Jump to content

Шта је владици Атанасију Јевтићу требало да да интервју Жељки Јевтић?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Situacja je da mesecima gledamo blacenje Sinoda i nekolicine episkopa po raznim fantomskim portalima, izmisljaju se price, montiraju se snimci...

Onda se vladika nadoveze na tu pricu i duva u ista jedra, da li slucajno, da li ne, ne ulazim u to...

Pazi sad relativizacije, narusavanje poretka u Crkvi je sto se ljudi drznu da otvore oci i vide sta se desava : ) Ne verujem sta citam, bukvalno. 

Mislim da bi najbolje bilo da ukinemo forum, ili eventualno samo da ostanu teme gde ce se mladi upoznavati radi sklapanja braka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Вукашин рече

Mislim da bi najbolje bilo da ukinemo forum, ili eventualno samo da ostanu teme gde ce se mladi upoznavati radi sklapanja braka.

Што само млади?12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вукашин рече

Mislim da bi najbolje bilo da ukinemo forum, ili eventualno samo da ostanu teme gde ce se mladi upoznavati radi sklapanja braka.

Разумем да сте ово рекли са дозом ироније, да не изговорим теже речи.

Не видим зашто би вама сметала тема где се млади (или мање млади) упознају и склапају брак, а на пример, нема теме где се било ко, како неко популарно рече "черечи" на форуму?

Ипак ћемо, док се ја будем питао, акценат стављати на ово прво.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Иван Ц. рече

Разумем да сте ово рекли са дозом ироније, да не изговорим теже речи.

Не видим зашто би вама сметала тема где се млади (или мање млади) упознају и склапају брак, а на пример, нема теме где се било ко, како неко популарно рече "черечи" на форуму?

Ипак ћемо, док се ја будем питао, акценат стављати на ово прво.

Sve mi diraj, "Kanu" mi ne diraj : )

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Zoran Đurović рече

Смеши ти се бан! :))

Што би рекли људи, сваки бановани у другоме види бан...

Видиш потенцијални бан у писању брата свога, а свој остварени бан не видиш... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Смеши ти се бан! :))

Moram da se nasalim ( jace je od mene, a nije mi namera biti maliciozan ni pod tackom razno ), nadam se da mi o.@Иван Ц. nece zameriti ( gde su mladi tu je i sala ), mislis na Vukov.... ban :))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин рече

Kad je promasio kontekst, neka otrpi malo : )

Шта ћу, ја сам човек прост ко шебој, слабо ја контам те високе црквене политике и шеме...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Иван Ц. рече
пре 7 минута, Zoran Đurović рече

Смеши ти се бан! :))

Што би рекли људи, сваки бановани у другоме види бан...

Видиш потенцијални бан у писању брата свога, а свој остварени бан не видиш... :)

Ne znam sta se vecina uhvatila za ovu i slicne teme i onda boom ograniceni ban,....pa ima toliko zanimljivih tema na forumu, moze i tamo da se pise, valjda tamo moze da se pise bez ogranicenja,....daj Zoki neku teolosku temu pa da se malo ekipe :svadja: ...(nismo odavno...:D) ....kad se setim one teme o Preegzistenciji Isusa Hrista (540strana i 160.000 pregleda za jednu teolosku temu i pricu.... cudo jedno...:cheesy3:....pa one legendarne teme o Krstenju,....ah, lepa vremena...0703_read)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Bokisd рече

daj Zoki neku teolosku temu

Не пишем наручене текстове!:)) Ено је она Психуља што тврди да ми Синод наручује текстове... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Не пишем наручене текстове!:)) Ено је она Психуља што тврди да ми Синод наручује текстове... 

ok,... (onda mozda da obnovimo stare,....ima tu jos dosta da se prica....0703_read)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...