Jump to content

Misterije i tajne sveta koji nas okruzuje

Оцени ову тему


Препоручена порука

U ovoj temi mozete procitati nesto vise o zanimljivostima sveta u kome zivimo. Bice tu i verovatno snimaka teorije zavere, ali sve u duhu saznavaje nekih zanimljivih detalja vezanih za zemlju i za pojedine zanimljive oblasti.

Kao i razne misterije i dogadjaji vezani za svet u kome zivimo. Pa ko voli ovakve teme, neka se prikljuci sa nekim zanimljivim materijalom ili sa zanimljivim informacijama.

 

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Interviju sa legendarnima admiralom Byrdom koji je predvodio ekspediciju High jump na Antartik. 

 

 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, sanja84 рече

Na tom Antrktiku kažu da ima jedna velika rupa koja vodi u središte zemlje

 

i da je obod ravne zemlje  :POPOcorn1:

Postoji teorija i o tome, da je u centru Antartika rupa.I da u njoj postoje sacuvani fosili razni zivotinja.

Mada ako mislis na knjigu Zila Verna. @Put u srediste zemlje, verujemd a ta rupa nema nikakvih veza sa time. Haah

E pa vidis postoji i Bibliska prica o nekim plemenima sa ove strane i one strane zida..... Hm...

Sta je sad tu istina?

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, PredragVId рече

@Flojd Imaš li neku teoriju o Šumaherovim uspesima. Misterija zvana Šumaher? 

Imam misterija zvana FLojd. :D :D :D 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hang Sơn Đoòng пећина у Вијетнаму која је толико "ванземаљска" да има и сопствени екосистем и време. Фасцинантно.

 

 

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, PredragVId рече

@Flojd Imaš li neku teoriju o Šumaherovim uspesima. Misterija zvana Šumaher? 

Znam jednu misteriju u auto svetu vezanu za smert Etora Sene. Prica se da mu je namesteno ubistvo, posto je tocak koji se odvoio od karoserije udario u kacigu i probusio mu kacigu, jer sa na delu vesanja i tocka koji se odvoio nalazio jedan dodatak, koji tu nije trebao da bude, i onda su tu nastale spekulacije kako je ustvari nastradao. 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, geronymo рече

 

A imamo i piramide i jos svasta nešto

Poz?‍♂️

E dobra je ova prica. Posebno deo gde se kugle vezuju sa kalcijum karbobatom ili magnamom koji se koristi kao cement da nas. 

Medjutim ove price o auri i od bagotvornom dejstvu, su mozda malo napumpane zbog turista.... E sad, zanimljiva stvar je kako Sverni oblik zaista deluje na energiju, posto je i Zamlja svernog oblika...

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, gavrosaurus рече

Hang Sơn Đoòng пећина у Вијетнаму која је толико "ванземаљска" да има и сопствени екосистем и време. Фасцинантно.

 

 

Preleo.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...