Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Farmaceutske kuce koriste penicilin da bi nas ubijali izgleda a ne samo vakcine..

 

... "Penicillin and its derivatives are the commonest cause of drug-induced anaphylaxis, accounting for some 500 deaths per year in the United States"...

 

 

PUBMED.NCBI.NLM.NIH.GOV

Penicillin and its derivatives are the commonest cause of drug-induced anaphylaxis, accounting for some 500 deaths per year in the United States. Penicillins are, however, sometimes...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

https://www.facebook.com/groups/117202582284906/posts/900147850657038/

Današnji podaci iz UKC Ljubljana: samo 5 od 86 pacijenata u jedinici intenzivne terapije je vakcinisano. (pod vakcinisano još uvek smatramo samo dve doze Pfizera, Moderne ili Astre, odnosno jednu dozu Johnsona, dakle računamo kao vakcinisane i pacijente bez bustera)

269853559_641637190594767_11147921524276

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.KURIR.RS

Nemanja Mirosavljević (25), nekadašnji fudbaler a kasnije i trener FK Grafičar preminuo je posle sedam dana borbe za život.
WWW.REPUBLIKA.RS

NIJE IZDRŽAO: Fudbaler (23) se srušio na treningu, pa preminuo od posledica srčanog udara! (FOTO)
MONDO.RS

Defanzivac je pao na zagrevanju, a kasnije se saznalo da je imao srčani udar.

Шта се ово дешава?! Да не пратим спорт рекао бих да су овакве вести честе, али не, тј да, честе су у последњих годину дана. Када сам прву вест видео размишљао сам да је не окачим јер сам већ до сада слично стављао и помислио сам да би било превише још једном то да учиним али када видех другу па трећу вест.. и то све у пар дана, страшно!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Плаво Небо рече
WWW.KURIR.RS

Nemanja Mirosavljević (25), nekadašnji fudbaler a kasnije i trener FK Grafičar preminuo je posle sedam dana borbe za život.
WWW.REPUBLIKA.RS

NIJE IZDRŽAO: Fudbaler (23) se srušio na treningu, pa preminuo od posledica srčanog udara! (FOTO)
MONDO.RS

Defanzivac je pao na zagrevanju, a kasnije se saznalo da je imao srčani udar.

Шта се ово дешава?! Да не пратим спорт рекао бих да су овакве вести честе, али не, тј да, честе су у последњих годину дана. Када сам прву вест видео размишљао сам да је не окачим јер сам већ до сада слично стављао и помислио сам да би било превише још једном то да учиним али када видех другу па трећу вест.. и то све у пар дана, страшно!

Steroidi, doping , ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Плаво Небо рече
WWW.KURIR.RS

Nemanja Mirosavljević (25), nekadašnji fudbaler a kasnije i trener FK Grafičar preminuo je posle sedam dana borbe za život.
WWW.REPUBLIKA.RS

NIJE IZDRŽAO: Fudbaler (23) se srušio na treningu, pa preminuo od posledica srčanog udara! (FOTO)
MONDO.RS

Defanzivac je pao na zagrevanju, a kasnije se saznalo da je imao srčani udar.

Шта се ово дешава?! Да не пратим спорт рекао бих да су овакве вести честе, али не, тј да, честе су у последњих годину дана. Када сам прву вест видео размишљао сам да је не окачим јер сам већ до сада слично стављао и помислио сам да би било превише још једном то да учиним али када видех другу па трећу вест.. и то све у пар дана, страшно!

Ja sam ranije pratio dosta sport (zbog ovog mog jadnog Partizana,.... zivce mi pojeo...:1314_womens:), i bilo je ovakvih slucajeva ali ipak ne tako kao u poslednje vreme. Ovo na primer gledam skoro jednu utakmicu i fudbaler stane i drzi se za grudi i vidi se da ne moze da dise i da se gusi i biva zamenjen. Moja majka primila i bust vakcinu, posle druge trnele ruke, sad sa bustom se gusi kada radi nesto malo vise fizicki i umori se, i bude bas problem sa gusenjem u grudima. Meni deluje da umor i fizicka aktivnost dovode do gusenja (verovatno nesto srce) i ne cudi me da sportisti imaju takve slicne simptome.

