Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 10 часа, haveaniceday рече

Jel moze neko ovo da mi objasni, sta znaci 93 % u sprecavanju hospitalizacije a 81 % u sprecavanju smrti? 
Da li je tih 81 % zapravo od onih 7 % koji su hospitalizovani ili 81 % od ukupnog broja ljudi? 

Do sada nam je valjda očigledno da oni lupe te brojeve tek onako.

Okupe se Fajzer ćate, naduvaju se i lupe nešto. To prenesu novinarske ćate leminzima.

Posle kad vakcinisani počnu da umiru i da se razboljevaju tako da leminzi posumnjaju da je baš 93% onda kažu "nova studija pokazuje da je treći buster efikasan 70%".

Posle nekog vremena efikasnost spadne na 30% ali tada je već spreman četvrti buster.

Itd.

WWW.B92.NET

Ljudi sa određenim zdravstvenim stanjima zbog kojih su umereno ili teško imunokompromitovani mogli bi da dobiju i četvrtu mRNA vakcinu protiv kovida 19, stoji u ažuriranim smernicama...

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Tumaralo. рече

Posle kad vakcinisani počnu da umiru i da se razboljevaju

A kad se ovo tacno planira zna li se sta? Skoro 4 milijarde doza dato, vec jos malo pa godinu dana a nikako da ljudi krenu da umiru od tih vakcina... kad se planira pomor?

10 godina? 20?...

Vreme ce pokazati? :D:D :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, haveaniceday рече

Jel moze neko ovo da mi objasni, sta znaci 93 % u sprecavanju hospitalizacije a 81 % u sprecavanju smrti? 

 

пре 10 часа, haveaniceday рече

Malo mi je konfuzno jer ispada da veci broj umre nego sto se hospitalizuje

Ne ispada. 7%ljudi i pored vakcine zavrsi u bolnici. A od tih 7%, 81% uspe da prezivi.

npr. 100 ljudi se zarazi. Od tih 100 ljudi 7 zavrsi na bolnickom lecenju.

A od tih 7oro ljudi, 19% ce umreti dakle 1,3 osobe.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Tumaralo. рече

Do sada nam je valjda očigledno da oni lupe te brojeve tek onako

Ovo si napisao tek onako - da ne kažem lupio ili imaš potvdu da su brojeve lupili?

пре 55 минута, Tumaralo. рече

Okupe se Fajzer ćate,

Ko je od autora Fajzer ćata?

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, fsa рече

treća doza je efikasna 93 odsto u sprečavanju hospitalizacije,

Nije!

пре 15 часа, fsa рече

efikasnost u sprečavanju ozbiljne bolesti je 92 odsto

Nije!

пре 15 часа, fsa рече

buster doza 81 odsto efikasna u sprečavanju smrti kao posledice koronavirusa

Nije!

 

Ovo istraživanje je poredilo efikasnost dve i tri doze - tri doze su 93%;  92%; 81% efikasnije od dve doze.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, grigorije22 рече

Sve više se po internetu pojavljuju informacije kako je procentualno u bolnicama više vakcinisanih nego nevakcinisanih. Kako ima mnogo primera da su vakcinisani prošli teško i na kiseoniku.

I ne samo to, nego se pojavljuju informacije da je Arkan ziv i da ima farmu pilica u Austriji...

  • Оплаках :)) 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

I ne samo to, nego se pojavljuju informacije da je Arkan ziv i da ima farmu pilica u Austriji...

Šest puta više zarazenih i šest puta više na resporatorima u ovo doba godine sa bockama u odnosu na isti period prošle godine bez bocki.ŠEST PUTA VIŠE ZARAŽEBIH I ŠEST PUTA VIŠE NA RESPIRATORIMA U OVO DOBA GODINE SA BOCKAMA U ODNOSU NA ISTI PERIOD PROŠLE GODINE BEZ BOCKI

Saša Borojević

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, cloudking рече

Prvi put da me neki video poljulja i da prestanem da mislim o avaksima kao o budalama koji lupaju gluposti...

