Jump to content

Критике и сугестије уредништву и члановима форума

Оцени ову тему


Препоручена порука

@kordun  Добро дошао назад:mahmah:,  @Иванушка87  је као Галадријела из Господара прстенова:D

 

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 212
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Управо сада, Просечан србенда рече

А да ли бисте ако је то могуће вратили на Поуке о. Горана Живковића @Иван Ц. 

Не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, ronin рече

 @Иванушка87  је као Галадријела из Господара прстенова:D

Има 10.000 година?

Делује млађе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, ViktorijaV рече

?️?️?️?️?️ Ја са Вама никад нисам била у свађи....бар мислим, осим ако и Ви нисте имали у претходном ратном стању и свакодневним биткама месецима на Форуму дупле налоге...

Бог ти добро дао!

Извини, али стварно не разумем коментар. Јесам ја то прозвао једну особу, јвила се друга која мислим да ја знам да су љих две једна? Или вас две нисте јенда? Или сте можда вас две неколико љих, а уствари сте једна?

Мало карикирам, али стварно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, GeniusAtWork рече

Има 10.000 година?

Делује млађе.

Мудра, лепа:D...

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Иванушка87 рече

A, јој..  Не пише ми се добро, видим ја. ? 

Колико видим, тебе ћемо брж да удомимо. У оро сви да трупамо.girl_smiley

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Иван Ц. рече

Не.

 Ви сигурно имате јаке разлоге за то а до мене је да кажем да су он и проф. Рончевић преко познате петиције доста допринели почетку пада дарвинистичке јереси а која се била поприлично запатила и овде на форуму мада је има и сада али се притајила.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, ViktorijaV рече

@Ćiriličar I Vama Bog dobro dao!  A Vi onda  niste mene tagovali. Daleko bilo. Greška.

 

У реду, ја сам таговао @Istopljeni kamen а ти одговори... немам надприродних способности, мора да је до технике...или нешто друго.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Просечан србенда рече

 Ви сигурно имате јаке разлоге за то а до мене је да кажем да су он и проф. Рончевић преко познате петиције доста допринели почетку пада дарвинистичке јереси а која се била поприлично запатила и овде на форуму мада је има и сада али се притајила.

Е, кад је осуђена као јерес, нисам испратио? 

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, kordun рече

Браво Ивањушка, много си ми лијепа, а мушки паметна, јој.

Е, ма мени је живот сад скроз облачан без тебе, не могу више да спавам, ходам ко сапето говедо по цести, згазиће ме камиЈон, ал нек гази, седам дана сам скупљао снагу да ти се јавим, разочаран сам у себе.

Сад ће и поп одма да ме банује и прошли пута је због љубавне неке појезије

Odavno te nije bilo!! Zapamtila sam te kao mnogo lepog i duhovitog momka na forumu još kada sam imala blagoslov samo da čitam teme.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Срђан Шијакињић рече

Е, кад је осуђена као јерес, нисам испратио? 

Можеш да питаш вл. Давида, сигуран сам да ће ти радо објаснити а имаш текст и овде на поукама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

@The Godfather Мало..., знам да сте размењивали неке љубазности...него, можеш ли ти појаснити тај феномен, да тагујем једну, а одговори друга особа?

Стари се Куме, памћење слаби а бриге салећу...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...