Jump to content

Дошли смо до краја пута... Поуке одлазе у историју...


Препоручена порука

пре 14 часа, Desiderius Erasmus рече

A ko ga dira zbog njegovog političkog stava? U raspravama ljudi kritikuju njegovu poziciju isto koliko i on suprotnu.

Ali, banovati Janka? Brisati moj komentar koji kaže: "baš ti je bezveze ovaj potez"?

Koliko se secam Jankovi postovi su uvek bili pristojni i neki su mi se bas dopadali. Bas sam iznenadjena da je banovan?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 421
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 8 часа, florenntina рече

Koliko se secam Jankovi postovi su uvek bili pristojni i neki su mi se bas dopadali. Bas sam iznenadjena da je banovan?

Ја сам се често разилазио у мишљењу с Јанком (око науке и медицине), али не могу да се сетим ни једног јединог момента кад је био макар и најмање непристојан. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја Јанка познајем лично и веома ми је драг човек, али бојим се да је овде нешто шта је уочио Дејан и то је најбоље да се лично реши између њих двојице. Колико се сећам, Јанко је вређао Дејана, али нећу да причам напамет, нисам у то сигуран... Оставите администратора да реши проблем. Наравно, сваки човек нам је битан и драг, мени је Јанко веома, веома драг човек, а мислим да су Дејанове намере веома часне и озбиљне.

Ако будемо одлучили да сајт настави даље, формирали смо део на форуму резервисан САМО за чланове сајта који су написали бар 5 порука и тамо могу да пишу о темама које нису за главни форум, јер нећемо да од сајта правимо политички пристрасан форум.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Иван Ц. рече

Ја Јанка познајем лично и веома ми је драг човек, али бојим се да је овде нешто шта је уочио Дејан и то је најбоље да се лично реши између њих двојице. Колико се сећам, Јанко је вређао Дејана, али нећу да причам напамет, нисам у то сигуран... Оставите администратора да реши проблем. Наравно, сваки човек нам је битан и драг, мени је Јанко веома, веома драг човек, а мислим да су Дејанове намере веома часне и озбиљне.

Ако будемо одлучили да сајт настави даље, формирали смо део на форуму резервисан САМО за чланове сајта који су написали бар 5 порука и тамо могу да пишу о темама које нису за главни форум, јер нећемо да од сајта правимо политички пристрасан форум.

 

Лично нећемо ништа решавати, последња ствар која треба да се деси је да ствари оду на лични план.

Имам ја живот ван Поука, само ми још треба да након свих притисака , ухођења, вређања крену да ме прогањају на приватни телефон . 

Ја сам писао оно што мислим и осећам и немам разлога за то никоме да се правдам нити да трпим. 

Свако има правс да пише шта год хоће док је све у границама нормалног а све ван тога се решава удаљавањем са сајта а не на личном плану.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, jovanstanic рече

Primetio sam da je moja aktuelna teološka tema od pre dva dana prvo obrisana a zatim nova ista takva zaključana. To definitivno nije zdravo.

Актуелна теолошка тема о другом таласу короне :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, jovanstanic рече

Primetio sam da je moja aktuelna teološka tema od pre dva dana prvo obrisana a zatim nova ista takva zaključana. To definitivno nije zdravo.

Ех сад... није ни свака тема за форум... Но, сад можете покренути ту тему на затвореном делу форума за чланове. На овом затвореном форуму могу да учествују искључиво чланови који су написали бар 5 порука на отвореном форуму. Тако ћемо чувати оне који овде дођу да читају лепе теме од тих "врућих и врелих" темâ...

https://pouke.org/forum/index.php?/forum/438-форум-само-за-чланове-жру/ 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Došli smo do kraja puta...jednog puta..izgleda da se ipak nastavlja drugim. :smeh1:

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Justin Waters рече

Došli smo do kraja puta...jednog puta..izgleda da se ipak nastavlja drugim. :smeh1:

Још се ништа не зна, још се не зна ништа, одговор ће стићи брате право са ратишта...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Иван Ц. рече

Још се ништа не зна, још се не зна ништа, одговор ће стићи брате право са ратишта...

Odlučiće fotofiniš. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Иван Ц. рече

Још се ништа не зна, још се не зна ништа, одговор ће стићи брате право са ратишта...

Надлежни д'учини нешто , јер ако ја учиним испашће да је вучкољубац и сендвичар прогонио неистомишљеника а не дао Бог да гс банујем онда ће многи бити непријатно изненађени јер и ако другачије мисли увек је био фин према њима.

IMG_20200701_124602.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Дејан рече

Надлежни д'учини нешто , јер ако ја учиним испашће да је вучкољубац и сендвичар прогонио неистомишљеника а не дао Бог да гс банујем онда ће многи бити непријатно изненађени јер и ако другачије мисли увек је био фин према њима.

Zašto ovo radiš? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дејан Нема потребе ово постављати, због употребе оваквих речи без икаве опомене месец дана забране писања на форуму.

Непоштовање правилника сајта ни домаћина у чију је кућу ушао, а у чијој кући су забрањене псовке.

 

 

Измењено од Иван Ц.
ја сам му ставио поруке на одобравању од месец дана, тако ако некоме нешто није јасно, слободно мени нека се обрати.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Aandrej2 рече

Zanima me onda zasto sam ja banovan na neograniceno i bez upozorenja od administratora dejan? Navodno sam mu napadao porodicu. Ponovo sam se bio registrovao da mi pokaze gde sam ja uopste spomenuo njegovu porodicu, poruke su izbrisane ja sam ponovo banovan.

Нећу Вам допустити овде то да пишете, јавите му се приватно ако жели да Вам одговори. Други налог на форуму је такође прекршај форумских правила. Шта да радимо - неки буквално редовно праве инциденте на форуму и онда се питају "зашто ја"... па ето... зато.

 

Ова тема није направљена да би вам неко говорио зашто сте бановани... Ви сигуран сам добро знате шта сте радили. Дејан никад неће реаговати тек онако... Правилник се зна и то је јасно као дан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Aandrej2 рече

Molim Vas onda da premestite poruku u adekvatnu temu. Uopste ne znam zasto sam banovan, zato mi je i krivo.

Обратите се @Дејан лично и замолите да Вам да образложење. Ја не знам зашто, а он ће Вам свакако рећи. Ако је грешка - увек се исправи, ако није онда ће Вам се бан само још продужити. Можда Ви не увиђате зашто, а прекршили сте Правилник. Не знам, нисам упознат са Вашим случајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Justin Waters рече

Zašto ovo radiš? 

Зато што сам вуцибатина и ботчић као и директор неки ... и теби је то ок зато што није теби упућено? 

IMG_20200701_145759.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...