Jump to content

Mršavica ili debelica jednako sam zavodnica...:)

Оцени ову тему


JESSY

Препоручена порука

пре 2 минута, БанеЛ рече

Апсолутно бих је подржавао у таквим разговорима кад смо у башчи и помаже ми да заливам паприку. :smeh1:

Nema šta ti da zalivaš po baštama. Ona je tu i sposobnija je od svakog muškarca, pa i od tebe. Ona zaliva, ti joj se diviš. 

Komentarisanje drugih žena je test koji padaš ako kažeš bilo šta. Budi mudar pre nego što te prekrije senka njegog tricepsa. 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Дуња рече

Nema šta ti da zalivaš po baštama. Ona je tu i sposobnija je od svakog muškarca, pa i od tebe. Ona zaliva, ti joj se diviš. 

Komentarisanje drugih žena je test koji padaš ako kažeš bilo šta. Budi mudar pre nego što te prekrije senka njegog tricepsa. 

Kako si surova.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Jecić рече

Ma ne, poznajem muške, samo im je to u glavi.:smeh1:

Opet grešiš.

A poznaješ samo onakve čije društvo si želela. Takav ti je izbor i interesovanje, kao i većine drugih žena, kad su muškarci u pitanju.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Bojan* рече

Opet grešiš.

A poznaješ samo onakve čije društvo si želela. Takav ti je izbor i interesovanje, kao i većine drugih žena, kad su muškarci u pitanju.

Ne, ne grešim. Veruj drugar, ne grešim. Kad dobro zagrebeš, naći ćeš upravo to. I kod sebe, možda nećeš da priznaš.?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Дуња рече

Budi mudar pre nego što te prekrije senka njegog tricepsa. 

Хахахаха, која си ти краљица!!! :))

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, БанеЛ рече

да ти западне нека да те храни само са зрневљем, као хрчка

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja mislim da sam najljepse djevojke makar sto se tice ljepote lica itd., upoznao koje su gojazne. Moja jedna drigarica je cak bila ozbiljno gojazna, a lice, koza, zubi, kosa kakvo bi i top modeli pozeljeli.:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ronald рече

Ja mislim da sam najljepse djevojke makar sto se tice ljepote lica itd., upoznao koje su gojazne. Moja jedna drigarica je cak bila ozbiljno gojazna, a lice, koza, zubi, kosa kakvo bi i top modeli pozeljeli.:)

Potvrdiću da gojaznost  ne narušava lijep fizički izgled svima. Primjer je najljepša latino plesačica iz mog okruženja. Predivna buckica koja odiše nevjerovatnom gracioznošću kada zapleše. Moram dodati da je najbolji plesač i instruktor. Svaki njen pokret odiše elegancijom i sexipilom. Sve to na stranu, ali najviše plijeni njena otmenost i harizma. Ona je učinila da ne doživljavam punije dame kao manje lijepe.
Definitivno ne pozdravljam forsiranje premršavih žena, i ne djeluju nimalo privlačno. Zlatna sredina je uvijek najbolja, a opet ženu ne čini njena građa, niti težina. Čini je ono što nosi u sebi i ono što reflektuje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, БанеЛ рече

Хахахаха, која си ти краљица!!! :))

Hvala, Bane. :)

Pravi je odmor šaliti se sa nekim ko ima isti ili sličan smisao za humor.  <3

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moracu i ja da se ugojim, vidi kako ovaj skace...

...

6a.gif.0d01796ddc1a6345863f4c14e845f183.gif

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, БанеЛ рече

Јес, бар ти не брани да једеш, питао бих те да ти западне нека да те храни само са зрневљем, као хрчка. И шта је онда боље куповати? Мању или већу одећу? 

:))Нема друже шта да ми брани, она једе за њу, ја за себе :sunce:Нек једе зрневље слободно, не бих јој бранио. Хоби ми је да се бакћем око кухиње тако да нећу остати гладан сигурно :))) А и ако би таманила више од мене, ни то јој не бих бранио, само, немој да ми се жали ако јој отворено кажем како јој стоји нека хаљина, сукња или панталоне, ако ме пита, а одговор јој се не свиди 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Плаво Небо рече

Нема друже шта да ми брани, она једе за њу, ја за себе :sunce:Нек једе зрневље слободно, не бих јој бранио. Хоби ми је да се бакћем око кухиње тако да нећу остати гладан сигурно :))) А и ако би таманила више од мене, ни то јој не би бранио, само, немој да ми се жали ако јој отворено кажем како јој стоји нека хаљина, сукња или панталоне, ако ме пита, а одговор јој се не свиди 12:smeha:

Аха, одмах има да се позове на солидарност. Ти таманиш, а она да трпи. А тек за ово друго си надрљао. :)))

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, БанеЛ рече

Аха, одмах има да се позове на солидарност. Ти таманиш, а она да трпи. А тек за ово друго си надрљао. :)))

Ништа се ти не брини, ћу и њој да понудим чоколаду, сланиницу са црним луком, суво месце, ванилице, како се бре оно зваше.., не могу се сетим, ал' знам да је прсте да полижеш, правио сам, оно што Гарфилд воли :)) итд, итд.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...