Jump to content

Критике и сугестије уредништву и члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

 Да, тотално смо недисциплинован народ, а о тоталном мањку свести о важности колективизма (саборност нећу ни да помињем) да и не говорим, покупили смо све оно најгоре из менталитета западног човека! И? Ја сам сад бот? 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 212
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Благовесник рече

 Да, тотално смо недисциплинован народ, а о тотално мањку свести колективизма да и не говорим, покупили смо све оно најгоре из менталитета западног човека! И? Ја сам сад бот? 

Pa ne znam kolko je zapadni čovek izgubio kolektivitet 

Ne slažem se tu

Mi smo izgubili ono naše što nekad bejaše

Kulturu,  zdrav patriotizam, poštovanje u svim oblicima

Kad god nešto čitucnem i pogledam i čujem o starom Beogradu pre rata i pre prvog svetskog....I o Srbiji iz toga doba....pomislim da smo tad bili i kulturni i posvećeni i vaspitani i kolektivizirani i voleli svoje 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Živela komunistička partija Novog Zelanda!!!!!

Ua liberalni front južne Gvineje Bisao!

  • Оплаках :)) 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

zapadni čovek izgubio kolektivitet 

Крајњи индивидуалисти. Част изузецима.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Благовесник рече

Крајњи индивидуалисти. Част изузецима.

Ne bih rekao

To je generalizacija

Pogledaj kako u Francuskoj kad krene neka nepravda prema radnicima

Evo Mica Bajić gleda temu pa neka potvrdi (nesam bio u Fr ali sam gledao na TV)

Svi se dižu ko jedan!

Ne daju da se čini nepravda

Mi ovde smo toliko "slozni" da imamo više partija nego gradova sa preko 100 hiljada stanovnika 

Koletkivizam je i vaspitanje

To se oseti kad izadješ van granica naše zemlje ponosne. 

Kad vidiš da se negde zna red i da ga SVI poštuju i da SVI reaguju ako ga ne postujes 

Kad vidiš kako se poštuje istorija i tradicija i nema niko da se stidi toga

To smo mi sami ispustili 

Sad je vreme da ga vratimo!

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vratimo se na temu 

Kritikujmo administraciju  :)))

 

 

 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da su ovo i onako teški dani za sve nas, ovaj forum nam mnogima dođe kao mesto gde delimo emocije. Ume i da se pretera, ali ume i da se izvini kad zatreba, objasni, imali smo, hvala Bogu, prilike da vidimo i to. Opomene možda?

Previše nam je politike svakako ali najviše nam je valjda do onog brata, čoveka koji je danas i suviše pritisnut da bi se ponašao baš sto posto kako bi u nekim normalnim okolnostima. Ne mislim da je vreme za kažnjavanje, treba da probamo jedni druge da razumemo, čini mi se sve će nam više to biti potrebno ubuduće. A najviše jedni drugima, kakvi god da smo, ipak nas nema za bacanje.

Predložila bih da se, ako je moguće, administraciji pridruži neko od teologa ili sveštenika, to nam je, mislim, najpotrebnije i to bi se recimo očekivalo od ovakvog sajta. Teško se u ovim vremenima podnosi autoritet, pogotovo ako ne netaktičan i previše samopouzdan. 

A to kakav smo narod, šta smo izgubili, šta dobili, pokazaće svakako istorija, da se ne prepiremo oko toga, svako neka pogleda u svoje srce pa će znati kakav smo narod.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Драшко рече

Pogledaj kako u Francuskoj kad krene neka nepravda prema radnicima

Evo Mica Bajić gleda temu pa neka potvrdi (nesam bio u Fr ali sam gledao na TV)

Svi se dižu ko jedan!

Da..stvarno neverovatno. Meni kao nekom ko je odrastao sa generacijama tako što nas samo još nisu tukli po glavi (a neke jesu i to) stvarno nestvarna sloboda koja izbija iz tih ljudi koji u stvari i nemaju pojma kako izgleda ovo naše.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Драшко рече

kako se poštuje istorija i tradicija i nema niko da se stidi toga

:naklon: bez toga smo zéro

пре 13 минута, Драшко рече

Sad je vreme da ga vratimo

Jedino ovo vreme imamo ovde, to je naše. Valjda smo napokon odrasli? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 2.5.2020. at 22:43, Дејан рече

Vidiš o čemu ti pričam, neko se izjasni, najedanput je vučkoljubac, žive reči naprednjačke utehe. Nemam prava da branim ili iskažem svoje mišljenje?

