Jump to content

Дошли смо до краја пута... Поуке одлазе у историју...


Препоручена порука

  • Одговори 421
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 59 минута, Иван Ц. рече

Но, све то сада пада у воду. Једноставно, дошло се до краја. Не видим више начина да Поуке опстану као пројекат. Поуке мора да имају бар 2-3 запослане администратора са хонорарима... мора да имају све најбоље. Нећу да водим половичне пројекте. Једноставно нећу нити желим.

Ако би забранили политику интензитет и количина лоших дискусија би се толико смањили да би @Bokisd могао сам да модерише форум. :)

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Иван Ц.

Šteta je da se ovo sve pusti niz vodu. 

Definitivno je ovdje najveći problem finansiranje zakupa hostinga, plaćanje servera, web developeri itd...

Razmisli o tome da se ovo sve sačuva u nekoj hibernaciji na nekom eksternom disku, i da ako se nađe neki sponzor opet pokrene. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Ignjatije рече

Пуни су као бродови, џипови, виле, пројекти, луксуз брате, док за сајт нема. 

То је све из наших џепова. Ако би ми преусмерили куда иде наш новац, могли би да сачувамо сајт.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није само новац проблем. 

Немамо више елана као пре.

Плус, боље да ћутим, има много разлога што смо дошли до краја.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имуни систем Цркве на интернету се гаси.

Овде сам од самог оснивања.  Као и многи други у доброј мери сам формиран овде. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жао ми је што ће људи остати на ветрометини. Овде смо бар знали да је проверено, шта је добо а штане. 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Oce Ivane, cestitam na nagradi, dobro da su to , bar prepoznali:))

A sto se tice sajta (uredno od pocetka sam ispratila i koronske Akatiste i ovaj sajt), jedan projekat koji je ovoliko narastao zahteva ozbiljan i bar,  poluprofesionalan angazman cele  jedne ekipe.

Ne treba da zhalite, nego da samo preusmerite tu energiju u neke nove projekte (znam da imate:) gde steta za vas nece biti veca od koristi. Sledicemo vas i dalje, nema problema. 

I za projekat Pouke imate zvanicnu nagradu, to ce biti svedocanstva svih nas ovde kojima je sve ovo znacilo i promenilo nas na bolje.

To je, ujedno i nagrada za sve administratore, njihov trud i svakog ko je dobrineo ovome na bilo koji nacin. Njiva je narasla Bogu hvala ali  i kukolja i korova je sad previse za rucno cupanje.

 

Naucila sam puno o sebi i drugima na sajtu. Izmedju ostalog i da postavim taj limit - u zelji da napravim bilo sta dobro u zivotu, kad , umesto radosti i mira i opustenosti osetim tegobu, makar i da ne prepoznam ja sta je, ali prepozna moj zeludac - vreme je da se sklonim. Inace napredovanje se transformise u sizifovski hod u mestu do te mere da za ostalo u zivotu nemam ni volje ni snage. To je znak za STOP. Nema zaljenja.

 

Idemo dalje, Gospod ce vec postaviti neki znak pored puta:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

7 minutes ago, Драгана Милошевић said:

Жао ми је што ће људи остати на ветрометини. Овде смо бар знали да је проверено, шта је добо а штане. 

Pa Dragana, pravo da ti kazem, na forumu odavno ja ne mogu da se snadjem u oprecnim misljenjima o svemu i svacemu i svacijim argumentima, pogotovo bezobzirnim nastupima....praticu proverene svestenike i manastirske sajtove i dalje, samo da Zivotija ne ugasi, za ostalo cemo lako:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Just now, Jestira. said:

Baš u crkvi u Bg jedan sveštenik dugo je pričao o tome da ne treba pisati po internetu , da ćemo se zakopati i verovatno je u pravu...

Zavisi ko pise....misionarski rad jednog od najvecih internet duhovnika, zacetnika net misionarenja blazenopocivseg arhimandrita Gavrila lepavinskog je , recimo neprocenjiv.... i sajt fantastican, jos uvek postoji , kao i radio....

 

 

WWW.MANASTIR-LEPAVINA.ORG

Portal duhovnih pouka i besjeda, MANASTIR LEPAVINA - SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, emilija рече

Zavisi ko pise....misionarski rad jednog od najvecih internet duhovnika, zacetnika net misionarenja blazenopocivseg arhimandrita Gavrila lepavinskog je , recimo neprocenjiv.... i sajt fantastican, jos uvek postoji , kao i radio....

 

 

WWW.MANASTIR-LEPAVINA.ORG

Portal duhovnih pouka i besjeda, MANASTIR LEPAVINA - SRPSKA...

 

2009 godine sam na fb nalogu oca Gavrila saznao za ovaj sajt. Tada se sajt zvao Sveti Jakov :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дејан рече

2009 godine sam na fb nalogu oca Gavrila saznao za ovaj sajt. Tada se sajt zvao Sveti Jakov :)

Дубока 

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...