Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 37 минута, Предраг М рече

постоји ли статистика из Авганистана, Сирије, и уопште из тако неких сиромашних земаља?

U petak je više od 7.553 osobe bilo na bugarskim odeljenjima za COVID-19, uključujući 656 na intenzivnoj nezi. Više od 90 odsto pacijenata nije vakcinisano, pokazuju podaci. Pored toga, prijavljeno je 5.178 novih infekcija i još 124 smrtna slučaja, čime je broj umrlih u zemlji porastao na 23.718.

Ova balkanska država u poslednje dve nedelje je imala najveću stopu smrtnosti od COVID-19 u 27 zemalja Evropske unije.

https://mondo.rs/Info/Svet/a1548945/U-Bugarskoj-90-odsto-nevakcinisanih-i-najveca-stopa-smrtnosti.html

 

 

At present, Romania’s 7-day average rate of daily cases is almost 14,000.

Approximately 90% of patients who recently died because of COVID-19 complications had not received the vaccine.

https://www.medicalnewstoday.com/articles/covid-19-in-romania-doctors-plea-for-help-in-open-letter#Rising-COVID-19-rates

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Митпролит Иларион,  стални члан Светог Синода Московске патријаршије, на своју руку изјавио да се уведе обавезна вакцинација свештенства :unbelieveble: 

 

Демантовао га је председник Синодалног одељења за односе Цркве са друштвом и медијима Московске Патријаршије Владимир Легојда.

Легојда одбацује потребу да се „вакцинишу сви без изузетка“, јер неко може имати здравствене препреке. Са овом изјавом Легојда се огласио уживо на Јутјуб каналу «Соловьёв LIVE».

 

 „Ја не мислим да ће Црква било кога обавезивати [да се вакцинише], уосталом, ми се залажемо за слободну одлуку човека. Осим тога, неко има медицинске индикације против вакцинације“, рекао је в.д. прес-секретара патријарха Руске Православне Цркве Московске патријаршије.

 

Легојда је нагласио да је митрополит Иларион, залажући се за вакцинацију, изразио „искључиво своје мишљење“, а не мишљење руководства Руске Православне Цркве Московске патријаршије. 

 

Иларион (Алфејев) је раније у програму државног ТВ канала „Россия24“ позвао на увођење обавезне вакцинације за све свештенике против корона вируса. Према његовим речима, то је неопходно, пошто су представници свештенства у контакту са великим бројем људи.

 

 

 

 

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, ИгорМ рече

Цео смисао овог клипа је сажет на 6:00мин затим на 6:05мин и коначно на 6:10мин ... 6 минута рекламе "утеривања" страха са крајњим закључком: купи детокс производ и контакт телефон приде...

Umm.. ne.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, fsa рече

Kaže da je lično obišao pacijenta i video njegove nalaze.

Uostalom, uopšte ne moramo verovati dr Paniću... Dovoljno je uporediti "višak" umrlih sa zvaničnom statistikom o br. preminulih od kovida :

 

BIRN.RS

Broj umrlih od korone je čak tri puta veći u odnosu na podatke koji su zvanično objavljivani, a do danas nije odgovoreno zašto je taj broj umanjen.

 

Али то не значи да је тај вишак од короне, може да буде од последица короне на здраствени систем. Ево оцу мог друга одлажу операцију срца веч две године. Ко зна колико је људи преминуло због тих одлагања операција, тестова, скрининга, немогућности да систем издржи све оно што је стандардно плус корона.

Жалосно је то све свакако, само некако намећу да је сваки ексцес дет директна последица ковида. 

Мислим ја пратим овог лика (доктора који ово објављује) одавно, још док није било ковида, он је баш политички активан, мислим да се ухватио ковида да би направио неки политички капитал, јер је јелте, лекар, и таман му је супер ситуациај да је користи. 


Исто као што су у око јавности запали авакси и провакси који су годинама пре овога трубили о вакцинама, па једва дочекали ово "бојно поље" и медијско светло које добијају...

Укратко мислим дај е дискурс јако затрован и да сви лажу. Ови и бирна немају појма да ли је то број умрли од короне, они то само претпостављају. 


Добили смо опште неповерење људи ... у све. Ево показао сам овде клип где џо роган прича да ће да тужи ЦНН јер су причали да узима лек за коње, а он је узимао ивермицитин за људе који му је преписао доктор. На страну то да ли ивермицитин ради или не, неки доктори су то једно време преписивали (можда и даље преписују) јер је ИН ВИТРО показао да ради. Сада је питање да ли је исти ефекат код људи и колики. Али у сваком случају медији су то представили као да гомила људи изима лек за коње......... да су били искрени и исправни написали би "узимајте ивермицитин само ако вам доктор препише и немојте узимати животињску варијанту лека" или тако нешто.... 

Свака част медији и државе. 





 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Али то не значи да је тај вишак од короне, може да буде од последица короне на здраствени систем.

Управо то и ја мислим. То је број умрлих директно од короне плус индиректно, тј. преминули од других болести који су страдали због пренатрпаности здравственог система због епидемије. Јер није имао ко да их лечи или нису могли да буду примљени јер није било места.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, haveaniceday рече

Ево оцу мог друга одлажу операцију срца веч две године. Ко зна колико је људи преминуло због тих одлагања операција, тестова, скрининга, немогућности да систем издржи све оно што је стандардно плус корона.

