Jump to content

Mršavica ili debelica jednako sam zavodnica...:)

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

On 16.2.2020. at 16:59, JESSY рече

poenta je - mršavice ili debelice...koje više volite...? ili, kakve bi želele da budete...?:945729:

Ja bih želelea da sam mršavica pa da misle ljudi, vidi asketu :)

A ovako me svi provale :)

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Дуња рече

Bane ume da osveži temu i hvala mu na tome. ? 

Вала, не сећам се. 

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Богомислић рече

Не ваља да има вишак кила, јер онда нема тело ко авион и лоше јој стоји кад носи тесно и кратко.

Jasno k'o dan. Plus da ima lepu visinu. Tome dodajemo duge noge - čista gracioznost. Mesarski prsti ne dolaze u obzir. Poželjan i umilan glas. Narav - krotka. 

:citac:

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 16.2.2020. at 18:42, Плаво Небо рече

:))Нема друже шта да ми брани, она једе за њу, ја за себе :sunce:Нек једе зрневље слободно, не бих јој бранио. Хоби ми је да се бакћем око кухиње тако да нећу остати гладан сигурно :))) А и ако би таманила више од мене, ни то јој не бих бранио, само, немој да ми се жали ако јој отворено кажем како јој стоји нека хаљина, сукња или панталоне, ако ме пита, а одговор јој се не свиди 12:smeha:

A sta ce ti to bolan u zivotu da otvoreno kazes? Evo ne znam...

Samo kazes Oooodlllicnooo! I vuk sit i sve ovce na broju.

Inace ti je ovo sve drugo na mestu :D

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени је нешто важније каква је као особа, него колико килограма има. И сам имам проблема са вишком килограма. Не иде да тражим да она буде мршава.

Шта за духовни живот хришћанина значи св. Причешће јасно је из те речи самога Господа: "Ја сам живи Хлеб који је сишао с неба. Kо једе од овога Хлеба живеће вечно... Ако не једете тела Сина човечијег и не пијете крви његове, живота нећете имати у себи. Kо једе Тело моје и пије Kрв моју има живот вечни и ја ћу га васкрснути у последњи дан. Јер је моје Тело право јело и Kрв моја право пиће."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, виноградар рече

Мени је нешто важније каква је као особа, него колико килограма има. И сам имам проблема са вишком килограма. Не иде да тражим да она буде мршава.

To je  posteno za kiligrame.

Onda se samo postavlja pitanje kakva si ti osoba ako vec oces neke osobine u njoj :D

 

 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

S vremenom nesto kapiram ovi sto traze samo da izgleda ovako ili onako su mnogo manje zahtevni(i manje se razocaraju) nego ovi sto traze neke osobine kvalitete nadprirodne vrednosti cuda... sto je cest slucaj kod verujucih. Ne i obavezno ali ima toga...

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

6 minutes ago, Лапис Лазули said:

To je  posteno za kiligrame.

Onda se samo postavlja pitanje kakva si ti osoba ako vec oces neke osobine u njoj :D

 

 

Нисам рекао да тражим особине. Ни ту нисам нешто захтјеван. Ако не тражим превише да је добра у души и да се не свађамо.

Шта за духовни живот хришћанина значи св. Причешће јасно је из те речи самога Господа: "Ја сам живи Хлеб који је сишао с неба. Kо једе од овога Хлеба живеће вечно... Ако не једете тела Сина човечијег и не пијете крви његове, живота нећете имати у себи. Kо једе Тело моје и пије Kрв моју има живот вечни и ја ћу га васкрснути у последњи дан. Јер је моје Тело право јело и Kрв моја право пиће."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, виноградар рече

Нисам рекао да тражим особине. Ни ту нисам нешто захтјеван. Ако не тражим превише да је добра у души и да се не свађамо.

Mnogo ti je to brate... 

Sto kaze ludi Kordun gledaj da su dobre grudi(on koristi narodskije izraze).

Izvini ja se malo salim, ne zameri. Svakom Bog nek da sta mu treba. 

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Слободно се шали. Шала нас је одржала.

Шта за духовни живот хришћанина значи св. Причешће јасно је из те речи самога Господа: "Ја сам живи Хлеб који је сишао с неба. Kо једе од овога Хлеба живеће вечно... Ако не једете тела Сина човечијег и не пијете крви његове, живота нећете имати у себи. Kо једе Тело моје и пије Kрв моју има живот вечни и ја ћу га васкрснути у последњи дан. Јер је моје Тело право јело и Kрв моја право пиће."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...