Jump to content

Критике и сугестије уредништву и члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 212
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@Nikola Stojanovic наравно да ће бити склањање... Нећемо ваљда о томе да се расправљамо?

С том праксом смо завршили одавно. Нећемо правити овде политичке фракције. Није ово сајт за те ствари. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Secam se vremena kada je aktuelna bila tema ekumenizam/antiekumenizam, tada sam otvoreno govorio da podržavam + Irineja Bačkog, +Atanasija , +Amfilohija i ostatak zdravorazumnih,ne samo ja, celokupno uredništvo, i tada su se lepile etikete, doduše, i pretilo se, psovalo, izmišljalo, podmetalo.

Čak se jedan dosetio da napiše tarifu koliko para na mesečnom nivou dobijamo iz Vatikana.

Budala i krivih drva će uvek biti, ali, psi laju a karavani prolaze.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уозбиљите се, Брате, @Nikola Stojanovic . Претерало се са политичком острашћеношћу!  

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Благовесник рече

Уозбиљите се, Брате, @Nikola Stojanovic . Претерало се са политичком острашћеношћу!  

zbog radi cega da se uozbilji Nikolica najpozitivnaja lik ovdena?

svi ga tupimo nesto, on bar unese radost ovdje!

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne diraj te  @Nikola Stojanović , najpozitivniji lik ovde, ne mračnjak. 

A forum je mjesto i deuženja, sklapanja zdravih odnosa, a ne samo pretresanje već pretresenih tema, zar ne? 

Ne diraj te mi brata s' dušom čovjeka ili 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

За geronymo ми смо ботови... У реду је да критикује нешто, али из дана у дан од овог форума правити пљуваоницу световне и црквене власти и то у оном маниру  жуте штампе... Милан Ракић се слично понашао, али је до једног тренутка имао мере, но, после је и сам себи постао неиздржив :/

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

49 minutes ago, Благовесник said:

Уозбиљите се, Брате, @Nikola Stojanovic . Претерало се са политичком острашћеношћу!  

Да бре, он је толико политички острашћен да никад не пише на политичким темама :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Благовесник рече

За geronymo ми смо ботови... У реду је да критикује нешто, али из дана у дан од овог форума правити пљуваоницу световне и црквене власти и то у оном маниру  жуте штампе... Милан Ракић се слично понашао, али је до једног тренутка имао мере, но, после је и сам себи постао неиздржив :/

Kritika može biti iz ljubavi prema nečemu što voliš, a ide u krivom smjeru, i za to imaju činjenice, koje su vidljive. 

Sto se Rakića tiče, čovjek je fenomenalan, običan i prost, nevjerujem da ti ljudi postanu sami sebi neizdrzivi, oni su divovi koji ne ovise o nikome. 

A Nikola covjek je slobode, to može biti samo ko svojom glavom misili a srcem zivi. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Јесте ок и добар лик, ко је рекао да није, и нити је слаб, нити је незрео, па да има потребе да га храбрите и тешите због тога што сам му дао dislike :smeh1: .  Ево, сад сам и обрисао. @Nikola Stojanovic    нисам плакао када си ме ти пре око два месеца  боцнуо са dislike ;) .

Све је у реду тј. све може бити у границама пристојности, али морамо сви повести рачуна, јер, разумем потпуно да смо народ који је такав какав јесте, три човека - четири мишљења, али нетрпељивости и омаловажавања било кога због разномислија овде не сме бити... 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  @GeniusAtWork  нас, који волимо  и поштујемо своју земљу, свог председника, солидарност итд. неретко части и са - ботино    :))

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stop!

Children 

What's that sound?

Everybody look 

What's going round 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5 minutes ago, Благовесник said:

  @GeniusAtWork  нас, који волимо  и поштујемо своју земљу, свог председника, солидарност итд. неретко части и са - ботино    :))

Никад нисам никога назвао ботом, сем тебе једном на теми о епидемији када си подржавао мере уведене овде под изговором да нисмо довољно дисциплинован народ па мора грубо са нама. 

Тако да немој фантазирати безвезе  :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...