Moj brat od strica, umro na vratima prodavnice srce puklo, imao odlaganje operacije, trebalo za par meseci, i onda kao zvali slucajno posle za zakazivanje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, GeniusAtWork рече

Управо то и ја мислим. То је број умрлих директно од короне плус индиректно, тј. преминули од других болести који су страдали због пренатрпаности здравственог система због епидемије. Јер није имао ко да их лечи или нису могли да буду примљени јер није било места.

Баш тако, можда су мало умањивали бројеве од короне, али нису могли да сакрију по 5,6 иљаде мртвих више.... на месечном нивоу. 

Са друге стране мислим да су мало и повећавали по некада.... 

мислим генерално, тужно је све то баш нам је срање систем, очигледно.... уместо да причамо о реформи здраственог система ми овде у неба уздижемо ликове као овај доктор, председник овог синдиакта који већ година покушава да ухвати неко политичко једро...

Реформу здравства слабо спомињу.... 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Bokisd рече

Moj brat od strica, umro na vratima prodavnice srce puklo, imao odlaganje operacije, trebalo za par meseci, i onda kao zvali slucajno posle za zakazivanje.

господ да га усели у царство небеско :( 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, haveaniceday рече

Али то не значи да је тај вишак од короне, може да буде од последица короне на здраствени систем. Ево оцу мог друга одлажу операцију срца веч две године. Ко зна колико је људи преминуло због тих одлагања операција, тестова, скрининга, немогућности да систем издржи све оно што је стандардно плус корона.

Жалосно је то све свакако, само некако намећу да је сваки ексцес дет директна последица ковида. 

Мислим ја пратим овог лика (доктора који ово објављује) одавно, још док није било ковида, он је баш политички активан, мислим да се ухватио ковида да би направио неки политички капитал, јер је јелте, лекар, и таман му је супер ситуациај да је користи. 


Исто као што су у око јавности запали авакси и провакси који су годинама пре овога трубили о вакцинама, па једва дочекали ово "бојно поље" и медијско светло које добијају...

Укратко мислим дај е дискурс јако затрован и да сви лажу. Ови и бирна немају појма да ли је то број умрли од короне, они то само претпостављају. 


Добили смо опште неповерење људи ... у све. Ево показао сам овде клип где џо роган прича да ће да тужи ЦНН јер су причали да узима лек за коње, а он је узимао ивермицитин за људе који му је преписао доктор. На страну то да ли ивермицитин ради или не, неки доктори су то једно време преписивали (можда и даље преписују) јер је ИН ВИТРО показао да ради. Сада је питање да ли је исти ефекат код људи и колики. Али у сваком случају медији су то представили као да гомила људи изима лек за коње......... да су били искрени и исправни написали би "узимајте ивермицитин само ако вам доктор препише и немојте узимати животињску варијанту лека" или тако нешто.... 

Свака част медији и државе. 





 

Ivermektin

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zašto moram primiti 3, 4, 5.. bustera? Zašto ne može sve da se završi sa jednom ili dve vakcine?

WWW.CNBC.COM

Goldman Sachs warns sales from the most successful disease treatments are difficult to maintain.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Ови и бирна немају појма да ли је то број умрли од короне, они то само претпостављају. 

 

Kako nemaju pojma kada su sami lekari u potvrdama o smrti koje su popunjavali naveli da je kovid uzrok smrti:

 

Kada je letos zvanično saopšteno da je u Srbiji od korone preminulo 10.356 ljudi, javnosti je prećutan važan detalj – ovaj broj utvrđen je na osnovu potvrda o smrti koje su lekari popunili tokom prošle godine i u njima kao uzrok smrti naveli virus korona potvrđen laboratorijskim nalazima ili na osnovu kliničke slike. 

 

Ovaj broj tri puta je veći od ukupno 3.130 preminulih koliko je za isti period zvanično objavljeno na sajtu covid19.rs,  a na osnovu kog mediji svakodnevno u 15 sati informišu građane o toku pandemije.

Iako je predstavljeno da je podatak o 10.356 preminulih od korone najveći mogući broj izveden na osnovu revizije koju je sprovela Komisija za analizu smrtnih ishoda, ovo je zapravo najmanji broj ustanovljen isključivo na osnovu potvrda o smrti koje su stizale u Republički zavod za statistiku (RZS) po redovnoj proceduri, pokazuju podaci koje je BIRN dobio iz RZS.

To znači da su tokom 2020. godine postojali tačni brojevi preminulih, za njih se znalo na nivou bolnica u kojima su popunjavane potvrde o smrti, ali su do javnosti stizali neki drugi, umanjeni podaci. 

https://birn.rs/broj-umrlih-od-korone-tri-puta-veci/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e tako se to radi:

"let's be clear about one thing NO ONE GRANTS ME FREEDOM, FOR I AM FREE PERSON!!!"

 

WWW.BITCHUTE.COM

.

 

  • Свиђа ми се 1

Everyone’s got a plan until they get hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...