Jump to content

И шта после Короне.....???

Оцени ову тему


Препоручена порука

WWW.POLITIKA.RS

Колико год парадоксално звучало, ковид 19 је дар с неба за западне владајуће...

Сагледавајући потрекли париод и целокупну фаму око тзв пандемије и броја жртава/оболелих који не поткрепљује званичан статус болести, питамо се шта се крије иза кулиса....? Можда је ипак нешто друго по среди...? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Život!!!!!!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Иванушка987 said:

Сагледавајући потрекли париод и целокупну фаму око тзв пандемије

Такозване пандемије?  :) 

Неће бити ништа, људи ће наставити да се ложе на приче о глобалним заверама, неолиберализму, Сорошу, глобалистичким медијима са разним мрачним циљевима (ено га Радуловић управо шири такву спику) и тражиће увек доказе за оно што њима одговара да им буде лакше. Све ће бидне по старом, без бриге.

0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, GeniusAtWork рече

Такозване пандемије?  :) 

Неће бити ништа, људи ће наставити да се ложе на приче о глобалним заверама, неолиберализму, Сорошу, глобалистичким медијима са разним мрачним циљевима (ено га Радуловић управо шири такву спику) и тражиће увек доказе за оно што њима одговара да им буде лакше. Све ће бидне по старом, без бриге.

0703_read

Baš kruži jedna teorija zavere povodom tekuće PLANdemic.

 O čemu se ovde radi?

Jesu li ovi ljudi glumci ili ovo smo samo imali sreće da ovi naprave generalnu probu kao da su znali da će real deal iskrsnuti ubzo?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Tumaralo. рече

Baš kruži jedna teorija zavere povodom tekuće PLANdemic.

 O čemu se ovde radi?

Jesu li ovi ljudi glumci ili ovo smo samo imali sreće da ovi naprave generalnu probu kao da su znali da će real deal iskrsnuti ubzo?

Ништа ми није јасно. Од ових људи између дискусије за округлим столом, који изгледају као глумци. До неке озбиљне организације која разматра питање: шта ако де деси? Занимљив видео

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Dimitrije рече

Ништа ми није јасно. Од ових људи између дискусије за округлим столом, који изгледају као глумци. До неке озбиљне организације која разматра питање: шта ако де деси? Занимљив видео

Proveri da li su glumci.

Kucaj imena koja stoje na tablicama, uporedi da li su to ljudi sa snimka, da li pripadaju organizacijama u čije ime istupaju itd...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, GeniusAtWork рече

Такозване пандемије?  :) 

Неће бити ништа, људи ће наставити да се ложе на приче о глобалним заверама, неолиберализму, Сорошу, глобалистичким медијима са разним мрачним циљевима (ено га Радуловић управо шири такву спику) и тражиће увек доказе за оно што њима одговара да им буде лакше. Све ће бидне по старом, без бриге.

0703_read

А сарин??? А 5Г??? О томе ћутимо, а??? Сад ми је јасно за кога радиш! 

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Tumaralo. рече

Baš kruži jedna teorija zavere povodom tekuće PLANdemic.

 O čemu se ovde radi?

Jesu li ovi ljudi glumci ili ovo smo samo imali sreće da ovi naprave generalnu probu kao da su znali da će real deal iskrsnuti ubzo?

I mene interesuje, ako umije ko objasniti. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...