 

 

 

 

Ne, ozbiljno... tolko sam se smejao da sam potpuno zaboravio na tu cinjenicu na momenat :D

tragikomično

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Branka62 рече

Nije!

Nije!

Nije!

 

Ovo istraživanje je poredilo efikasnost dve i tri doze - tri doze su 93%;  92%; 81% efikasnije od dve doze.

Da, to i piše u novinskom članku koji sam preneo:

"Najnovija izraelska studija pokazala je da je treća, buster doza vakcine protiv koronavirusa efikasna 92 odsto u sprečavanju ozbiljnog obolevanja u poređenju s onima koji su primili samo dve doze vakcine Fajzer-Biontek."

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, grigorije22 рече

Šest puta više zarazenih i šest puta više na resporatorima u ovo doba godine sa bockama u odnosu na isti period prošle godine bez bocki.ŠEST PUTA VIŠE ZARAŽEBIH I ŠEST PUTA VIŠE NA RESPIRATORIMA U OVO DOBA GODINE SA BOCKAMA U ODNOSU NA ISTI PERIOD PROŠLE GODINE BEZ BOCKI

Saša Borojević

 

 

 

Pa sta? To je potpuno ocekivano i predvidjeno. VIse od pola nacije je nevakcinisano a svi ce morati kad tad da se zaraze. Zato je i broj nevakcinisanih u bolnicama preko 95%... 

Mozes da uzmes i veci font i da ponovis sest puta, i dalje ce biti vazniji procenat nevakcinisanih u ukupnom broju hospitalizovanih nego beznacajne masovne brojke van konteksta, koje sluze samo da se avaksi sablaznjavaju jer numeju da citaju statistiku (neka fora s bezanjem iz skole kad su bili mali il tako nesto, pojma nemam...)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, fsa рече

Da, to i piše u novinskom članku koji sam preneo:

"Najnovija izraelska studija pokazala je da je treća, buster doza vakcine protiv koronavirusa efikasna 92 odsto u sprečavanju ozbiljnog obolevanja u poređenju s onima koji su primili samo dve doze vakcine Fajzer-Biontek."

 

Ma da, to piše u podnaslovu. Mada je ovo još gore - ispada da je efikasnost 3 doze manja nego dve doze (92 odsto...... u poređenju s onima koji su primili samo dve doze) :)))

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, haveaniceday рече


Jel moze neko ovo da mi objasni, sta znaci 93 % u sprecavanju hospitalizacije a 81 % u sprecavanju smrti? 
Da li je tih 81 % zapravo od onih 7 % koji su hospitalizovani ili 81 % od ukupnog broja ljudi? 

Malo mi je konfuzno jer ispada da veci broj umre nego sto se hospitalizuje...ali onda mi nije jasno... 7 od 17 nije 20 %... 20 % od 17 je 3.4

evo sada gledam mozda misle na ukupan broj primeljnih u bolnicu, od broja 29. Ali opet od broja 29, 20 % je 5.8 a ne 7...

Ima li neko pojma sta ovi ljudi pisu i na sta se koja brojka odnosi? Mislim kontam ja to da su novinari budale ne umeju da prenesu lepo. 

Nema potrebe da bilo šta objašnjavamo, sve je prosto ko pasulj.:))

nouvelle-caledonie-morts-covid-738x1024.jpg

 

Pour essayer d’ouvrir les yeux de ceux qui croient encore à la version officielle et catastrophiste au sujet du Covid-19 et de son taux de mortalité, voici un document tout ce qu’il y a de plus officiel. Ce document émane du Pôle communication du gouvernement de Nouvelle-Calédonie (République française). Il est daté du 21 septembre 2021. Il y est écrit :

Protocoles funéraires Covid-19

Toute personne décédée à son domicile, dans un établissement social, un Ehpad ou sur la voie publique est présumée décédée du Covid-19 (…)

 

                         Ignace - "Health Pass za vedno!"

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...