Jump to content

Избори 2020 (21. Јун)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Шта мислите о овоме?

image.png.3ac6aec1ca4317f94dd4b5e71ceabba2.png

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најлуђе је заиста кад вођа коме је подршку одрекло бар 70% Србије ово представља и слави као незапамћен тријумф.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

E a odakle Ganguli toliko glasova???

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

E a odakle Ganguli toliko glasova???

"Није важно ко гласа већ ко броји гласове"

Измењено од gavrosaurus
Да будемо прецизнији, изјава неког ранијег диктатора, могуће Стаљина
Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

E a odakle Ganguli toliko glasova???

to i ja nesto mozgam, al ne smozgah...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo da kazem, dolazim sa jednog birackog mesta u Smederevu kao kontrolor po izboru drzave za jednu stranku,....i, od oko 1.000 glasaca i oko 50% izlaznosti ......Vucko je imao veliku vecinu, posle Dacic i posle ostali poredjani,.....ali, recimo od svih glasaca,.....pa, bilo je sigurno bar jedno 50 - 60% starijih ljudi i penzionera, pa tek posle glasaca sredovecnih godina i na kraju ostalo mladji ljudi,...... mladji ljudi recimo od oko 18 - 25 godina bas malo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

E pa kada mi nadjes coveka koga novine kada stave u fokus nece da ga uhvate u nekoj situaciji gde ce da ispadne lazov, tada ce Srbiji da bude bolje. :)
A znas kada ces takvog da nadjes? hahahha

Само што Радулета нису "новине ухватиле у незгодној ситуацији", него је он сам себе довео у незгодну ситуацију тако што је сам поступио лицимјерно објавивиши документ на коме су цензурисани кључни дијелови, док на сва уста труби о транспарентности.

Уосталом, ако је Радуле исти као и ови на власти, џабе му пореске олакшице које је обећавао - с обзиром да је исти као и сви лажови.

пре 1 сат, haveaniceday рече

Prevrnuti znaci pricati nesto danas pa sutra drugo. On to ne radi. Juce nije bio "pro eu" pa je danas postao "anti eu".

Нисам спомињао строго "за и против ЕУ", него да је са приче о економији и институцијама прешао на потпуно неповезану и таблоидну причу о мигрантима, неоколонијализму и сличним "right wing talking points".

Али манимо и то. Погледајмо само ове године - строго за бојкот, па онда строго за изборе јер "кад други неће, нећемо ни ми, али ми смо странка принципа".

Grifter. Само лови која би му прича боље прошла. Сконтао да се раја ових година пали на "суверенизам" па ријешио да и он мало проба :)

пре 1 сат, haveaniceday рече

Kog moralistu covek mozda dugovao neki porez, jako bitno. Americki poreski sistem je kompleksan, nije to a,b,c,d, vec imas i povrate i svasta nesto.

Ја ти рекох да је небитно је ли он дуговао порез или није, него да је битно како се он понашао током те афере и да је свјим понашањем показао колико је лицимјеран и обични политикант.

Али причао ја или пас лајао, исто ти дође. Радуле па Радуле...

Ајд лака ноћ. Вријеме је за спавање. Мора се ујутру устати, тужити сиротињу што не плаћа струју. Ко јој је крив кад је сиротиња :skidamkapu: 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја лично, где год сам покушао да објасним "опо-фанатицима" где греше и због чега ће пропасти, био сам ишутиран као напредњачки бот. Овде (на Поукама) нисам ни покушавао, унапред видим да је исто стање као и другде: 50% незаинтересованих, 2-3% агресивно анти-Вучићевских који једино причају сами са собом и лепе нашироко сендвичарске етикете, и остатак који се склања од тога, а од којих већина гласа за СНС. Пресликана Србија у малом.

