Jump to content

Критике и сугестије уредништву и члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пре сат времена, Santi рече

To beše alefshin?

Sretoh čoveka na Ana.rs, sad tamo piše

:D 

Sra tamo pise? Misionari preko kreacionizma...( ili), haha?:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 212
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 4 часа, Santi рече

To beše alefshin?

Sretoh čoveka na Ana.rs, sad tamo piše

:D 

stvarno?

imam i ja profil na Ana.rs-i 

ce ga nadjem :D

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5.2.2020. at 18:44, Ronald рече

Ni ja, a tu sam 4.5 godine, mada sam citao i stari forum verujem i pouke od pocetka. Nikad opomenu, upozorenje ili odobrerenje, nikad bilo kakvu zabranu nisam dobio a ucestvovao sam u najzapaljivijim diskusijama. Nisam stavljao na ignore nikoga, niti sam koga prijavio. 

imas li brata na forumu za kog bi zaginuo, malo digo glas bar... i apostoli su se medjusobno svadjali, bili su zivi ljudi, nisu mrtvi svijetom hodili ko neki moderni ljudi koje nista ne dotice osim njihovog JA, ne kazem to za tebe, ti si dobar decko, nego onako kazem sam sebi.

aj zdravo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Аца Милојков, мени лично он овде највише фали

Послато са moto x4 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da fali. Samo što i on često nema smirenje u razgovorima. Tek posle svađe i omalovažavanja sagovornika digne ruke od svega. ,,Nisi završio školu, ne možeš da razgovaraš sa mnom" kao argument je katastrofalno. 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нећу рећи да сам ја "отерао" Милојкова, али сам допринео мало да оде, и нисам поносан, али морам да кажем - ово шта @Milan Nikolic каже стоји 100%.

1. Он је овде промовисао своје текстове, емисије и др., ок ми смо то прихватили као неку врсту мисионарења мањег и сл., са драгошћу и радошћу, не као хвалбу. Јер Александар са једне стране одише скромношћу.

2. Друга, позитивна, ствар је што је разложно аргуменовао неким "лаицима" и теолошки разјашњаваоо неке ствари, и то је ок-ок.

3. Али, када му неко стане на црту - као што сам га ја питао за ставове митрополита Зизјуласа о улози цариг. Патријаршије - е онда он нема времена; или ово што Милан каже, само што то мени није хтео рећи, а види се из авиона да нема вољу јер нисам његов "ниво". Мада, то је мени смешно. Ено теологија.нет, онда нека пише сувопарне текстове које нико не чита и који не садрже скоро ништа - част изузецима. Нека дискусија када укршта аргументе је била за падреом Ђуровићем, јер му је то на "равној нози"....углавно, није му мрсско да буде мало (више) изнад под плаштом скромности.

4. У расправама око вл.Максима - ја израазито поштујем људе који цене и бране било некога, лично када 9-орица упиру прст у једнога, ја волим да сам 10-ти који ће стати против руље, али овде није био такав случај - ту се Александар показао или непринципијелан, или је његова способност закључивања под знаком питања.

Угавном, убеђен сам да долази време када ће он кориговати неке своје теолошке погледе...а и друге. Но то је његова лична ствар. Човека не знам, као форумаш најмање од свих вас га "знам" али Њега не може да се не воли, колико је то могуће нама слабима, јер и кад се љути, и кад контрира види се из авиона да је више него ок чова....прости зрачи драгошћу!

Надам да ће Ацо бити један од српских теолога који ће побијате нека учења митрополита Зизјуласа, то јест кориговати их, или показивати неке негативне утицаје на живот Цркве који је, делимично, његова теологија имала. Насупрот секташком пристушпу борбаша таквој проблематици. Сад ће то Ацо, док мало Августина, Максима још неке Оце проучи дубље (леле, нико га тад поднети неће  0122_tuk) .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Pontifex Emeritus рече

Вратите Милојкова!!

Милојков је ту... нигде није ни отишао...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мало сам летимично читукао текстове  @Zoran Đurovića. Ја га "знам" по ватреним дискусијама око унутарцрквених несугласица - хвала Богу да су утихле. Падре, мислим и волео бих да не будеш себичан, те да оставиш мало на страну ту проблематику у коју си се загрејао, па нас форумаше не ускратиш за своје теолошке таленте, мало нам закжљале вијуге подмажеш неким текстом који је ван оквира последњих расправа и сл.

Да мало подгрејеш неке теолошке проблематике важне за живот Цркве, а без владика и патрика и расправа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Ćiriličar рече

мало нам закжљале вијуге подмажеш неким текстом који је ван оквира последњих расправа и сл.

Не пишем наручене текстове. :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 5.2.2020. at 20:32, Ronald рече

Sra tamo pise? Misionari preko kreacionizma...( ili), haha?:D

WWW.ANA.RS

Najveći ženski forum

Šta bu drugo....12:smeha:

Ima njegova poruka negdje na sredini. 

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Justin Waters рече
WWW.ANA.RS

Najveći ženski forum

Šta bu drugo....12:smeha:

Ima njegova poruka negdje na sredini. 

 

Haha uvijek ista prica:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...