Jump to content

Psihologija interneta

Оцени ову тему


Препоручена порука

Nikog ne zanima.?

 

Podsetime sta to bese ljubav... I bar na teren... Tren biti zaljubljen.. Ajde poezija duše. Ocenjuje se ovde jedan belorus brat Vladislav poeta I pesnik, zdu sa netrpenijem... Bo prišel enkrat... Ali nikoli...

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, sanja84 рече

Nikog ne zanima.?

 

Podsetime sta to bese ljubav... I bar na teren... Tren biti zaljubljen.. Ajde poezija duše. Ocenjuje se ovde jedan belorus brat Vladislav poeta I pesnik, zdu sa netrpenijem... Bo prišel enkrat... Ali nikoli...

Nidzo mora cEmo da vezbamo ovu dvojezičnosti I dvosmisleno znacenje.

@Nikola Stojanovic

Pesnice nas... Pomozi nam ovde, ti I ostali, ali povedi temu... Ljubavna pisma kroz vekove.

 

Dakle ljubavna poezija.

 

Hvala.. Ljubim

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sanja84 Hahah, imam ja prepisku ljubavnih pisama koje valja izcitati. Imas dobre znale, Rapsodi, Milicu, Dunju..  :D :D

 

  • Волим 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Nikola Stojanovic рече

@sanja84 Hahah, imam ja prepisku ljubavnih pisama koje valja izcitati. Imas dobre znale, Rapsodi, Milicu, Dunju..  :D :D

 

Imam ja sve vas virtuoze Božije ljubavi..nego si se ti prvi javio!  :)

 

E ljudi Gospod nam govori kroz vekove..samo treba isčistiti te emocije. Intonacije, infekcije reči, glasa, muzike. Biće full zanimljivo. Samo sam ja malo sad umorna. NIsam spavala ko čovek skorro dva meseca. Smor je ovde i kiša... razumite i oprostite na zlovolji, grešan sam čovek!

 

 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sanja84 Slicna situacija i ja 2 meseca mucim muke, samo knjige i kafane. :D :D Od juce sam na postu, rehabilitaciji.  

  • Тужан 1

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...