ - дивно искуство, мсм да смо пуно узрасли кроз са-живљење на овом форуму.

Многе не могу набројати тренутно јер сећање издаје са годинама. Сви сте део мене кроз ове године.

Свима мој тренутан осећај према самим Поукама:

 

П.С.

Ави хвала за искреност до крајњих граница, камо среће да су сви попови такви.

Оцу Ивану хвала за године дивног искуства кроз заједницу.

Не могу поздравити неке којима је политика испред Христа, али - хвала им ипак што су ми открили колико лоших ствари још има у мени попут немира, гнева, срџбе...

А највише хвала Господу на Поукама.

Видимо се - у Литургији, на другом форуму, твитеру или негде другде...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...