Jump to content

Др Бранимир Несторовић...фантастични :)


Препоручена порука

Niko ne uzima neozbiljno njega kao lekara, niti njegove naučne radove, o kojim ništa i ne znamo, ima ko je za to zadužen. Samo , kao prost narod, slušamo šta priča i nažalost postao senzacija kao Miroljub.

Ne znam šta je tačno mislio kada je rekao da samo  ljudi i neke vrste majmuna uživaju u seksu. 

Odvalio pa ostao živ, al i dalje treba ostaviti 1% prostora za objašnjenje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Рапсоди рече

Др Несторовић није на нечијим платним списковима,  човек није укалупљен у један систем...истражује, стално допуњује свој рад новим научним сазнањима...некима то  очигледно смета .

Dobro nećemo ga ni romantizovati, teško da se probio na Univerzitetu u Srbiji i u medijima bez da je politički podoban. Bez obzira na stručnost, ne ide to tako.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 hours ago, Juanito said:

За корону се више не зна ни ко пије ни ко плаћа. Није уопште искључено да је он у праву, а ови остали нешто муте или немају појма.

Slazem se da je reakcija preterana i poprilicno dobro iskoristena za ugrozavanje individualnih sloboda gradjana od strane vlastodrzaca sirom planete.

Ipak, ono malo sto se sigurno zna jeste da virus definitivno nije najsmesniji do sada i da je zarazan tako da slati ljude u soping u sred pandemije svakako ostaju pogresne smernice. I nije smak sveta sto je pogresio, svi grese. Ali brate, izadji lepo i izvini se a ne mangupski “salio sam se” i jos posle nastavis da dajes savete i smernice kao da se nista nije dogodilo. K’o deca u obdanistu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 16.5.2020. at 14:56, Рапсоди рече

Мени је доца Нестко :D открио

А да, ово сам заборавио. Тај др. Несторовић је рекао да је непразновање Васкрса "један крканлук мање".  Заборавио сам на то...

С обзиром на ту изјаву др. Несторовић за мене ипак остаје кркан док се не промени.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zašto mi ovom čoveku dajemo prostora u medijima pa sad i na forumu? Mislim da smo svi shvatili da je ovaj čovek lud još sredinom februara. Ovakvim ljudima ne treba davati ni trunku pažnje, već ih maksimalno ignorisati.

200_OK.jpg

Mornië alantië

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прекјуче

Quote

"Moraju da se nose zaštitne maske i rukavice u zatvorenim prostorima, da se poštuje distanca i da i dalje izbegavamo ta srpska prisna pozdravljanja, grljenja i ljubljenja", kaže prof. dr Branimir Nestorović.

"Tu pre svega mislim na uvođenje obaveznog nošenja maski, a svi koji ih ne budu nosili biće novčano kažnjavani. Nije isključeno ni ponovno zatvaranje kafića, bašta, tržnih centara."

Јуче

Quote

Na pitanje da li je neophodno nositi maske odgovara da nije i da je udaljenost od metra sada dovoljna.

“Sad više ne mora da se nosi maska, sad smo se vratili na metar”, rekao je Nestorović.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сјајно

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На задату теме учитељице...шта желите да будете у животу, Ленон напише да би желео да буде срећан . Она му каже да није разумео питање, а он њој да она није разумела одговор...:D (горе из поста)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:smeh1: ахаха, која легенда, насмеја ме . Људи који имају зелене очи и Рх фактор су са марса....хахаха....та сам. :smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

? Znaci Rapso, evo priznajem da sam bila u krivu. Ovaj covek je stvarno legenda ??? Mada moras priznati da ga i Dacic odlicno prati ?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

image.png.815d7f6eef6aa3ca5c7d093f58390040.png

И најлепше лице, меко,
без осмеха свог посиви.
По осмеху знаш да л неко
животари или живи. ;)

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Рапсоди рече

image.png.815d7f6eef6aa3ca5c7d093f58390040.png

И најлепше лице, меко,
без осмеха свог посиви.
По осмеху знаш да л неко
животари или живи. ;)

t1larg.bill.gates.gi.jpg

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Justin Waters рече

t1larg.bill.gates.gi.jpg

Не разликујеш духове . Упоређујеш  осмехе ова два човек...разликују се као небо и земља .  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...