Jump to content

Шта је социјална дистанца?

Оцени ову тему


Milica Bajic

Препоручена порука

пре 54 минута, Jestira. рече

Opet izgled Tvrkto :smeh1:

Nije, kad vam kažem. Tvrtko je voleo sive tonove, a evo šta nam govore boje na Bokijevom avataru o njegovoj ličnosti:

 

20200411_182924.jpg

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Дуња said:

Da to nije previše iskustva? :945729:

Давно ми је то један пријатељ рекао, нисам му веровао. Како сам почео да улазим у везе, почео сам да схватам да је у праву, а онда сам се подсетио мудрог поетског израза - бити женски неспокој.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo da uporedimo mene, koji ne mogu da nađem devojku zainteresovanu za upoznavanje i Bogomislića, koji menja partnerke po želji.

Koja je razlika među nama? 

On ima dobar izgled i ima novac. Ja nemam ni jedno ni drugo. 

Potpuno jasna stvar zašto žene žele da budu sa njim, bez obzira što ih on čak i vređa i rugajući se njihovim fizičkim nedostacima, ponižavanjem ih dovodi u stanje svesti, iz koga ga gledaju kao superiornu osobu, iako to realno ne mora da bude tačno. To je primer uspostavljanja kontrole nad ženama, koje kao da traže nekog da mu budu podređene.

Prateći reakcije na moje i njegovo pisanje, zaključio sam da bi većina vas, kada bi birale između njega i mene, dale biste ogromnu prednost upravo njemu. Čak i pojedine koje se ovde predstavljaju kao najveće vernice, iako se on kao ateista podsmeva vernicima.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Aleksandra_A рече

a o kojoj populaciji zena mi ovde pricamo? opstoj ili nekoj koju si ti imao prilike da upoznas?

Stvar je u tome što nisam imao prilike da upoznam, jer ne zadovoljavam njihove visoke kriterijume, po pitanju fizičkog izgleda. Mislim da je suvišno reći da su kriterijumi za zgodne muškarce gotovo zanemarljivi i za njih skoro da ih i nema. Iako je sve očigledno i bez ikakve suvišne priče, mnogo toga su mi o ženama rekle upravo same žene. Npr. Da 90% njih nisu zadovoljne brakom, jer ih previše sputava, a muževi, koje su birale, nisu baš ispunili njihova očekivanja...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Otkrila sam, na žalost- ovom situacijom,  da mi prija malo ove izolacije, iliti socijalne distance.

Nekako nisam ni bila svesna da želim da se odmorim od naroda. Od upadanja u dvorište, od odlaženja negde gde moram da ispoštujem, itd. 

Verovatno je to onaj sebični deo mene, al tako je kako je :stadaradim:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Sanja Т. рече

Otkrila sam, na žalost- ovom situacijom,  da mi prija malo ove izolacije, iliti socijalne distance.

Nekako nisam ni bila svesna da želim da se odmorim od naroda. Od upadanja u dvorište, od odlaženja negde gde moram da ispoštujem, itd. 

Verovatno je to onaj sebični deo mene, al tako je kako je :stadaradim:

Odmorila sam kao nikada do sada... završavam poslove za koje ranije nisam imala vremena. Našla dokumenta koja nisam ni znala da postoje, pisma koja datiraju još iz prošlog vijeka (tetkina, vrlo emotivna i pravo su bogatstvo), stare porodične fotografije i neke sitnice koje su probudile nevjerovatne uspomene.
Družim se sa Fridom intenzivno, što bi bilo nemoguće da je drugačija situacija, i sigurna sam da će se te navike nastaviti. 
Pokazala sam razumijevanje za neke za koje sam mislila da su definitivno otpraćeni iz mog života, otkrila skriveni talenat prema pentranju po krovovima (nalagala je situacija :0212_rolleyes:), naučila bezbijedno da radim sa motornom šegom i brusilicom... u svakom slučaju, osim što se ne mogu družiti sa najdražima, ovaj period je od koristi za mene.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...