Jump to content

Da li ćete se prijaviti za 100 evra? (ANKETA)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 20 минута, Предраг М рече

смарај се 5 минута са процедуром и када ти кинта легне проследи је некој хуманитарној организацији којој верујеш, некој породици у твојој околини којој је то заиста потребно. твојих 5 минута некоме може да помогне. 

Pitanje je da li ce te posle imati na listi potencionalnih glasaca. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 135
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 14 минута, Nikola Stojanovic рече

Svatko ko se premislja oko ti 100 jurica , neka podigne i prosledi da izgorim jedno njivce da zasadim cresnje malo da krkamo. :D :D

 

Тако је војводо, рад у природи је најздравији, а не као буздовани да трошиш по кладионицама. 

После да нађеш менаџера за женидбу, да ти нађе моралну девојку, да се жениш и учествујеш у обнови теократије. :sunce:

:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То је виц типа:

1. Натераћу целу земљу да седе код куће за викенд! Нећеш. Хоћу. Нећеш. Хоћу. Хоће!

2. Узећу од свих у земљи по 100 евра. Нећеш. Хоћу. Нећеш. Хоћу. Хоће? Па како? Ма нећеш. Хоћу, хоћу...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

12:smeha: 12:smeha: 12:smeha:

RS.N1INFO.COM

Svim pripadnicima Bezbednosno-informativne agencije (BIA) poslata je poruka kojom se pozivaju da se odreknu obećanih...

 

Нешто ми се јавља да ће ускоро и сви остали у Србији постати 'добровољци'  :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
RS.SPUTNIKNEWS.COM

За првих сат и 40 минута од како је омогућено онлајн пријављивање за 100 евра помоћи пријавило се 100.000 грађана, речено је Тањугу у Министарству финансија.
Цитат

Сајт на којем грађани могу да се пријаве је idp.trezor.gov.rs, док пензионери и грађани који примају социјалну помоћ не треба да се пријављују за тај новац, већ ће бити исплаћен по аутоматизму.

Приликом пријаве, обавезно је да оставите: број личне картематични бројиме банке у којој имате рачун или у којој желите да вам наменски рачун буде отворен.

Ко не може онлајн, кол-центар почиње са радом у петак, како је и најављено па ће грађани моћи да се за 100 евра помоћи пријаве и телефоном.

 

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 4/30/2020 at 5:00 PM, GeniusAtWork said:

12:smeha: 12:smeha: 12:smeha:

RS.N1INFO.COM

Svim pripadnicima Bezbednosno-informativne agencije (BIA) poslata je poruka kojom se pozivaju da se odreknu obećanih...

 

Нешто ми се јавља да ће ускоро и сви остали у Србији постати 'добровољци'  :ani_biggrin:

Извини, овде не могу да се отмем утиску колико погрешних ствари је скупљено на једном месту. Прво Н1 која брани интересе радника БИА-а (?!) и представља као скандалозно што се од њих тражило да се тог новца одрекну, а затим коментари који само што не завриште "Правда за БИА" и "Сви смо ми БИА".

У случају да је БИА заиста тражила то од својих запослених, зар то није за сваку похвалу? Мислим, ако радиш за државу, имаш загарантовано радно место и све што следи из тога, и сад за време епидемије ниси остао ни без посла, ни без примања, зар није логично да та средства не узимаш? Још поготово ако си тајна полиција. Обрати пажњу на текст поруке:

"Polazeći od toga da su naša primanja stabilna i da nisu niti će se dovoditi u pitanje, da su značajno veća u odnosu na prosek u zemlji, da su nam u prethodnom periodu uslovi za rad u velikoj meri unapređeni, kao i da se svi zajedno ponosimo pripadnošću firmi koja se uvek borila za dobrobit države, prirodno je da u trenucima kao što je ovaj, kada se država napreže do krajnjih granica, učinimo sve što je u našoj moći kako bi još jednom demonstrirali ko smo mi zapravo i kakvo smo kada je teško. Sada bismo to najbolje učinili dobrovoljnim odricanjem od iznosa"

Дакле, "Полазећи од тога да су наша примања стабилна и да су значајно већа у односу на просек у земљи". Зар овакву поруку не би требало да добије свако ко прима плату из буџета, а много је већа од републичког просека?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...