Jump to content

Критике и сугестије уредништву и члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 11 минута, Ronald рече

Haha uvijek ista prica:D

Kad pišeš o kreacionizmu na ženskom forumu, koji je predviđen za razgovore o čizmicama, šminki, modnim trendovima...onda znaš koliko je sati. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 212
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • 2 months later...

Предлажем администрацији Поука да сугеришу адимистратору @Дејану да поднесе оставку на место администратора. Мислим да је за њега подобнији  неки партијски ангажман, него мисионарски.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ćiriličar рече

Предлажем администрацији Поука да сугеришу адимистратору @Дејану да поднесе оставку на место администратора. Мислим да је за њега подобнији  неки партијски ангажман, него мисионарски.

 

 

Ćiriličar, šta će ti ovo? 

Ti si se bar do sada trudio da budeš pravedan, pa budi i ovog puta. 

Kao što svi mi imamo pravo da se izjasnimo o bilo kojoj temi, pa i o politici, tako i Dejan ima pravo da piše na tu temu. 

Ako smatraš da previše piše o politici, onda ćeš videti da ogromna većina članova ovog foruma, upravo potencira diskusije o politici. 

Bitno je da Dejan ne zlouoptrebljava to što je administrator i banuje političke neistomišljenike. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Ćiriličar рече

Предлажем администрацији Поука да сугеришу адимистратору @Дејану да поднесе оставку на место администратора. Мислим да је за њега подобнији  неки партијски ангажман, него мисионарски.

 

 

Shodno tome da moje pisanje ovde je ponajmanje politicko, jedini problem je što sam rekao koga trenutno podržavam i iznosim svoje mišljenje. Za razliku od 99% ostalih, koji takve stvari kriju. E sad, pošto na konkretne teme dajem svoje mišljenje, ti mi gušiš to pravo, a sloboda govora nege sigurno biti narušena.

Elem, malo mi je dosadilo da se preganjam sa tobom, da trpim tvoje uvrede, uzeću godišnji odmor, odnosno, biće ti onemogućeno pisanje na 2 nedelje.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дејан Види Рођо , добар си дећко , али ти не стоји баш побнајбоље ова улога админа. Мани се тих керефеки, одмори мало, пусти братићу мало админа да их доведем у ред. Видиш да је све то неозбиљно. :D :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Nikola Stojanovic рече

@Дејан Види Рођо , добар си дећко , али ти не стоји баш побнајбоље ова улога админа. Мани се тих керефеки, одмори мало, пусти братићу мало админа да их доведем у ред. Видиш да је све то неозбиљно. :D :D

 

Pod uslovom da imaš mač i javljaš se na 555-333 :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дејан Trebas sad da pokazes iskustvo i ljubav i da odbanujes lepo drugog rodju Hrista radi , odozgo ovaj Cirilicar i on dobar momak. Nego pobrljaveo malo u poslednje vreme zbog koroluuuu . :D  

Ako zelis da vladas ,ti budi sluga, ako zelis biti prvi ti budi poslednji.  :D

 

@Драшко A Roki i ja idemo u kafanu kad dodjem u Bg, jer tako smo u mogucnosti. :D :D

 

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Nikola Stojanovic рече

@Дејан Trebas sad da pokazes iskustvo i ljubav i da odbanujes lepo drugog rodju Hrista radi , odozgo ovaj Cirilicar i on dobar momak. Nego pobrljaveo malo u poslednje vreme zbog koroluuuu . :D  

Ako zelis da vladas ,ti budi sluga, ako zelis biti prvi ti budi poslednji.  :D

 

@Драшко A Roki i ja idemo u kafanu kad dodjem u Bg, jer tako smo u mogucnosti. :D :D

 

 

Dobar je Ćirilio, daleko od toga da nije.

Međutim, nakon više od decenije ovde, kao i generalno rada sa ljudima, veruj mi da je ovo najbolja odluka.

I ko je Roki?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Nikola Stojanovic рече

ovaj Cirilicar i on dobar momak

molim da se moj cesti neistomisljenik Cirilicar pomiluje i skine sa ove zabrane pisanja

hvala

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...