Jump to content

Критике и сугестије уредништву и члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 22 минута, Nikola Stojanovic рече

@Дејан Abe Miki treneru moj ! :D :D

Imase jedno mnogo fino devojce, prva liga , samo da je nadjem da je tagujem . Bas se lepo druzila odje sa svima nama, dal je dobila ban ili koje se desava? 
Mozes li da proveris tamo i da kao pravi brat, Hriscanin udaris tamo unban.  Da se vracaju clanovi nije fora da nikog odbacujemo.
 

@Sofija_ da to je taj profil. Reaguj znaci , da ne pustam pesmu i krenem da udaram meso kod komsu u klanicu ! 

 

 

Izgleda da je banovana.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 212
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 3 минута, geronymo рече

Ja ću ko Maksim, a gdje Rakić? 

dobio posao u Juznoafrickoj Republici

nesto odrzavanje voznog parka helikoptera u Pretoriji...tako nesto

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Дејан рече

Izgleda da je banovana.

Dobro Rodjo, ajd vidi stvarno o cemu se radi . Mislim znam je stvarno kao ok curicu, i Anika je isto dobra bila. Proslo je ipak neko vreme, treba dati ljudima sansu i mogucnost da budu opet sa nama. Pogotvo sad je ova corola situacija , dosadjuju se ljudi tako kuci.  :D :D A ako se ponasaju nesto lose, lako mogu da se udalje sa foruma i to. 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Драшко Kazi mu da donese par boca vina Pinotage, da mozemo da ga nagazimo kad dodjem u Bg. Da cu mu ja kintu znaci. :D :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Nikola Stojanovic рече

Dobro Rodjo, ajd vidi stvarno o cemu se radi . Mislim znam je stvarno kao ok curicu, i Anika je isto dobra bila. Proslo je ipak neko vreme, treba dati ljudima sansu i mogucnost da budu opet sa nama. Pogotvo sad je ova corola situacija , dosadjuju se ljudi tako kuci.  :D :D A ako se ponasaju nesto lose, lako mogu da se udalje sa foruma i to. 

Ne znam o čemu je reč i ko ih je udaljio sa sajta. Ne bih sad da povlačim neke poteze, a ne znam o čemu je reč

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Дејан рече

Ne znam o čemu je reč i ko ih je udaljio sa sajta. Ne bih sad da povlačim neke poteze, a ne znam o čemu je reč

Ajde Roki urgiraj tamo , vidim dobar si momak, bas te gotivim . Postadosmo najbolji drugari, jos samo ako oces sa Draleta i sa mene da idemo u Bg da se majemo malo po kafance. To bi bilo lepo. :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, gavrosaurus рече

Да сам хтео да се информишем или пишем о владајућој странци ишао бих на курир, информер, ало али не баш на агитационе Поуке или Живе Речи напредњачке Утехе јер да је све красно и бајно ваљда не би ни наилазило на овакав отпор, не би га толико требало правдати.

Vidiš o čemu ti pričam, neko se izjasni, najedanput je vučkoljubac, žive reči naprednjačke utehe. Nemam prava da branim ili iskažem svoje mišljenje?

Čemu etiketiranje celog sajta?

Da li je onda SPC Srpska napredna pravoslavna Crkva?

Ovde se priča o svemu pa i o politici, jel tebe neko etiketira ovde zbog tvojih stavova? Jel ti lepi etikete?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Nikola Stojanovic рече

Ajde Roki urgiraj tamo , vidim dobar si momak, bas te gotivim . Postadosmo najbolji drugari, jos samo ako oces sa Draleta i sa mene da idemo u Bg da se majemo malo po kafance. To bi bilo lepo. :D

 

a da nađeš ti njih na fejsu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Дејан рече

a da nađeš ti njih na fejsu.

Немам фејс брале и није фора у томе да се дружимо на фејсу. Овде треба људи да се окупљају и да се враћају и да проради хемија добра, значи као кад звекнемо по пиво сад кад одемо са Дралетом. Ће видиш значи све фини људи. 

А мени је много драго кад има неко добро овде да се види и љубав значи, то ми је појента. :D :D 

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Nikola Stojanovic рече

Немам фејс брале и није фора у томе да се дружимо на фејсу. Овде треба људи да се окупљају и да се враћају и да проради хемија добра, значи као кад звекнемо по пиво сад кад одемо са Дралетом. Ће видиш значи све фини људи. 

А мени је много драго кад има неко добро овде да се види и љубав значи, то ми је појента. :D :D 

 

Pa da, ne treba da se družiš na fejsu, napraviš fejs, pronađeš one koje treba, ugovoriš vince, pivce itd., pa se družiš in vivo.

e da, ako su članice udaljene sa sajta, ne spominji nas u dobrom kontekstu :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, gavrosaurus said:

@Дејан

Како почети јер нисмо сад, чини се, на истој страни и не делимо политичко мишљење;
Кул, свако има право од Бога дато да се определи хоће ли с Богом самим а не за замењивим политичарем и сумњам да ико ове има ишта лично против тебе, могу само да скинем капу јер стојиш сам испред администрације и модератора и бијеш битку с нама а умемо да будемо провокативни и непријатни.
Риспект.
Имаш и стрпљења, некад смо отровни, ти подносиш и пљување и бијење по образима и то сматрам истинском врлином.
Понављам: Сам, као глас администрације за коју сада држим да је истог политичког опредељења јер то потврђује забрана писања другом форумашу.
И опет - кул, не слажем се, нервира ме али разумем позадину. Океј.

Све то ОК, али како то да нико од форумских дежурних антивучићеваца не поседује бар тај минимум нормалности да каже "ОК, капирам да смарам са политиком, спуштам лопту" него крену да ти лепе етикете да си бот, трол или шта већ? Ја сам можда мало преоштар, али веруј ми да је са разлогом - онај ко је у стању да за мене мисли да сам СНС-овац тај је глуп као тоцило, а ако то јавно говори, макар и на форуму, он не може не бити хуља и ту нема других речи око тога. А шта рећи о његовим осталим форумским друговима који не вређају активно, али не упуте ни једно "спусти лопту, брате", него га подржавају са реакцијама?

Иритантно је. Ботује се за опцију која не може да окупи ни 5%, а шиканирају се они који сматрају да ово овде није ни време ни место за то. Зар баш морамо и ми да будемо иста острашћена генерација као и сви наши преци до 200 година уназад, где су се због неслагања у политици свађали, тукли, престајали да говоре, пријављивали полицији, чак и убијали?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stvarno nema smisla da stavljate zabrane , brisete i sklanjate sa foruma ono sto nije po vasem ukusu. 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...