Jump to content

Migranti upali na liturgiju, pa opljačkali vernike

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 24 минута, Вилер Текс рече

Извини Драги, о чему ти причаш?

Ја ти кажем да Виктор Орбан брани свој народ од најезде исламске мигрантске армије. 

Ја не знам где ти живиш али очито немаш појма о бахатости ових људи који мало па мало направе неки инцидент који се вешто прикрива. Сада су насрнули директно на твоју браћу и сестрен у храму. А ти брате пиши есеје о крађама, Мађарима као затвореном народу и о другим стварима.

Османлије нису успеле ратом, сад ће ови нови миграцијом да покоре Европу. Да виде западњаци како игра мечка пред њиховим вратима. Муџахединима су дозволили да нам отму српске територије у рату 90-тих и онда КиМ 99-те. Да смо паметни да ове мигранте пустимо да даље покоравају европске територије Немачке, Аустрије итд.. Багра западњачка.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

Извини Драги, о чему ти причаш?

Ја ти кажем да Виктор Орбан брани свој народ од најезде исламске мигрантске армије. 

Ја не знам где ти живиш али очито немаш појма о бахатости ових људи који мало па мало направе неки инцидент који се вешто прикрива. Сада су насрнули директно на твоју браћу и сестрен у храму. А ти брате пиши есеје о крађама, Мађарима као затвореном народу и о другим стварима.

Srba je dva metra, spadaju po visini u najveće narode sveta, a ovi su pingvini, i ti ih se plašiš? Bolje idi u teretanu.

https://de.wikipedia.org/wiki/Liste_der_Länder_nach_Körpergröße

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Migranti su pretukli Vojislava i Bojanu, a policija im se posle napada podsmevala! PODELITE VIDEO. Da li će bilo ko osim portala Srbin.info snimiti neku reportažu o ovom nasilju! RTS, N1, Pink?

Ovo se desilo u četvrtak a kažu da je to ista grupa, od 8 napadača, koja je u nedelju upala u crkvu svetog Aleksandra Nevskog. Još jedan slučaj otimanja mobilnog telefona se desio ispred hotela Moskva. Osim Narodne patrole i kanala balkan.info, niko nije reagovao na ovaj slučaj. Pogledajte video prilog koji su snimili.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Radim sa njima. Jesu mali, tako prilično 1,65-1,70. Zato moraš da paziš da ne izvuku nož. Arhajična su kultura i neguju neki svoj ponos. Mora samo da se znade kako. A ni "migrant" nije "migrant". Dolaze iz svih krajeva sveta, iz Avganistana, Pakistana, Indije, Iraka, Irana, Sirije, Bugarske....

Ovo su bugarski Cigani:

 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, PredragVId рече
Migranti su pretukli Vojislava i Bojanu, a policija im se posle napada podsmevala! PODELITE VIDEO. Da li će bilo ko osim portala Srbin.info snimiti neku reportažu o ovom nasilju! RTS, N1, Pink?

Ovo se desilo u četvrtak a kažu da je to ista grupa, od 8 napadača, koja je u nedelju upala u crkvu svetog Aleksandra Nevskog. Još jedan slučaj otimanja mobilnog telefona se desio ispred hotela Moskva. Osim Narodne patrole i kanala balkan.info, niko nije reagovao na ovaj slučaj. Pogledajte video prilog koji su snimili.

Раде све оно због чега су и дошли овде.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Uličarstvo postoji oduvek. Što je veće jedno naselje, to je veće uličarstvo. I ako nisu ovi, onda će da budu oni, ali neko će uvek da bude. Mene su kao malog klinca jurili Turci, nekoga su jurili Srbi. Time moramo da živimo i da razvijemo svoju politiku i svoju tehniku.

A mi ako idemo u svet, i svet će da dolazi kod nas. Da promenimo ne možemo. Možemo samo da reagujemo. I strah i mržnja možda nisu najbolja reakcija.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Србија добро зна како изгледају избеглеце: Голи, боси, изгладнели, прљави. Људи болесни, понижени, истерани из својих домова који моле за прихват, за смештај за кору хлеба. Старци, жене и деца без имало снаге да се боре за живот. А ови што долазе, млади, од 18 до 30 година у потрази за бољим животом. Ништа од овог горе није им ни прићи по опису. "Нашли су где ће мед да наберу." Неко им је обећао бољи живот, стабилан брак, имовину - маглу и облаке. А нити раде нити им то пада на памет. "Виде и они колико је сати." Нека им је Бог на помоћ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не даје ЕУ нама паре без везе да трпимо ове типове. Боље да су у Србији него у Аустрији нпр. Сад, где иду ти милиони евра то је друго питање.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta trećina Srba traži van bivše Jugoslavije? :)

Traže bolji život. I ovi traže bolji život. Ja ih razumem i ne osuđujem ih. Ako mogu da ih primim, primiću. Ako ne mogu, neću. Nema ljutnje. 

