Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 13 часа, Ćiriličar рече

@Вилер Текс Ништа им ја не верујем! Да почну да деле по 10 000 евра нарору не бих им веровао. У ЕУ влада лаж као идеологија. У ЕУ је "ако су аргументи на твојој страни, утолико горе за аргументе".

Сам видиш да раде против себе и доживљавају психолошке оргазме. Уствари протов свог народа. Мислим да свет није имао ово у својој историји да руководства дежава раде против сопствених народа. Осим, наравно, у отвореним диктатрама. Пошто за неке елите границе немају смисао него моћ и новац ово су сада глобални фашисти. Погледај само ко је еве на челу држава са огромном моћи - и сви трубе у једну трубу лажи.

 

Машиш поенту. Вакцинација није имала никакве везе са медицином и бригом о људима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Вилер Текс рече

Машиш поенту. Вакцинација није имала никакве везе са медицином и бригом о људима.

Не машим, ја сам тебе разумео, ниси ти мене. Парт 2: не верујем им ја када, тобож, испитују нешто и сл. Конкретно то за Фајзера, мислим да ЕУ мало покушава да удара контру САД јер су окупирани. Никавим извештајима и испитивањима њиховим не верујем. Кад кажу истину, кажу је ради неке будуће лажи и манипулације. О томе ти говорим.

Знали су они јако добро шта није испитивано. То ти је систем добар-лош полицајац. Као кад гледаш америчке филмове типа неко у војсци наравио злочин, и онда суђења и драме, и онда победи "деморкатија" и "правда".

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Ćiriličar рече

Не машим, ја сам тебе разумео, ниси ти мене. Парт 2: не верујем им ја када, тобож, испитују нешто и сл. Конкретно то за Фајзера, мислим да ЕУ мало покушава да удара контру САД јер су окупирани. Никавим извештајима и испитивањима њиховим не верујем. Кад кажу истину, кажу је ради неке будуће лажи и манипулације. О томе ти говорим.

Знали су они јако добро шта није испитивано. То ти је систем добар-лош полицајац. Као кад гледаш америчке филмове типа неко у војсци наравио злочин, и онда суђења и драме, и онда победи "деморкатија" и "правда".

 

 

Не верујем ни ја у њихову правду. Што не значи да је многи појединци на Западу искрено траже. Поента је да је сад очигледно да су/смо били у праву када смо тврдили да вакцинација нема везе са медицином него тоталитарном политиком, а за то смо били пљувани и од браће.

Надам се да је ово школа свим наивним.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Božena рече

@Вилер Текс Дакле, они који су се вакцинисали су наивни и пљувани од браће, овде на форуму.

Ја сам се вакцинисао Спутником, верујем само руској, кинеској и кубанској вакцини. Остало је мућка 1000%. Као што је, вероватно, и сам вирус мућка (=биолошко оружје нечије за рад неких интереса).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вилер Текс рече

када смо тврдили да вакцинација нема везе са медицином него тоталитарном политиком

Зависи која вакцина.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Božena рече

@Вилер Текс Дакле, они који су се вакцинисали су наивни и пљувани од браће, овде на форуму.

Наивни су они који су 100% веровали у мантру да вакцина штити.

Глупави су они који су у то веровали и уједно терали и пљували људе који одабрали да се не вакцинишу, јер су оправдано (што је и доказано) сумњали да вакцина није ефиласна, чак и да је штетна у неким случајевима.

Једини поштен приступ, у случају добре намере СЗО, би био следећи: Имамо неке вакцине, нису ефикасне довољно, могуће последице су те и те, слобода је на вама. Уместо тога кренула је мантра да људи који неће да се вакцинишу припадају групи злобника.

Не тврдим да је било сасвим безопасно за све. Није! Али није била ни куга. 90% људи је без проблема прошао кроз корону а заведен је корона терор од.кога су негативне последице велике, здравствене, психичке, економске...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Ćiriličar рече

Зависи која вакцина.

Ако мислиш на Русе, они су се осрамотили приклањањем корона терору. Не вуци ме за језик.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Božena рече

Ја се никад нисам вакцинисала против грипа,али против короне јесам, јер нисам имала снаге за борбу, плус  Вит д.

Добро. Немам ништа против.

Ја сам проти вере у свету краву СЗО, богињу Вакцину и њену секту тзв "научну заједницу".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...