Jump to content

Избори 2020 (21. Јун)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 20 минута, haveaniceday рече

Nije to samo jugoslovenizam, to je ono sto je moj omiljeni filozof\ekonomista opisao "unconstrained human nature".

U sustini on veruje da postoje dva sustinska pogleda na ljudsku prirodu.
Constrained - ljudi su u sustinifalicni, gresice, bice uvek i mrznje, i ljubomore i zla, i toga nikada nece da se oslobodimo ali moze da organizujemo drustvo i zivote pod pretpostavkom da ce se to desavati. Sto bi rekli u pravoslavlju "ljudi su pali i gresni , treba nam hrist da nam oprosti grehe jer smo svi gresni"

Unconstrained - verovanje da ljudi u sustini mogu da se nauce da nikada ne mrze i ne ljubomorisu samo da nam dodje diktatura proleterijata i onda ce da dodje mir i red za sve.
 

Naravno ovo su sve ekstremna dualisticka objasnjenja, svet je malo kompleksniji ali mozes da racunas da komunisti zive u ekstremu "unconstrained", da su izvori svih zla "hijearhije" izmedju ljudi i da je taj ekstrem "unconstrained" dosta prisutan kod nas.

Stalno hocemo nekog "vladara" koji je bolji od svih srba, koji je unconstrained, a ja recimo verujem da je svaki vladar falican, bio to vucic, radulovic ili neko treci, i da tim falicnim ljudima ne treba davati taj nivo kontrole i moci nad nasim zivotima koji imaju.


 

Mladj.... pardon 

Hevanajsdeju mnogo si nedostajao ovdje!

Najzad neki svež vazduh !!!!!!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo ste ljubomorni na precednika mozete da mu pljunete pod prozor narod srbije zna zasto voli Vucica on je nas najbolji svi nas vole idemo napred uvek ce biti zavidnih oni koji neumeju da rade i pokrecu stvari tako je uvek bilo sad nas voli i ceni citav svet a ranije je bio uzas i zato ce Vucic uvek pobedjivati jer voli srbiju i narod zna kome da veruje volimo te Aco! <3  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, haveaniceday рече

Sad cu opet da nestanem. Ima se posla. :P

Da znas... Ja se divim ljudima koji uspevaju da odrzavaju naloge na socijalnim mrezama. Ja sam to sve pogasila godinama unazad i opet ne postizem sve sto bih htela... A i nekako mi najlepse dok radim, slaba vajda od price, tako da cu gledati da ti se pridruzim ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za sve one sagovornike sto su se rugali i pogrdnim imenima nazivali decka sa protesta kome je preminuo otac zbog nedostatka respiratora... Trebali bismo biti pazljiviji kada komentarisemo neku nesrecu ako ne znamo cinjenice...

RS.N1INFO.COM

Ministar zdravlja Srbije Zlatibor Lončar negirao je tvrdnje čoveka da mu je otac umro od novog koronavirusa...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Од почетка снимка до 11:45 о скандалозним пресудама Управног суда на жалбе о проглашењу коначних резултата "избора" и на додељивања мандата "народним посланицима". Постоји само власт а право, закони и Устав више не важе за власт.

У наставку кратка рекапитулација досадашњег тока ствари.

Од 18:55 позив на ненасилан протест испред Народне скупштине (за наредну недељу а вероватно у понедељак или уторак) када би требало да се "скупштина" конституише.
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Власт сада има два фронта: фалсификовани избори  и  кризни штаб који је те "изборе" омогућио. Оба правца се сваког дана компликују.

NOVA.RS

Brojni umetnici i radnici u kulturi do sada su svojim potpisima podržali lekare udružene u grupu "Ujedinjeni protiv kovida" koji traže smenu članova Kriznog štaba i osnivanje novog i pozvali...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...