Видим по мрежама да и СНС и СзС славе победу, тако да им честитам обома, тј. њиховим присталицама на теми, у чему год желе да верују да су победили. Мада је СзС већи победник, замислите да се овој веселој дружини још придода 4,5% Ђиласове странке љубави и поштења, 5% ДС-а, 1,9% Јеремићеве Народне странке, 1,5% Бошкових Двери и 0,2% Боркове странке, па да крене спрдња како је и "Милица Заветница" узела више од Двери, а ПОКС од Јеремића, а да и са бојкотом СзС и без њега на изборе излази ~50%, окрени-обрни. Тако да је бојкот увек боља опција. Мања је брука, а чуваш се за касније. Ови данас испод 3% су се већ заувек исписали (СРС, ПСГ, ЛДП, ЛСВ)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Срндаћ рече

Само што Радулета нису "новине ухватиле у незгодној ситуацији", него је он сам себе довео у незгодну ситуацију тако што је сам поступио лицимјерно објавивиши документ на коме су цензурисани кључни дијелови, док на сва уста труби о транспарентности.

 

Lako je pricati i suditi dok gledas, al kad razmislis malo koliko je zeznuto biti pod javnim okom i da ostanes svoj i normalan onda malo mozda promenis gledanje na stvari.

Transparentnost drzave nema nikakve veze sa transparentnoscu ka njegovom licnom zivotu. I ja podrzavam transparantenost al da izvines boli te uvce sta sam ja radio dok nisam na vlasti i sta nema veze sa vlascu. ;)

Inace srecno ti bilo da nadjes tog savrsenog andjela...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neverovatno, neki i dalje furaju o bojkotu... A ovi što bojkotuju su ustvari najviše doprinuli Vučićevoj pobedi. Vučić sad ima 62 %, svejedno da li sa 48 % ili 52 % izaslanosti. A bez famoznog bojkota izaslanost je iznosila u zadnjih par godina između 54 do 56 %. Bojkot je uspeo samo dve stvari: 1. apsolutnu pobedu Vučića, 2. jačanje neprihvatljivosti demokratije. Jer ovi koji dalje pozivaju na bojkot sami priznaju da ne veruju u demokratiju. Šta li bi hteli, diktaturu? Naravno da bude njihova diktatura. I pošto obično merimo po sebi, tu svoju zaljubljenost u diktaturu vide i u Vučića pa su još više protiv njega jer je, tako vele, njegova a ne njihova diktatura.

Barem jedna pozitivna stvar od Amera: Ne dozvoljavaju diktaturu.

Nema diktature.
 
No diktatura!

Radujte se, imamo demokratiju. :D

Demoookratija! No diktatura. :smeh1:

Ah, lepa je demokratija.

d
e
m
o
k
r
a
t
i
j
a

:)

no diktatura

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Dragi рече

Neverovatno, neki i dalje furaju o bojkotu... A ovi što bojkotuju su ustvari najviše doprinuli Vučićevoj pobedi. Vučić sad ima 62 %, svejedno da li sa 48 % ili 52 % izaslanosti.

 

Sa obzirom da imas tri stranke u  skupstini od toga dve vladajuce ovo je ekstra

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni ovi rezultati govore da je vecina ljudi u Srbiji za bojkot i da su oni na neki nacin “pobednici” ovih izbora. Nadam se da ce imati neku konkretnu ideju posle izbora kako da nastave da se bore za bolji zivot u Srbiji. Iskreno ne vidim kako ce to izvesti ali im zelim svu srecu na tom putu.

Sto se tice Radulovica, nadam se da mu je ostao jos koji gram zivaca i mudrosti da spakuje kofere i vrati se u Kanadu. Sada je jasno da je njegova ideja da promeni nesto u Srbiji bila na zalost utopija. Gradjani su jasno pokazali da ne zele takve promene. U tom smislu svaki njegov dalji trud i politicku borbu vidim kao cist mazohizam i ludost.

Sto se tice ovih sto su formalno pobedili, stvarno nemam zeludac a vise cak ni ironije i sarkazma da bih im cestitala, cak ni u sali. Naprotiv, zelim im da ih sto pre stigne Bozija pravda kada je ljudska vec ovoliko slepa i spora.

Opljackanom, zbunjenom i sludjenom narodu Srbije neka je Bog na pomoci da nekim cudom prebrode iskusenja i nesrece sa svih strana. Bas mi je zao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...