Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Ako nekom jos nije jasno kakvi satanisti uzurpiraju vlast, evo jos jedne prilike da se uveri.

...

VASELJENSKA.NET

Министар здравља Златибор Лончар изјавио је да мало значи ако се неко вакцинисао против коронавируса пре више од шест месеци са две дозе, а није примио бустер

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Tumaralo. рече

U Australiji šatro grade logore "za privremeni smeštaj nevakcinisanih došljaka".

Istina je da ih grade za "teoretičare zavera".

Meni će dobro doći. Kao kamp za mršavljenje. 12:smeha:

Ako me uhvate... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Јанко рече

Лајкујем јер не волим стигматизацију и лицемерје.

Да подсетим неке одавде заборавне: НИКО није дигао ни ГЛАС против лека којим се лечи МАЛАРИЈА, напротив, и НИКАД нису процењивали његову успешност као што раде са ивермектином. А била је доказано мања. Ипак, у јуну прошле године...

 

Јесте, пробали си су. Није се показао ефикасним, као ни Remdisevier, као ни нови Фајзеров што ће слично радити као ивермектин, као и Моноплувир (или како се већ зове) од мерка јер је мутоген итд.

Доста више глупирања, чекања итд. Ивермектин се показао ефикасним. То што неће да се заради на њему, жалим случај стварно, мораће богаташи да возе мање јахте и да имају мање палате.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, ИгорМ рече

Још једна битна информација: 47.07 - 47.26 мин

У Батајници је просек од 15-20% на интензивној нези и око 60% на  полуинтензивној нези ВАКЦИНИСАНИХ пацијената.

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

U Australiji šatro grade logore "za privremeni smeštaj nevakcinisanih došljaka".

Istina je da ih grade za "teoretičare zavera".

Ајде

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Слика може припадати 2 особе и текстСлика може припадати 2 особе и текст који гласи „NASLOVNA NAJNOVIJE ZABAVA BIZNIS ŽENA FOTO: TWITTER RASKOMBO KOMBO akutan DRAMA U BARSELONI Aguero nije mogao da diše i bolelo ga je u grudima- sa terena hitno prebačen u bolnicu! /FOTO/“

Слика може припадати 1 особа и текст који гласи „Šok Aguero prinuđen da završi karijeru! Subota 20.11.2021 17:29 Izvor: B92 Loše vesti za Barselonu. Rakiten EPA-EFE/Javier Lizon Argentinski golgeter Serhio "Kun" Aguero moraće da završi karijeru zbog srčanih problema.“

ko kaze da ovo ima veze sa vakcinama? 

evo naprimer novmbra drugog u norveskoj : 

SPORTS.NDTV.COM

Icelandic midfielder Emil Palsson collapsed during a football game in Norway's second division Monday evening after suffering a cardiac arrest, his football club Sogndal said.

pa u junu : 

WWW.IMPERIAL.AC.UK

Campaigners have renewed calls for more defibrillators to be made available following the cardiac arrest of a footballer during Euro 2020.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И ова пандемија је открила једну јако лошу страну наше природе.

1. Када год умре неки антиваксер , ваксери се закаче АХА ВИДИ УМРО АНТИВАКСЕР ГЛУП ЕВО ВИДИ ВАКЦИНА СУПЕР

2. Када умре неко ко промовише вакцину АХА ЕВО УМРО ВАКСЕР....ГЛУП ЕВО ВИДИ ВАКЦИНА НЕ ВАЉА

Пустите бре људе да почивају на миру шта их развлачите по интернету за неке своје циљеве.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, obi-wan рече

Ako nekom jos nije jasno kakvi satanisti uzurpiraju vlast, evo jos jedne prilike da se uveri.

...

VASELJENSKA.NET

Министар здравља Златибор Лончар изјавио је да мало значи ако се неко вакцинисао против коронавируса пре више од шест месеци са две дозе, а није примио бустер

 

који мрачан лик. Њима је једино важно да продају вакцине, банда неопевана.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:D

ма не није нормално, али пукли су. Мени много жао гинеколога како су их пре неке две недеље нападали да ће на суд части, одмах се видело да су манијаци политичари али хероји доктори морају да ћуте. У праву су били и они малобројни када су посетили Кона пред кућом па их направили као ненормалне, то их мало смело  па је Лончар рекао да дођу пред његову, али није дао адресу. као храбар је.:))

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Mikorist рече

Kada je krenula vakcinacija niko pomenuo treću dozu nije. Sad se ide i do osme da ne bi umro ? Da li verujete da me zabole više šta ce novo da izmisle ? Nema razloga za brigu.
Namestite rame pa neka bodu dok ne dobijete anti-tela.:))

Elpidije je prorokovao sedam... Valjda će da poživimo da vidimo. :)))

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја од друге, мешао сам и то се препоручује:aplauz: само што се нисам преврно ко корчања, а био сам здрав и прав, али ко би ми веровао да сам се жалио лекару, напарвио бих му само проблем. Тешим се да се нисам разболео, као добро је:)

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...