Ako nećete da Vučić prima ove takozvane migrante, onda se angažujte, organizujte se, uradite nešto i naterajte vladu da ne prima migrante. Ali nemojte da kukate. To nije srpski niti je hrišćanski. A pre svega nemojte da se plašite, i nemojte da mrzite. Strah vodi u mržnju a mržnja u zločin koji se na kraju uvek, ali stvarno uvek okrene protiv samog vinovnika. Osim što je gubitnički, ne isplati se kukati i mrzeti...

Imamo strah? Gledajmo da savladamo strah a ne da mu se predamo. Zmija fokurisa zeca; zeka bi mogao lagano da pobegne i spasi svoj život, ali je od straha paralizovan i zmija ga proždre. To daje strah.

Pa dakle: Umesto da kukamo i prizivamo poslednja vremena, 'ajmo malo o tome šta možemo da uradimo!

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нико не кука Бечлија, људи су бесни с правом. Ти уместо да солиш памет боље се врати у Србију и ангажуј се.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Н И Н Е рече

Нико не кука Бечлија, људи су бесни с правом. Ти уместо да солиш памет боље се врати у Србију и ангажуј се.

U vezi povratka u Srbiju, hoćeš ti da me izdržavaš, da mi kupuješ hranu, da mi plaćaš stan, struju, grejanje, vodu, tehnički za automobil itd.? Ja nemam. Ja ovde moram da rintam dva posla da bi ovo imao. Ko, dakle, soli pamet i to nepotrebno?

A na poslu imam Avgance (Roish, Ismael, Murtasar i mnogi drugi), Irance (Zayyed, Jusuf), Afrikance iz Nigerije (Joy, Moses), Somalije (Sala, Abdula), Etiopije (Semere); imam ih sa Filipina (Ireneo, Rolando), Južne Amerike (Rudolfo), Italije (Pascu, Maria Santa), Rumunije (Florin, Marija, Rebeka), Češke (Dušan, Sanja - da, Česi!), Poljske itd. itd., ponekad nasvrati i neki Amerikanac, a najviše ih je iz Turske i naravno Srba, Hrvata, Muslimana. Znaš kako, Srbija nije svet. Srbija je samo jedan mali, mali deo sveta. A nas Srba ima jedanaest miliona (u RS samo šest ili nekih 50 %) od osam milijardi ljudi koliko nas je danas na planeti. I ti sad možeš da budeš Mađar koji se krije od sveta i zatvara se u svom selu, ili si Srbin koji ide u svet :)

Ako, pak, idemo u svet, onda učimo. Učimo kako da nastupamo sa drugima. Da možda što je jednome smešno da je drugome uvreda. I kako da nastupamo sa samim sobom. Da možda nismo najnajači, ali da nismo ni toliko loši - ne koliko se za nama govori ili sami mislimo da smo loši. Jedino smo siromašni, mislim u Srbiji. I nažalost sve košta i ima svoju cenu, pa i jedna bolja država.

Ljudi su besni - zbog čega? Što država nema? Alo, država ima samo koliko ima narod! Jer država jeste narod, i koliko ima narod toliko ima i država. Država nema magarca koji ken*a zlato ili onu gusku sa zlatnim jajama, ovo su bajke za decu.

Ja radim u proizvodnji čips, ono jam jam da se jede :) Samo u mojoj fabrici mi trošimo dnevno 12.000 litra ulja! 12.000, na sat 500 do 600 litra u tri smene. Dnevno. A ukupno nas ima možda stotinu, maks. 200 radnika. Ono malo relacije kada sam samo ja i kada nas je više, i koliko ovo više košta. I tako i država. Ili koliko možeš da odovojiš da drugi prima socijalu ili penziju? Koliko je onda takvih kao tebe potrebno da samo jedan primi svoju minimalnu penziju ili minimalnu socijalu? Razmisli malo i o tome i ne jedino da država mora sve da reši.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Dragi рече

da mi kupuješ hranu

:scratch_head:

 

пре 28 минута, Dragi рече

Ljudi su besni - zbog čega? Što država nema?

Нису бесни што држава нема већ што су им бандити упали у цркву и отимали за време Литургије.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...