Jump to content

Rešite zagonetku...:)

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Одговори 126
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Nikola Stojanovic рече

@Ayla  Vidis da te branim ovde , kad napravis pogresku . :D :D  Sta ima srecu da ti zelim, tu sam za tebe u boj ako treba. 

Idemo u kafanu, ali odmah :pivo:

(i ne brani me više, svega ti :))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ayla   Eej kafanoo mukoooo .  Tomina prica, u Pecenjevce. Rodno selo naseg Tomice. :D :D Nemoj me dirati molim te, stv cu da odem po rakiju. 

 

22852235_769476753254900_4843937536006746641_n.jpg

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 months later...

 sa ovim kratkim testom proverićete koji je nivo vaše inteligencije...:D

 

Prva zagonetka

Okreni me na jednu stranu i ja sam sve. Prereži me na pola i ja sam ništa. Šta sam ja?

Drugo logičko pitanje

U jezeru rastu jezerske ruže. Svaki dan se udvostruči broj jezerskih ruža. Kako bi prekrile celo jezero, jezerskim ružama treba 48 dana. Koliko dana je potrebno dok jezerske ruže ne prekriju pola jezera?

Treća zagonetka

Šta pripada čoveku, a drugi to češće koriste od njega samoga?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da li je u pitanju vrućina ili korona, u svakom slučaju evo rešenja...0703_read

1. Odgovor je broj 8.

2. Odgovor je 47 dana. Jezero će biti prekriveno nakon 48 dana, a količina jezerskih ruža se svaki dan udvostručuje, onda će jezero dan ranije biti pola pokriveno. 

3. Odgovor je ime. Retko govorimo o sebi u trećem licu, drugi koriste naše ime češće nego mi sami.

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...