Jump to content

Mršavica ili debelica jednako sam zavodnica...:)

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 8 часа, sanja84 рече

Jel to ono kad nije doslo do intime od tolike priče... Da ti bratsko-sestrinski odnosi kod nekog pale.. 

Nisam te bas skontao...

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Flojd рече

Nisam te bas skontao...

pa koliko se sećam bajke...šeherezada je čavrljala i pričala priče...ništa od romantike... ali to nije ni bitno...ne sećam se ni ja priče

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, sanja84 рече

pa koliko se sećam bajke...šeherezada je čavrljala i pričala priče...ništa od romantike... ali to nije ni bitno...ne sećam se ni ja priče

Ahha ma dobro napravi ti tvoju pricu o 1000 jednoj noci. Ne nego vise mislim na bajku, znas ono cim je bajkovito tj zaljubljeno to je kao slepo lepo haha.

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сваки мушки који мисли да ће му жена вечито бити мршавица се вара. Мислим, могуће, али.. Трудноће, хормони.. чине своје. Колико сам пута видео мужа мршавог као штангла, а жена му дебелица.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.5.2020. at 12:07, sanja84 рече

ima osnove nije da nema...ali npr. ja nikad nisam bila sponzoruša a izgledah (pluskvamperfekat) nekad baš dobro.

E, sad bas nesto citam sta sam piasao pa rekoh, mozda se dobro ne odrazih. :smeh1:

Ne mislim ja da su zaobljene devojke sponzoruse, mozda sam se lose izrazio kada sam pisao, ali mislim da nisu ni skromne. ? Uglavnom takve osobe veoma ambiviozne jer su zbog svog izgleda i trazene, imaju dosta udvaraca, pa samim tim rastu apetiti pa vole i ambiciozne momke koji dobro izgledaju i koji ce stvoriti i za sebe i za nju jer su i oni trazeni medju zenskim polom bas zbog svojih kvaliteta, da bi mogli oboje da sebi priuste te neke egzoticne stvarcice, putovanja i eto neki luksuz. 

Da razjasnimo, sponzorusa uopste ne mora da igleda lepo da bi bila to. 

E sad sta je sponzoruasa i kako je prepoznati to ne znam nisam se kretao u takvom drustvu, verovatno je to ona sto ide sa ozenjenim covekom, ili sa nekim ko je stariji od nje vise od 14 -15 godina. Stvarno ne znamo, mogu da nagadjam.

Ali znam da su mrsavice ili bucke dosta skromnije i po izgledu i prohtevima od zaobljenih. :)))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Flojd рече

E, sad bas nesto citam sta sam piasao pa rekoh, mozda se dobro ne odrazih. :smeh1:

Ne mislim ja da su zaobljene devojke sponzoruse, mozda sam se lose izrazio kada sam pisao, ali mislim da nisu ni skromne. ? Uglavnom takve osobe veoma ambiviozne jer su zbog svog izgleda i trazene, imaju dosta udvaraca, pa samim tim rastu apetiti pa vole i ambiciozne momke koji dobro izgledaju i koji ce stvoriti i za sebe i za nju jer su i oni trazeni medju zenskim polom bas zbog svojih kvaliteta, da bi mogli oboje da sebi priuste te neke egzoticne stvarcice, putovanja i eto neki luksuz. 

Da razjasnimo, sponzorusa uopste ne mora da igleda lepo da bi bila to. 

E sad sta je sponzoruasa i kako je prepoznati to ne znam nisam se kretao u takvom drustvu, verovatno je to ona sto ide sa ozenjenim covekom, ili sa nekim ko je stariji od nje vise od 14 -15 godina. Stvarno ne znamo, mogu da nagadjam.

Ali znam da su mrsavice ili bucke dosta skromnije i po izgledu i prohtevima od zaobljenih. :)))

Pa sponzoruse ti vade novac iz dzepa - jednostavno. Ostale te vole, pa nakar bile mladje 30 Godina od tebe. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sanja84 рече

Pa sponzoruse ti vade novac iz dzepa - jednostavno. Ostale te vole, pa nakar bile mladje 30 Godina od tebe. 

:dobro:

Pa i one te vole na neki njihov nacin. :smeh1:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Vasilije. рече

Crni Ligo, nemoj da postaneš novi Tvrtko.

Ma gori sam ti ja od Tvrtka. :0212_rolleyes: Samo se dobro krijem. :0205_whistling:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...