Jump to content

Избори 2020 (21. Јун)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Milan Nikolic рече

NIje tacno. Milan Nikolic laze.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вукашин рече

Ако је и у Нишу мала излазност, одакле ових 50% ???

Ih, odakle? :D

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин рече

Ако је и у Нишу мала излазност, одакле ових 50% ???

Ти стварно верујеш да је изашло 50+ ??? 

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Зосима рече

Ти стварно верујеш да је изашло 50+ ??? 

Није ствар у томе да ли ја верујем, већ морају негде приказати ту излазност. Ако нису изашли БГ и Ниш, Војводина генерално мала излазност, онда је ужа Србија гласала 70 %.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Дејан рече

Не преписуј од Ђиласа са твитера :)

Nije daleko od istine, jasno je da vecina ljudi nisu zadovoljni izborom koji imaju. Recimo da sada vucic dobije 50 % glasova, to znaci da ima oko 25 % ukupne populacije glasacke, a 75 % nije zadovoljno.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вукашин рече

Није ствар у томе да ли ја верујем, већ морају негде приказати ту излазност. Ако нису изашли БГ и Ниш, Војводина генерално мала излазност, онда је ужа Србија гласала 70 %.

Па онда гледај обраћање прецедника,па нека ти он објасни

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Nije daleko od istine, jasno je da vecina ljudi nisu zadovoljni izborom koji imaju. Recimo da sada vucic dobije 50 % glasova, to znaci da ima oko 25 % ukupne populacije glasacke, a 75 % nije zadovoljno.

 

Управо тако, ако је укупна (упитна) излазност 50,2% није 50.2% гласало за ав-а, где је спс, где је маса оних који су прежврљали листић?
Жао ми је, не треба ико да буде Тесла да схвати да је ово снс дебакл јер (за њих) уопште није гласало радно способно становништво.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Вукашин рече

Није ствар у томе да ли ја верујем, већ морају негде приказати ту излазност. Ако нису изашли БГ и Ниш, Војводина генерално мала излазност, онда је ужа Србија гласала 70 %.

Измислиће неке цифре и решено. Кад немаш правну државу, онда власт може да ради шта и како 'оће јер никоме не одговарају ни за шта.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јеах,супер резултати :navijanje:

SNS: 63,4 odsto

SPS: 13,3 odsto

SRS: 2,2 odsto

Šapić: 3,9 odsto

POKS: 2,8 odsto

Metla 2,4 odsto

 

Снс,Дачић,Шапић и мањине...ово је супер!

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Зосима рече

Јеах,супер резултати :navijanje:

SNS: 63,4 odsto

SPS: 13,3 odsto

SRS: 2,2 odsto

Šapić: 3,9 odsto

POKS: 2,8 odsto

Metla 2,4 odsto

 

Снс,Дачић,Шапић и мањине...ово је супер!

Значи ни спуштање на 3% им није помогло да одглуме легитимност, пошто ће укупно три странке + мањине да уђу у скупштину.

А баш ми је драго због Радула и Сергеја што су добили средњи прст. Шта су тражили, то су и добили :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И сад, колико има смисла да земљом влада неко ко је толико непопуларан...како ће ноћас да спава тај неко славећи овакву горку победу.

Али опет, јасно је зашто избори нису били на јесен, тада не би добили ни оволико.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...