Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 12 минута, Mikorist рече

Ma ne efikasnost 100% .

Šta znam... mislim da je bio sasvim jasan

“Why are they pushing vaccines on us when they don’t work?"

No, neka je i tako (kako si ti shvatio), opet je besmisleno

1. Gibraltar, kao ni jedna teritorija, nije usamljeni kaktus u meksičkoj pustinji - stanovnici Gibraltara dolaze u kontakt sa drugima. Koji nisu 100% (pa i više) vakcinisani.

2. Ako se dobro sećam, a ispravi me ako grešim, vakcine su razvijane sa konačnim (glavnim) ciljem da spreče srednje teška i teška oboljevanja a ne da spreče infekciju.

Tako da primedba

"when they don’t work"

ne stoji. Jer i sam pišeš

пре 23 минута, Mikorist рече

Ali broj preminulih 0-5 :ok:

 

пре 24 минута, Mikorist рече

možda on misli da je to stavljanje pod ključ

:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Krenuli su i sukobi. Na zalost - sasvim ocekivano.

https://www.facebook.com/dakon.ilic

SRBIN.INFO

Масовни протест против корона диктатуре, ковид пасоша и обавезне вакцине вечерас у Ротердаму претворио се у крвопролиће. На снимцима који изгледају као грађански...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Imate pogrešne informacije. Lek je registrovan za humanu upotrebu, a pokazao se veoma dobrim u sprečavanju replikacije virusa sars-cov2. Pozdrav od magistra farmacije.

Мој коментар је био саркастичан, управо због оних који су се спрдали са употребом ивермектина... 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Mikorist рече

Ama opet imaju preko 500 u bolnici. I sa stopom od 139% vakcinisanih.  Država opet ne može da izdrži pa uvode mere.

To je poenta.

 

A od tih gotovo niko nema opasnost da crkne.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Милошшш ovde je pitanje zašto ljudi kad imaju više para, imaju manje dece.

Jedan lik iz Afrike je rekao da bi imao manje dece kad bi bio bogat, zato što mu ne bi trebala radna snaga.

A naši ljudi, kao i zapadna kultura kojoj pripadamo...prosto nikad dosta para. Smaraju da deca treba da imaju trista čuda, da se ne bi razlikovala od druge dece, pa zato i ne rađaju. Čudni su ljudi. Tako da...nije im kriv Gejts i ne znam ko. Samo smo mi ljudi kvarljiva roba.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Mikorist рече

Sve je besmisleno kako god okreneš. Što otkazuju Božić ako je stopa vakcinisanosti preko 100% ?

Nšto ovde ne štima. Pri tom sam sam vakcinisan i smatram da ovde nešto opasno odudara od stvarnosti.

 

Glupo pitanje... na šta se odnosi stopa vakcinisanih preko sto posto. Revakcinacija? Ljudi iz drugih država koji su došli da se grebu po vakcinu...ili?

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Mikorist рече

Nema ali su za bolnicu.

 

Ja ne kapiram sta je tu tesko svatiti da ima ljudi koji se lece u bolnici i ima ljudi koji pred tome da riknu.

 

Nije mi jasno. Sve zemlje za visokom vakcinacijom nemaju mnogo corona slucajeva na intensivnoj nezi. U Italiji i Brazilu je pandemija gotovo maltene.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nešto misteriozno se dešava; Najavljena kataklizma - desilo se nešto drugo

Naučnici su najavili kataklizmu u Africi, ali do nje nije došlo. Iako je malo ljudi vakcinisano, mrtvih nema mnogo.

LOL

Link to comment
Подели на овим сајтовима

pa ne ovo je fenomenalno kakva FARSA....

Pazi Lončar: " pa ljudi jel vi vidite dokle smo mi došli?... pa nama priča o Koroni...o.o.o.... lekovima i to baš ono detaljno... priča nam Bil Gejts..."

:)):)):))

pa vaša priča = priča samog Bila Gejtsa,    A L O ! ! !

NE VEROVATNO (9:17):

 

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, dragisa рече

pa ne ovo je fenomenalno kakva FARSA....

Pazi Lončar: " pa ljudi jel vi vidite dokle smo mi došli?... pa nama priča o Koroni...o.o.o.... lekovima i to baš ono detaljno... priča nam Bil Gejts..."

:)):)):))

pa vaša priča = priča samog Bila Gejtsa,    A L O ! ! !

NE VEROVATNO (9:17):

 

Још једна битна информација: 47.07 - 47.26 мин

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.POLITIKA.RS

БЕЧ - Док се полиција у Бечу припрема за одржавање реда и мира на протестима против корона мера заказаним за сутра, делови аустријске војске позивају на учешће. Два висока...

 

БЕЧ - Док се полиција у Бечу припрема за одржавање реда и мира на протестима против корона мера заказаним за сутра, делови аустријске војске позивају на учешће. Два висока официра у отвореном писму позвала су припаднике војске да се прикључе протесту против ограничења слободе и вакцинације.

Они су, у свом писму, упоредили предузете епидемиолошке мере са силовањем и тврде да се грађани, након 75 година, помово стигматизују и затварају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...