Jump to content

Кога од познатих бисте волели да Господ прими у Царство?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 59 минута, Bokisd рече

Sloba Milosevic (da, ovaj nas...0405_feel),  Koby Brajant i Djidji.... 

Хаха, Слоба је окренуо милион Срба на Православље. Био је можда лош политичар, очекивао од свих неко разумевање стања у свету... ПОстао је мрачан... Али суштински, тада је већина Срба партијску књижицу бацила коначно и вратили су се Цркви! 

Зато верујем да се спасио, притом је ослобођен свих оптужби у Хагу где је преминуо. МОжда због Дафине оде у чистилиште:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Impala рече

Хаха, Слоба је окренуо милион Срба на Православље.

Premier League Lol GIF by Liverpool FC

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бата Стојковић

Милан Младеновић

Ајртон Сена

Фреди Меркјури

Есбјорн Свенсон

Пако де Лусија

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Драшко рече

Premier League Lol GIF by Liverpool FC

Него ко је по теби то урадио?

млад си ти човек и живи свој живот тако.. Али да ти ја кажем, оволико лажова као што наш народ има. Нећеш нигде видет! толико јакање, фалсификовање личне биографије, онога шта су доживели... има само у неким заједницама које се не котирају високо. Само је мањина вредела и могли су да владају као појединци где год да се појаве у Србији или Европи. Млада генерација данас није тако накарадна и испаде да је већина нормална а ови су постали мањина!

што хтедох да ти кажем. Ти знаш да је Црква била избегавана као место где држава шаље лудаке и геј људе да буду монаштво... тако су огадили народу Цркву и то је чињеница историјска данас а тада кад сам ја био у 20 година је то било опште познато у друштву. МИлошевић је то променио, али је народ као народ сањао живот из серија на ТВ екране и само ми који смо пошли у иностранство и зарађивали пристојно. Знамо која је цена тога живота под доживотне кредите и 10 сата рада сваки дан. А Србија распродата као афричка нека држава после МИлошевића. Разумеш, због њега су милиони Срба дошли на Косово и Метохију и вратили се Цркви док је он био на власти. То је непромењива историја нашег народа и цркве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...