Jump to content

Где ћете бити и шта ћете радити после (не)гашења ЖРУ ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ја ћу покушати да се  инфилтрирам на неки атеистички форум да мало тролам :smeh1:  а ви  ?

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Back_to_the_Future.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

idem u Juznu Ameriku sa decom i kupujem vilu u Marcada de Quentes 

Pusim one cigare prave, sviram klavir, plivam na obali Arekipe i uvece priredjujem parti gde dolazi krem drustva 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nema foruma više... Pouke su bile jedini forum koji sam koristio unazad 13 godina.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

FORUMS.DEVELOPER.APPLE.COM

Connect with fellow developers and Apple experts as you give and receive help on a wide variety of development topics, from implementing new technologies to established best practices

 

STACKOVERFLOW.COM

Stack Overflow | The World’s Largest Online Community for Developers

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Драшко рече

idem u Juznu Ameriku sa decom i kupujem vilu u Marcada de Quentes 

Pusim one cigare prave, sviram klavir, plivam na obali Arekipe i uvece priredjujem parti gde dolazi krem drustva 

 

Znaci kopiras emociju sa pouka u realnosti big lajk :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma nece one tako lako nestati, mozda samo promene oblik... 

Sta cemo raditi, hmm isto kao i sad, mozda cu se vise posvetiti pisanju, crtanju i pravljenju emisija. Al ce mi biti zao sto necu vise moci da upoznajem dobru ekipu sa foruma. 

I sto ce neke neresene stvarcice ostati takve zanavek, a ovako dok su postojale poruke postojala je i neka nada. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Flojd рече

Ma nece one tako lako nestati, mozda samo promene oblik... 

Sta cemo raditi, hmm isto kao i sad, mozda cu se vise posvetiti pisanju, crtanju i pravljenju emisija. Al ce mi biti zao sto necu vise moci da upoznajem dobru ekipu sa foruma. 

I sto ce neke neresene stvarcice ostati takve zanavek, a ovako dok su postojale poruke postojala je i neka nada. ?

Gledao sam malo onaj tvoj kanal, trebalo bi da pocnes da radis recenzije automobila. Smaraju me svi ovi sto rade, a kako sam video ti i driftujes i svasta nesto mozes i egzotiku da ubacis u to. :)

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

Gledao sam malo onaj tvoj kanal, trebalo bi da pocnes da radis recenzije automobila. Smaraju me svi ovi sto rade, a kako sam video ti i driftujes i svasta nesto mozes i egzotiku da ubacis u to. :)

Hvala sto pratis i hvala na podrsci i pozitivnim kritikama kao i na sugestijama. Razmisljao sam o tome, medjutim problem je u novcu ako nemas sponzore vec sve odvajaa samo od platr, znas kako to ide u Srbiji kod Ace Srbina. Ali ideja je odlicna, mogao bih da probam. 

E pa znas kako, trudim se da sto vise sirim auto kulturu, i taj kult automobila i automobilizma.

Mislis egzotiku, tipa ferarija, lamborginija itd? ☺️

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Flojd рече

Ma nece one tako lako nestati, mozda samo promene oblik... 

Sta cemo raditi, hmm isto kao i sad, mozda cu se vise posvetiti pisanju, crtanju i pravljenju emisija. Al ce mi biti zao sto necu vise moci da upoznajem dobru ekipu sa foruma. 

I sto ce neke neresene stvarcice ostati takve zanavek, a ovako dok su postojale poruke postojala je i neka nada. ?

Nada poslednja umire, znači prvo forum ???

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Flojd рече

E pa znas kako, trudim se da sto vise sirim auto kulturu, i taj kult automobila i automobilizma.

Mislis egzotiku, tipa ferarija, lamborginija itd? ☺️

Sta znam, kacis ove slike okup tamo, tjuning okup onamo,. trka tamo trka ovamo.
Kada kazem egzotiku ne mislim samo ferrarija i lambo. Moze raznorazne trkacke\drift automnobile koje sreces po trkama, pa cak i tjunirani jugo bi bio zanimljiv.

za ferari, npr kontaktiras djuru amigosa.... ja mislim da bi on potrcao da mu se recenzira auto i pride da mu se izreklamira kafa malo. (neka idejica)

Stajlogivane mahine, malo redje mahine tipa ona mazda rx-7 koju sam video na onoj slici. Ja bih npr vrlo rado pregledao review iste, a kako vidim bio ti je blizu. :)

msm evo ja kada sam kupovao w210 pregledao sam bar 5 review 210... ljude to zanima.. i polovni automobili cak.... jeftiniji do 1 do 5 k evra.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

Sta znam, kacis ove slike okup tamo, tjuning okup onamo,. trka tamo trka ovamo.
Kada kazem egzotiku ne mislim samo ferrarija i lambo. Moze raznorazne trkacke\drift automnobile koje sreces po trkama, pa cak i tjunirani jugo bi bio zanimljiv.

za ferari, npr kontaktiras djuru amigosa.... ja mislim da bi on potrcao da mu se recenzira auto i pride da mu se izreklamira kafa malo. (neka idejica)

Stajlogivane mahine, malo redje mahine tipa ona mazda rx-7 koju sam video na onoj slici. Ja bih npr vrlo rado pregledao review iste, a kako vidim bio ti je blizu. :)

msm evo ja kada sam kupovao w210 pregledao sam bar 5 review 210... ljude to zanima.. i polovni automobili cak.... jeftiniji do 1 do 5 k evra.

To i jeste bila neka moja zamisao. Da bi mozda ti tjunirani automobili bili mnogo zanimljiviji nego li ovi obicni, jer iza svakog tjuniranog automobila stoji neka prica koja se prica duzi niz godina. 

E pa zanimljiva ideja za Amigosa, nisam o tome razmisljao, a mogao bih da ga kontaktiram. 

RX 8 je u pitanju. Vlasnik Milos Arsic. Auto je pretrpeo mnogo modifikacija da se sada bukvalno vodi kao novi model. ☺️

Imas li ti neki tunin auto? 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Flojd рече

Imas li ti neki tunin auto? 

Imam w210 istunirao mi je grad onomad kada je padao ovde u nasem kraju, sada imam dizajn features u vidu rupa na haubi hahaha  :D

 

E pa zanimljiva ideja za Amigosa, nisam o tome razmisljao, a mogao bih da ga kontaktiram. 

RX 8 je u pitanju. Vlasnik Milos Arsic. Auto je pretrpeo mnogo modifikacija da se sada bukvalno vodi kao novi model. ☺️



eto dve ideje.... dve recenzije imas, jednu sigurica kod tog milosa, drugu ako uspes preko djure da dobijes pristup ferariju. Samo dobra kamera i mikrofon i dobro osmisljen video i ubices sa pregledima. :)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...