Jump to content

Da li je 5G mreža opasna?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 22 минута, Tumaralo. рече

Really?

Znači prihvatio si istinu da Afroamerikanci kao grupa imaju u proseku niži IQ u odnosu na belce za 15  pointsa?

Ili nisi pa istu tvrdnju demantuješ dokazima i argumentima? Kojim? :)

Tako što razotkrivaš motive osobe koja to ističe npr. da je puna mržnje i sl.? :)

Zato sto bi onda ispalo da se nesto slaze sa rasistima. A ne sme da izgleda da se bilo sta slaze sa rasistima, cak ni stvari koje su rasisti u pravu, tipa da postoje IQ razlike izmedju rasa.

Naravno jedini dozvoljeno poredjenje rasa jeste kada se prica da su crnci bolji u sportovima od belaca... to svi prihvatamo i svi znamo i to nije rasizam i nije problem.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Avocado рече

Čekaj bre čoveče, lažno si predstavio i iskrivio šta sam napisao, rekao da si to uradio da dobijem malo "taste of your own medicine",

Da i odmah rekao da sam to lazno uradio cisto da ti demonstriram da mi nije problem da uradim tako nesto i priznam kada uradim tako nesto.
Ne znam kako je to nejasno.. kada slazem, nije mi problem da priznam. Pokusavam da tu prostu cinjenicu.. da tvoji dokazi da ja lazem nisu dovoljno dobri za mene.

Ako si druge ubedio, ekstra...
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, haveaniceday рече

Naravno jedini dozvoljeno poredjenje rasa jeste kada se prica da su crnci bolji u sportovima od belaca... to svi prihvatamo i svi znamo i to nije rasizam i nije problem.

Crnci bolji od bijelaca? Tenis, skijanje, plivanje, fudbal, rukomet, hokej... Na koji sport zapravo misliš? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Justin Waters рече

Crnci bolji od bijelaca? Tenis, skijanje, plivanje, fudbal, rukomet... Na koji sport zapravo misliš? 

 


Ja nisam ni rekao da su crnci bolji u svim sportovima od belaca, vec da je to nesto sto je opste prihvaceno u drustvu, i niko nema problem sa time, ali svi skacu ko popareni kada se spomene da belci imaju prosecno veci iq...

prosto je neko licemerje drustva... niko ne skace ko poparen za pozitivne predrasude o crncima i negativne o belcima.. tipa veci alat, bolji sportisti itd...

mene ne zanima koja je rasa bolja u sportovima, jasno mi je da ima nekih raazlika, ali nisam se udubljivao... cak sam i cuo izreku kod amerikanaca "white man cant jump black man cant swim" .. izgleda da neke bioloske razlike cine crnce jacim skakacima a belce boljim plivacima... ali se nisam udubljivao....





 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

inace @Justin Waters to o iq me najvise smara jer je jako zastupljeno u programiranju. Stalno se zale kako su programeri i svi u toj prici rasisti (pored toga sto smo seksisti i rasisti smo) jer nema dovoljno crnaca.

U programiranju dominiraju azijati (zamisli, slucajno grupa koja ima prosecno najvisi iq) pa za njima belci (bas po iq redu) i na kraju grupa koja je najmanje brojna su crnci (grupa koja ima prosecno najmanji iq)... jednostavno prosecni azijat mnogo bolje kida i brze uci programiranje od prosecnog belca a prosecni belac od prosecnog crnca....

isamim tim otud taj rezultat u razlikama.. i onda svi skoce ko opareni kada neko kaze - nisu ljudi rasisti nego bioloske razlike koje uticu na mogucnost shvatanja programiranja...

Posebno sto se sad gura da "svako moz da bude programer" .. pa tehnicki tacno, moze, ako das ljudiam dovoljno vremena naucice, ali kada udjes u taj svet i krenes da radis sa ljudima koji hoce sami da nauce (kao sto sam ja usao) jasno vidis da se odredjeni ljudi mnogo vise muce sa nekim konceptima nego neki drugi ljudi.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Really?

Znači prihvatio si istinu da Afroamerikanci kao grupa imaju u proseku niži IQ u odnosu na belce za 15  pointsa?

Naravno...

