Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Hoće li ovaj mamlaz dati već ostavku kojom kao "preti"?

A da, neće jer je tu kao hitman po zadatku globalističkih centara moći.

Evo još je pre 12 godina njakao da će dati ostavku, debil ima vrlo ograničen fond izraza

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Maslacak_ рече
WWW.SRBIJADANAS.NET

Готово да се сви можемо сложити са ставом, да је с појавом KОВИД-19 пандемије свет погођен... #доктори #епидемија #етика #корпоративнамедицина #лекари

 

Tekst mi zanimljiv zbog onog dijela o stanju u zdravstvu. Meni se cini da je to trenutno najveci problem.

WWW.NOVOSTI.RS

ЈОШ нисам свесна да нас је Стева заувек напустио. Не знам шта се одједном десило. Изгледало је као да се опоравља, међутим, стање му се претходних дана погоршавало.

Данас сам прочитао један текст у новинама и речи једне жене, која је иначе здравствени радник, а чији је супруг преминуо од короне, су ме запрепастиле. Она у том чланку између осталог каже следеће:

''Био је потпуно здрав човек и релативно здрав jе и хоспитализован. Верујте, такви пацијенти се не примају на болничко лечење. Мислили смо да спречимо развој болести, а он је умро'' - каже Ирена.

О чему се овде ради?! Неко ће рећи да је корона непредвидива, и то је тачно.. али ''Верујте, такви пацијенти се не примају на болничко лечење''.?!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Tumaralo. рече

Hoće li ovaj mamlaz dati već ostavku kojom kao "preti"?

A da, neće jer je tu kao hitman po zadatku globalističkih centara moći.

Evo još je pre 12 godina njakao da će dati ostavku, debil ima vrlo ograničen fond izraza

 

А шта је са оном афером о лажним вакцинама?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У Русији се све затвара до 7. новембра и онда крећу ковид пропуснице. Невакцинисанима старијим од 60 година забрањен излазак из куће.

WWW.VIJESTI.ME

Da bi usporio širenje virusa, predsjednik Rusije Vladimir Putin naredio je obustavu rada većine...

 

  • Свиђа ми се 1

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Плаво Небо рече
WWW.NOVOSTI.RS

ЈОШ нисам свесна да нас је Стева заувек напустио. Не знам шта се одједном десило. Изгледало је као да се опоравља, међутим, стање му се претходних дана погоршавало.

Данас сам прочитао један текст у новинама и речи једне жене, која је иначе здравствени радник, а чији је супруг преминуо од короне, су ме запрепастиле. Она у том чланку између осталог каже следеће:

''Био је потпуно здрав човек и релативно здрав jе и хоспитализован. Верујте, такви пацијенти се не примају на болничко лечење. Мислили смо да спречимо развој болести, а он је умро'' - каже Ирена.

О чему се овде ради?! Неко ће рећи да је корона непредвидива, и то је тачно.. али ''Верујте, такви пацијенти се не примају на болничко лечење''.?!

Ne mogu svi koji se razbole da budu hospitalizovani... nema kapaciteta za tako nešto, bolnice su skoro pune. Logično je da prednost imaju pacijenti sa težom kliničkom slikom.

Ovaj čovek je očigledno primljen "na vezu" iako je bio "relativno zdrav"... ali ni to mu nije pomoglo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Maslacak_ рече

https://www.srbijadanas.net/sunovrat-lekarske-etike-u-srbiji-quo-vadis-tatjana/

Tekst mi zanimljiv zbog onog dijela o stanju u zdravstvu. Meni se cini da je to trenutno najveci problem.

Još samo to da rešimo i na konju smo... :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како то ради власт. Ово сам скриншотовао 21.7.2020. а подаци су за 17.7.2020..

Званично су 17.7.2020. била 392 лица оболела од короне, а у тексту се види да су само у Сремској Митровици, Руми и Инђији била регистрована 159 особа. Што значи да се у остатку Србије разболело 233 особа.

Лаж и само лаж у сваком погледу. То је главна одлика и власти и кризног штаба тј. медија.

Screenshot_20200721-110350~2.png

Screenshot_20200721-110350.png

... и сав живот свој Христу Богу предајмо

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Tumaralo. рече

lokdaun nije efektivna mera.... zato nijedan epidemiolog do marta 2020 nije čuo za termin "lokdaun" u kontekstu svoje struke.

Postaje vec smesno u sta je covek u stanju da ubedi avaksa :D 

WWW.NEWS18.COM

The concept of a lockdown and quarantine has existed since ages to curb down various emergency situations, such as during the bubonic plague, Spanish flu to the recent SARS virus.

 

пре 23 часа, Tumaralo. рече

Malo ko je znao da je to bio cilj sve vreme, bez obzira na dramu.

"Malo ko je znao"... zanimljiv nacin da se napise "avaksi veze nisu imali jer su odseceni od sveta i zdravog razuma" :D 

 

пре 22 часа, Tumaralo. рече

Samo će se uništiti ekonomija pa će narednih godina umirati 10 puta više zbog ostalih bolesti koje neće biti moguće lečiti zbog prsnute ekonomije.

Takođe će skočiti broj samoubistava, alkohol i drug relataed smrti itd.

Baba Vanga da me vikate! Vreme ce pokaze! :D 

 

 

 

Svi i dalje sa velikim nestrpljenjem ocekujemo da makar jedan od forumskih avaksa napise makar jednu jedinu stvar koja bi mogla da se oznaci kao "istinita"... potraga je u toku a avaksi za sad ne prestaju da- lazu :) ... pametnome dosta, jbg... :D 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Tumaralo. рече

A da, neće jer je tu kao hitman po zadatku globalističkih centara moći.

Kojih globalistickih centara moci? Ume li neki avaks da izadje iz opstih mesta i da jednom u zivotu napise nesto konkretno? :)

  • Не свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

image.png

Ovo zaokruzeno je paradigma modernog avaksa ili teoreticara zavere.

 

"Nije mi bas jasno"... Odavde pocinje a onda se deli u dva pravca:

- nije mi bas jasno i bolje da cutim dok na saznam nesto vise tome

i

- nije mi bas jasno al bolje da jedem gloginje i da se derem sto glasnije da neko ne provali kolka sam jadna neznalica i analfabeta

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Endokanabinoid рече

246197420_755954838606698_46301838082768

замаглили умрлиџу и онда се није вакцинисао :)) и умро па шта не раде по нету

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Onufrije рече

замаглили умрлиџу и онда се није вакцинисао :)) и умро па шта не раде по нету

To onaj Gejc sve fonošopuje...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...