Jump to content

Ako umrem od CORONAVIRUSA

Оцени ову тему


Препоручена порука

Сваки Бранимир је по мало откачен. Лично знам. :smeh1: 

Иначе, све је лепо објаснио. 

"Буди поштен, буди човек, па се нећеш бојати смрти. "

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Jestira. рече
WWW.SRBIJADANAS.COM

Patrijarh Irinej se svakodnevno moli Bogu da se epidemija zaustavi...

 

bićemo spašeni, dobro je

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
On 18.3.2020. at 6:04, Jestira. рече

Ako umrem od Korona virusa bar znam da sam sve učinila da spasemo Miroljuba :smeh1:

Ako umrem od Korone, sve svoje forumske lajkove ostavljam Jestiri ( ili BojaniB ili ....) :w9k3k6:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 18.3.2020. at 19:38, Jestira. рече

Тешко да на јавној сцени има бољег реторичара од Зукија.

Јасан, убедљив и доминантан у свим емисијама.

Мирољуб је исто јак.

У емисији ''После ручка'' су њих двојица појели за ужину оног ''православног теолога''.

Не знам ко врши одабир, али могли би ови ''наши'' да шаљу неког ко може да парира овој двојици.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne bojim se ni korone ni umiranja, samo da Bog da da se ispovedim i pricestim i mogu da si idem.?

  • Волим 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

18 hours ago, Натан said:

Тешко да на јавној сцени има бољег реторичара од Зукија.

Јасан, убедљив и доминантан у свим емисијама.

Мирољуб је исто јак.

У емисији ''После ручка'' су њих двојица појели за ужину оног ''православног теолога''.

Не знам ко врши одабир, али могли би ови ''наши'' да шаљу неког ко може да парира овој двојици.

 

Мирољуб је довитљив и стварно често има досетке и брзину због којих му скидам капу, али је интелектуално недовршен, начитан али неинтелектуалном литературом, простачке је гестикулације и манира и једноставно често није у праву. Проблем је у томе што у исто време често јесте у праву, и то у стварима о којима би пре требало да јавно и свакодневно говоре други али то не чине. Као такав је сложена и контроверзна појава, већ сам писао на теми о њему да је он за мене једна друштвена опомена да се као друштво и као Црква што пре дозовемо памети и вратимо на хришћански пут.

Зукорлић је, са друге стране, интелектуално, логички и етички супериоран и од њега се у било каквом додиру са њим (пасивним слушањем, активном комуникацијом, читањем о њему итд.) може само научити. Једино што му недостаје је интелектуална ширина (дубиозност већ има) и мало боље основно знање о хришћанској вери с обзиром на то да живи у хришћанском окружењу, али све те замерке у апсолутно истом смислу важе и за наше верске великодостојнике и теологе, тако да се не ради о некој мани која већ нија карактеристична општа појава код нас.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Jestira. рече

E hvala ti brate malo da me digneš u ovo vreme padanja :D

Ja vidim nešto te nema, kad ono izgleda da to zbog ove situacije. :stadaradim:

Sad izvini na iskrenosti, malo sam se dvoumio oko AneB i tebe, ali ipak prevagnulo ka tebi. :osmeh:

Nego nešto bi te pit’o, ako dozvoljavaš. Znaš, ja bi da se ženim, pa zbog toga nešto. (Računam kad protutnji ova korona šta drugo da radimo nego da se ženimo i udajemo.)  :945729:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...