Čemu etiketiranje celog sajta?

Da li je onda SPC Srpska napredna pravoslavna Crkva?

Ovde se priča o svemu pa i o politici, jel tebe neko etiketira ovde zbog tvojih stavova? Jel ti lepi etikete?

 

Бојим се да немаш, као админ православног сајта треба да знаш меру политичке подршке коју пружаш и у најмању меру да будеш објективан и неутралан.

Да бисте размислили шта радите јер и ово ће проћи, за годину, две или четири а много тога ће овде остати записано, научимо да ценимо реч и писање јер остају иза нас, наших доба и генерација.

Ти каза.

Прича се о свему иако не треба да се прича о свему и заиста први ја и да ли су моји сви ставови исправни? Не знам, неко треба да ми каже где и у чему грешим а ја немам права да се љутим и острашћујем ако истински желим да чујем. Зар не? Љуљкање ваља само код мале деце.

Ако си пао, немој да се каљаш; ако си се укаљао, немој да се ваљаш! —Св. Јустин Ћелијски
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, gavrosaurus рече

Бојим се да немаш, као админ православног сајта треба да знаш меру политичке подршке коју пружаш и у најмању меру да будеш објективан и неутралан.

Да бисте размислили шта радите јер и ово ће проћи, за годину, две или четири а много тога ће овде остати записано, научимо да ценимо реч и писање јер остају иза нас, наших доба и генерација.

Ти каза.

Прича се о свему иако не треба да се прича о свему и заиста први ја и да ли су моји сви ставови исправни? Не знам, неко треба да ми каже где и у чему грешим а ја немам права да се љутим и острашћујем ако истински желим да чујем. Зар не? Љуљкање ваља само код мале деце.

Kao sržto rekoh, izjasnio sam se koga podržavam. I gde ja to preterujem, gde?

Druže, ako ja ne mogu kao admin da izrazim svoj stav, neće onda moći niko. Pobrisacu svaki politickim komentar koji je za ili protiv, znaci, pobrisacu pola poruka u poslednjih dva meseca.

A kome to treba?

Meni ne treba, verujem ni vama.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Благовесник рече

  @GeniusAtWork  нас, који волимо  и поштујемо своју земљу, свог председника, солидарност итд. неретко части и са - ботино    :))

 

Ja se pitam koliko vas plaćaju za to... ima li bar kakvog ajra? 0703_read
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Ayla рече

 

Ja se pitam koliko vas plaćaju za to... ima li bar kakvog ajra? 0703_read
 

Цитат

Dragi naš Predsedniče samo tebi verujemo, ti nam ulivaš nadu u život, živ ti nama bio sto godina zajedno sa tvojom porodicom i svima nama koji te volimo, poštujemo i čuvamo, ŽIVELA SRBIJA

Цитат

Jedva cekamo emisiju da vas gledamo, predsednice i da nam cesto gostujete

Цитат

Koliko obožavam i podržavam ovog čoveka !

Цитат

Predsednik Vučić uživa ogromno poverenje kod gradjana jer nam uvek govori istinu i ono što je realno.

Цитат

Naj bolji Predsednik. Aleksandar Vučić.

Цитат

Bravo Predsednice..Jedva cekam jutarnji na prvoj da vas opet saslusamo!!

Kontam da ih prilicno placaju. Treba ovo i napisati

  • Збуњен 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Aandrej рече

Kontam da ih prilicno placaju. Treba ovo i napisati

Nemoj mi reći da je ovo neko vrlo ozbiljno i pri zdravoj pameti napisao. Evo ne znam ni odakle si pokupio ovo, ni čiji su izbačaji (nemam adekvatan termin osim tog, zaista), ali postidih se čitajući, a kako li je tome ko je napisao, da mi je znati... :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...