Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 7 минута, sanja84 рече

Elpidije je prorokovao sedam... Valjda će da poživimo da vidimo. :)))

Tako je bila priča da će kovid iznenada prestati u Maju ako se dobro sećam... mislim da je onaj episkop sa Kipra to rekao na YT kanalu... reko mu navodno neki od prozorljivih monaha.. pa ništa.

Ja sam zaključio da stvarno ništa ne uzimam zdravo-za-gotovo...

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

па направили смо фабрику вакцина :aplauz: био је председник Фајзера значи није нереално. Биће нових радних места:D

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Onufrije рече

Ја од друге, мешао сам и то се препоручује:aplauz: само што се нисам преврно ко корчања, а био сам здрав и прав, али ко би ми веровао да сам се жалио лекару, напарвио бих му само проблем. Тешим се да се нисам разболео, као добро је:)

negde sam video da preporučuju NAC (preparat-suplement, aminokiselina) navodno je vrlo jak "čistač" (antioksidant) samo što se ne preporučuje ljudima koji imaju tegobe sa želudcom tipa čir ili oštećenu sluznicu... ako se dobro sećam

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, dragisa рече

Tako je bila priča da će kovid iznenada prestati u Maju ako se dobro sećam... mislim da je onaj episkop sa Kipra to rekao na YT kanalu... reko mu navodno neki od prozorljivih monaha.. pa ništa.

Ja sam zaključio da stvarno ništa ne uzimam zdravo-za-gotovo...

De de.. I najvećim porocima se desilo da ih Gospod ispali. Kao onaj Jona sa tikvom... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ако ову будалу Лончара опозиција не зна да искористи да добије неки глас јер ово је већ напада на интелект, али сви дувају у исту тикву.

  • Свиђа ми се 1

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Onufrije рече

па направили смо фабрику вакцина :aplauz: био је председник Фајзера значи није нереално. Биће нових радних места:D

Meni više liči da je Vučić pokupio nekog migranata da pravi fabriku letećih automobila... Tome bih se više radovala. :)

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Али је Србија ипак испред свих на западу јер се власт плаши од прошле године демонстарција да уведе мере пре свих, народ показао зубе тј да нисмо баш толико глупи па смо колико толико прочли без затварања. :) Али колико ћемо моћи да издржимо је питање. Јер више не пролази та мантра као нисмо били довољно свесни да имамо 80%, не вакцинишчу се труднице које су ретка глупост сада иде следеће да мора трећа вакцина и то . Него где је онај лик што брани вакцине да нам окачи неки графикон :navijanje:

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Onufrije рече

Али је Србија ипак испред свих на западу јер се власт плаши од прошле године демонстарција да уведе мере пре свих, народ показао зубе тј да нисмо баш толико глупи па смо колико толико прочли без затварања. :) Али колико ћемо моћи да издржимо је питање. Јер више не пролази та мантра као нисмо били довољно свесни да имамо 80%, не вакцинишчу се труднице које су ретка глупост сада иде следеће да мора трећа вакцина и то . Него где је онај лик што брани вакцине да нам окачи неки графикон :navijanje:

Прошло му радно време. Или је добио слободан викенд. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Teoretičari zavera zapalili Evropu zbog nekih teorija zavera.

WWW.BLIC.RS

Evropu su zahvatili neredi i protesti zbog nedavno uvedenih drakonskih mera protiv kovida. Besni zbog obnovljenih restrikcija uvedenih zbog porasta broja zaraženih, demonstranti su izašli na...

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, sanja84 рече

Прошло му радно време. Или је добио слободан викенд. 

за колико ради 300 еврића месечно. Каже Др Кон има  150000 годичње од светске здравстевене

  • Свиђа ми се 1

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Mikorist рече

Ama potpuno je besmileno. Danas sam sa tri vakcine vakser za godinu dana biću antivakser jer nisam primio osam . Ovome kraja nema :))

Pa tako izgleda... ja sam avaks odavno jer se protivim obaveznoj vakciniaciji oduvek. 
Nije bitno sto sam vakcinisan, sto promovisem vakcinaciju, sto podrzavam vakcinaciju... to sto sam protiv obavezne nasilne vakcinacije me cini avaksom jos pre kovida. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...