Jump to content

Васкрс и забрана кретања

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, Aandrej said:

Da li je dr Kon iznenađen i uvređen ovim predlogom za okupljanje 2. maja radi obležavanja komunističkog praznika?

не интересује њега 1 мај, нема провизије,  него кафићи и теретане. 

Слава Богу на свему

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.NEZAVISNE.COM

Za mjere pomoći privredi i radnicima pogođenim korona krizom koje planira Vlada Republike Srpske potreban je novac MMF-a i ne želim ni da razmišljam o tome da je aranžman ugrožen zbog...

 

Quote

Radovan Višković, predsjednik Vlade RS, u intervjuu "Nezavisnim":

NN: Hoće li biti uveden policijski čas za prvomajske praznike?

VIŠKOVIĆ: Hoće. Republički štab je donio zaključak o zabrani kretanja i to od 1. maja od 12 časova do narednog dana u pet časova.  Isto tako će biti 2. maja od podneva do 3. maja u pet ujutro i od tog dana u 12 do do 4. maja u pet časova. Broj novozaraženih je zabrinjavajući i ozbiljno nas upozorava. Bojim se da plaćamo ceh vaskršnjih dešavanja, iako smo apelovali na građane da poštuju mjere. Svjesni smo da neki nisu ispoštovali naše apele i sad imamo povećan broj novozaraženih. Mi ćemo se ponašati u skladu s epidemiološkom situacijom bez obzira na to koliko to za neke bilo bolno. Sutra (četvrtak) ćemo na sjednici Vlade donijeti uredbu sa zakonskom snagom da i Komunalna policija i inspektori i pripadnici MUP-a mogu da kažnjavaju neodgovorne građane koji krše mjere koje smo propisali - od nošenja zaštitne opreme, nepoštivanja karantina, okupljanja i slično.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.EPARHIJAKRUSEVACKA.COM

Благодарећи нашој искреној браћи у Христу ми смо се радо и...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако неког занима информација из непријатељских ровова, Друга Србија такође не може да смисли Предрага Кона, само што му они замерају повезаност са "ратним злочинцима" (Ратком Младићем) и што се "увукао" СПЦ. Помало иронично, с обзиром на то шта се може прочитати овде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

95894780_1057590634641468_51765655803957

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, obi-wan рече

95894780_1057590634641468_51765655803957

Мене чуди како то немамо право да будемо господари свог тела када се ради о мисли да не би пристали на обавезну вакцинацију (одмах су скочили "научници" и њихови следбеници) а жене се наговарају и охрабрују на чедоморства управо реченицом да је жена господар свог тела?

Јасно је као дан да ми имамо посла са душебрижницима и непријатељима човечанства из редова "науке" али то нажалост не можеш доказати љубитељима "званичности".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Мене чуди како то немамо право да будемо господари свог тела када се ради о мисли да не би пристали на обавезну вакцинацију (одмах су скочили "научници" и њихови следбеници) а жене се наговарају и охрабрују на чедоморства управо реченицом да је жена господар свог тела?

Јасно је као дан да ми имамо посла са душебрижницима и непријатељима човечанства из редова "науке" али то нажалост не можеш доказати љубитељима "званичности".

"Vrli novi svet", sto bi rek`o Oldouz Haksli...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 22.4.2020. at 11:55, PredragVId рече

image.thumb.png.2bdb26ec21247ab472a57ee248e42db6.png

Опрости брате, али то је површно и прелесно сагледавање. Ми ваљда треба да испитујемо ствари и духове јесу ли од Бога и да тражимо истину, а не да се кријемо иза цитата Светих Отаца, извучених из целине.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Милошшш рече

Опрости брате, али то је површно и прелесно сагледавање. Ми ваљда треба да испитујемо ствари и духове јесу ли од Бога и да тражимо истину, а не да се кријемо иза цитата Светих Отаца, извучених из целине.

Управо о томе и говоре свети оци. Они су то већ сагледавали пре нас. Мене лично све те приче превише оптерећују и не видим чему добром воде? Одузимају мир и растројавају душу. Не кажем да човек не треба да буде информисан али треба имати меру. Корисније је читати свете оце и чувати душу. Ето, то ти је суштина горе написаног.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећна слава народе,ко сутра слави  :D

 

 

georgije korona.jpg

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...