 

Пре сат времена, Tumaralo. рече

Ili nisi pa istu tvrdnju demantuješ dokazima i argumentima? Kojim? :)

Nisam tu tvrdnju demantovao nego neke druge tvrdnje šatro zasnovane na tom podatku... argumentima i dokazima naravno... vrati se pa čitaj... pa ako ti nešto nije jasno pitaj... ako imaš neku primedbu repliciraj..

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Avocado рече

Naravno...

 

Nisam tu tvrdnju demantovao nego neke druge tvrdnje šatro zasnovane na tom podatku... argumentima i dokazima naravno... vrati se pa čitaj... pa ako ti nešto nije jasno pitaj... ako imaš neku primedbu repliciraj..

 


kako to da svi u toku razgovora sa tobom.... propustimo kada ti prihvatis tvrdnje, i ne razumemo sta demantujes....

zanimljivo, kako samo imamo losu moc rasudjivanja...... i kakvi smo lazovi svi do jednog...

@Tumaralo. oces li sa mnom na lecenje od laganja i  unapredjivanje rasudjivanja?

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, haveaniceday рече

kako to da svi u toku razgovora sa tobom.... propustimo kada ti prihvatis tvrdnje, i ne razumemo sta demantujes....

Ne svi... samo neki... i ne bih rekao da propustite i ne razumete jer ste baš Tumaralo i ti tu slični da nešto kao pokušate, podvijete rep i onda se posle X meseci ili godina javite sa nekim fantastičnim tumačenjem o tome šta smo zapravo pričali... naravno bez ikakvog citata, link ka diskusiji i slično, nego na osnovu vašeg "sećanja" kako je to sve izgledalo... izvučenog direktno iz guzice... ne sećam se da još neko to radi... obično ko ima nešto da kaže povodom diskusije, kaže to u toj diskusiji...

P.S. Pri čemu ne sumnjam da je Tumaralo povodom svog khm khm rasnog "realizma" dobio i neku primedbu koja se tiče mržnje, ali ne kao protiv-argument ili samo zato što je izneo neku činjenicu (kako pokušava da predstavi) nego pored argumenata...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

confused1:))
 

WWW.EXTREMETECH.COM

PubMed has thrown in its lot with pseudoscience, apparently. There is no link between 5G and coronavirus, regardless of what a bunch of dermatologists with questionable publishing records...

 

PUBMED.NCBI.NLM.NIH.GOV

Ahead of Print article withdrawn by publisher.

 

ARCHIVE.IS

 

image.thumb.png.0a80f87ff9b8bfd8d01261b162598bc6.png

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

On 25.7.2020. at 17:39, Avocado рече

Ne svi... samo neki... i ne bih rekao da propustite i ne razumete jer ste baš Tumaralo i ti tu slični da nešto kao pokušate, podvijete rep i onda se posle X meseci ili godina javite sa nekim fantastičnim tumačenjem o tome šta smo zapravo pričali...

Pa drago mi je da sam slican sa njime, misleci covek, zaglavi u nekim glupim idejama ali to je normalno za mislece ljude.

Za razliku od tebe koji uvek biras bezbedno, sterilisano misljenje za koje mozes da iskopas gomilu dokaza iz mainstream sources. Npr "orange man bad" ... to je nesto za sta mozes gomilu stvari da procitas svud redom.. jer je covek toliko pod lupom i ima toliko negativnog pokrica(90 % medijskog pokrica trampa je negativno), da prosto cak i malo dete moze da argumentuje o negativnim aspektima trampa i da se oseca ko pobednik.

al uzmi malo se udubi nekad u nesto, nadji neke dokaze malo ispod "tepiha", koji nisu bas ocigledni i forsirani u nase mozgove 24\7..

Kao sto sam ti vec rekao, prati mainstream medije i imaces jasnu korelaciju sa Avokadovim argumentacijama. Uvek ce biti ona strelisana mainsteram misljenja.


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, haveaniceday рече

Za razliku od tebe koji uvek biras bezbedno, sterilisano misljenje za koje mozes da iskopas gomilu dokaza iz mainstream sources.

To je baš simpatičan način da kažeš da vodim računa o tome da ne lupam gluposti... hvala u svakom slučaju...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Avocado рече

To je baš simpatičan način da kažeš da vodim računa o tome da ne lupam gluposti... hvala u svakom slučaju...

Isto kao sto onaj ko ne radi nista vodi racuna da ne gresi. Niti si ti ikada lupio glupost, niti je on ikada pogresio.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...