Jump to content

Sta vas cini srecnim?

Оцени ову тему


Препоручена порука

        Кад  слушам  четничке  песме... 0110_hahaha

smej.gif    ;)  ;)

...Што је уништено не може се повратити. Али Ти оживљујеш оне чија је савест замрла и враћаш првобитну лепоту душама које су је изгубиле. Твоме милосрђу све је могуће, Ти си Љубав, Ти си Творац и Обновитељ. Тебе хвалим песмом: Алилуја!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sve pozitivne stvari ili dogadjaji koji me okruzuju! Na primer, danas u mom selu je bilo osvecenje novog crkvenog krsta i bila sam srecna jer sam shvatila da sam celivala krst koji ce mi biti vecito nepristupacan. Osim ako se ne odlucim da se popnem na toranj crkve...  0110_hahaha

СВЕТИ СВЕШТЕНОМУЧЕНИЧЕ ТЕОДОРЕ ВРШАЧКИ И ПРЕПОДОБНИ ОЧЕ РАФАИЛО БАНАТСКИ, МОЛИТЕ БОГА ЗА НАС

Link to comment
Подели на овим сајтовима

srećan sam kad su ljudi iskreni bez obzira da li su vernici,ateisti ili bilo šta treće mense0198626478946378946

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Срећна сам јер су сви моји драги, Богу хвала, здраво и добро. Срећна сам и зато што ускоро идем на годишњи одмор, па ћу, ако Бог да, посјетити неке светиње.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...