Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Пре сат времена, ГорданаП рече

У Швајцарску се улази или са сертификатом о вакцинацији, или уз тест. Пцр мислим, али то вероватно зависи од тога на којој је земља листи (црвена, наранџаста итд). Нико не скенира људе са сертификатом.

 

Колега ми је рекао да су тог човека скенирали кад је изашао из авиона у Швајцарској, данас сам га поново питао да проверим.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Tumaralo. рече
U Hamburgu je urađeno 100 obdukcija nad službeno proglašenim žrtvama kovida. Nijedan nije umro od kovida.
 

Није право питање да ли је неко умро од ковида, ковид може бити само  узрок  компликација и покренути многе скривене и притајене болести, а аутопсија би требала да реши дилему , зашто је  неко и због чега је  умро, да ли од погрешне и неадекватне терапије  или нечега трећег.  Као када умре човек зато што му је пала пегла са трећег спрата на главу, није умро од пегле, пегла је само узрокаовала смрт, али није умро од пегле. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Милошшш рече

Колега ми је рекао да су тог човека скенирали кад је изашао из авиона у Швајцарској, данас сам га поново питао да проверим.

Ja sam gledala video koga sad naravno nema, gde je onaj fauči rekao kako nisu stavili čip u prvu seriju fajzera, da su hteli ali eto kao nisu... E ko da veruje videu. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Tumaralo. рече
U Hamburgu je urađeno 100 obdukcija nad službeno proglašenim žrtvama kovida. Nijedan nije umro od kovida.
U Hamburgu je urađeno 100 obdukcija nad službeno proglašenim žrtvama kovida. Nijedan nije umro od kovida.
U Hamburgu je urađeno 100 obdukcija nad službeno proglašenim žrtvama kovida. Nijedan nije umro od kovida.
U Hamburgu je urađeno 100 obdukcija nad službeno proglašenim žrtvama kovida. Nijedan nije umro od kovida.
U Hamburgu je urađeno 100 obdukcija nad službeno proglašenim žrtvama kovida. Nijedan nije umro od kovida.

Чекај, ниједан није умро од ковида?

Чекај, ниједан није умро од ковида?

Чекај, ниједан није умро од ковида?

Чекај, ниједан није умро од ковида?

Чекај, ниједан није умро од ковида?

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Милошшш рече

Колега ми је рекао да су тог човека скенирали кад је изашао из авиона у Швајцарској, данас сам га поново питао да проверим.

Нисам видео никакве скенере који потврђују вакцинацију.

Само сертификат о вакцини и негативан тест.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Милошшш рече

 

Да, а Српском Црквом владају тајни кардинали, масонерија је свуда , Антихрист само што се није зацарио , новотарије на све стране. 

Просто постоје људи којима одрећени вид информације је храна за душу. Као да им живот нема смисла ако свуда не виде заверу.

Само још почните да тврдите да су сви лекари који говоре да су невакцинисани најхоспитализованија категорија, добили од папе прстен и крст и прешли сте игрицу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 55 минута, sanja84 рече

Ja sam gledala video koga sad naravno nema, gde je onaj fauči rekao kako nisu stavili čip u prvu seriju fajzera, da su hteli ali eto kao nisu... E ko da veruje videu. 

Зато сам ја чекао да ми трећа доза буде Фајзер. Ем ће видео бити избрисан, ем ћу бити чипован. Вакцина без чипа ко село без цркве.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Милошшш рече

Čistačica u DZ i kovidu pozitivna posle 3 doze. 

Kolega mi priča da njegov prijatelj, koji je imao potvrdu o špricanju a nije mu ubrizgan sadržaj nego je prosut u lavabo, nije mogao da prođe granicu sa Švajcarskom, jer su ga skrenirali i rekli da nije "vakcinisan". 

Grafen oksid radi pos'o. :) 

 

Један колега, након вакцинације отишао код свог друга ветеринара, овај на место убода  прислонио апарат за читање чипа код керова, и апарат ладно запиштао.

Не мораш у Швајцарску, одеш у прву ветеринарску амбуланту.

💅💅💅

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Дејан рече

Да, а Српском Црквом владају тајни кардинали, масонерија је свуда , Антихрист само што се није зацарио , новотарије на све стране. 

Просто постоје људи којима одрећени вид информације је храна за душу. Као да им живот нема смисла ако свуда не виде заверу.

Само још почните да тврдите да су сви лекари који говоре да су невакцинисани најхоспитализованија категорија, добили од папе прстен и крст и прешли сте игрицу.

Истина понекад воли, истина понекад боли. Понекад је тешко бити истина. :mahmah:

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Дејан рече

Не мораш у Швајцарску, одеш у прву ветеринарску амбуланту.

Важи. Него да видимо шта каже струка: 

ШЕКЛЕР МИКРОБИОЛОШКИ: И као ветеринар, сто пута сам бољи епидемиолог од др  Кона!!! - Стање ствари

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Crtica iz povijesti
Lažne informacije širile su se i prije pojave društvenih mreža. Na fotografiji je novinski isječak iz 1950-ih koji je iznosio lažne tvrdnje o cjepivu protiv polio virusa. Uočavate li sličnost sa današnjim izjavama protiv COVID-cjepiva ?
244476634_669774910605947_44447882827140
Link to comment
Подели на овим сајтовима

LEKARI ANTIVAKSERI MORAJU DA ODGOVARAJU! Dr Janković: Sram vas bilo! Raspirujete požar koji će USKORO ODNETI I STOTINE ŽIVOTA!

WWW.KURIR.RS

Prof. dr Radmilo Janković, anesteziolog i zamenik direktora UKC Niš prvi je doktor koji tražio da lekar svojim potpisom stane iza reči da pacijentu ne savetuje vakcinaciju ...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

TO SU BUDALE! TREBA IM ODMAH ODUZETI LICENCU! Doktor Stojanović žestoko prozvao kolege antivaksere UDARAC PO DŽEPU NIJE DOVOLJAN

WWW.KURIR.RS

Epidemijska situacija prouzrokovana korona virusom u Srbiji iz dana u dan sve je gora, zdravstveni sistem je prenapregnut, a i pored toga zainteresovanost za vakcinaciju ...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...