Po svemu sudeci nesto u vezi vakcine, ne znam sta moze da bude drugo, vidim po mojoj majci, stvarno deluje zabrinjavajuce kada je uhvati gusenje i slabost, nije imala pre takve probleme.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Bokisd рече

Ja sam ranije pratio dosta sport (zbog ovog mog jadnog Partizana,.... zivce mi pojeo...:1314_womens:), i bilo je ovakvih slucajeva ali ipak ne tako kao u poslednje vreme. Ovo na primer gledam skoro jednu utakmicu i fudbaler stane i drzi se za grudi i vidi se da ne moze da dise i da se gusi i biva zamenjen. Moja majka primila i bust vakcinu, posle druge trnele ruke, sad sa bustom se gusi kada radi nesto malo vise fizicki i umori se, i bude bas problem sa gusenjem u grudima. Meni deluje da umor i fizicka aktivnost dovode do gusenja (verovatno nesto srce) i ne cudi me da sportisti imaju takve slicne simptome.

Po svemu sudeci nesto u vezi vakcine, ne znam sta moze da bude drugo, vidim po mojoj majci, stvarno deluje zabrinjavajuce kada je uhvati gusenje i slabost, nije imala pre takve probleme.

Problem je što se to javlja u većem broju i kod nevakcinisanih i navodno zdravih. Epidemiološke put prenosa je izgleda omašen. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Budući da Nestorović i Borojević već dugo levitiraju na ćilimu skrojenom od teorija zavere, pokušaj da se dodvore narodu kroz istorijsko-mitološke priče koje skakuću između istina i bajki, čini se kao pun pogodak."

Kada o našoj deci reše da brinu oni koji slažu a da ne trepnu

WWW.ISTINOMER.RS

U šta stvarno veruju doktor Branimir Nestorović i njegov novi poslovni partner Saša Borojević? Ovo je ultimativno pitanje koje me muči nakon jučerašnje konferencije u kojoj su nam...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Bokisd рече

Ja sam ranije pratio dosta sport (zbog ovog mog jadnog Partizana,.... zivce mi pojeo...:1314_womens:), i bilo je ovakvih slucajeva ali ipak ne tako kao u poslednje vreme. Ovo na primer gledam skoro jednu utakmicu i fudbaler stane i drzi se za grudi i vidi se da ne moze da dise i da se gusi i biva zamenjen. Moja majka primila i bust vakcinu, posle druge trnele ruke, sad sa bustom se gusi kada radi nesto malo vise fizicki i umori se, i bude bas problem sa gusenjem u grudima. Meni deluje da umor i fizicka aktivnost dovode do gusenja (verovatno nesto srce) i ne cudi me da sportisti imaju takve slicne simptome.

Po svemu sudeci nesto u vezi vakcine, ne znam sta moze da bude drugo, vidim po mojoj majci, stvarno deluje zabrinjavajuce kada je uhvati gusenje i slabost, nije imala pre takve probleme.

Мом оцу су и после прве и после друге трнули језик и уста.

  • Тужан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Bokisd рече

Po svemu sudeci nesto u vezi vakcine, ne znam sta moze da bude drugo, vidim po mojoj majci, stvarno deluje zabrinjavajuce kada je uhvati gusenje i slabost, nije imala pre takve probleme.

Moze da bude i posledica prelezane korone kod nekih koji imaju promene na srcu tipa nekih priraslica ili sl., kao i kod onih koji se jos nisu dovoljno oporavili od prelezane bolesti. Takodje, trovanje iz vazduha i dalje traje, to je jos jedna stvar. I naravno, dokazana stetnost vakcine, koju mejnstrim mediji nikako da pomenu kao mogucnost. Treba uraditi pregled srca posle korone, kompletnu krvnu sliku, povremeno proveriti d-dimer, i ne umarati se dok se potpuno snaga ne vrati.

  • Свиђа ми се 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Десетоструко више бринем о невакцинисанима"  12:smeha:

 

VASELJENSKA.NET

Епидемиолог Предраг Кон изјавио је да због појаве омикрон соја коронавируса у Србији поново долази на дневни ред питање евентуалног затварања.

 

  • Оплаках :)) 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.12.2021. at 16:01, dragisa рече

@Рапсоди ja sam čuo ukoliko je to tačno da oko 20k naših dolazi ili se sprema da se preseli iz Australije.... tako neka priča

Не знам проверено, али верујем да ће их бити и више. Шта ће бити код нас, после избора питање је сад...питање није за после избора . 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

khm...khm :945729: :

 

WWW.BITCHUTE.COM

Italian pharmacist shows reality of percentage of testing positive to Covid whether "vaccinated" (una dose, due/tre...

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...