Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 3 минута, Н И Н Е рече

@Maslacak_ Кренула си са неком причом о емпатији. Какву емпатију могу да имам према неком ко шири лажи? Зна се ко је отац лажи. Треба ли да имам емпатију и према њему?

Da, jesam. Ali nije na nama da sudimo o drugima. Ima ko ce.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Tumaralo. рече

Ooooh shieeett!!!

Teški metali nesumnjivo u vakcinama.:unbelieveble:

Moguće i nanoroboti.

Na 01:27:00 min.

Obavezno odgledati sve.

https://odysee.com/@en:a5/PK_Tot-durch-Impfung_english:a

 

Тешки метали су свакако у свему и свачему, то није упитно. Поједеш рибу ето тешких метала. 
Али то су толико мале количине да су безопасне. 

О нанороботима стварно немам коментара, тако нешто је толико скупо направити да би било тотално економски бесмислено убацати их у вакцине и давати милионима људи. 

Стварно треба да обратиш пажњу у које глупости верујеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Tumaralo. рече

100% safe

> propo

WWW.INDEX.HR

JEREMY CHARDY, teniski veteran (34) koji je s Francuskom osvojio Davis Cup te prije osam godina bio...

 

Зашто су медији толики смећари. 

Ја просто не верујем колико медији лажу и лупетају са свих страна. И за вакцине и против вакцина. У тексту индекса пише:

Цитат

Bio sam na detaljnim pregledima kod dva liječnika, ali oni mi nisu našli nikakvu ozljedu ili bolest, a ja znam da mi početak te užasne boli koincidira s primanjem cjepiva. Zato što sam se nakon Igara u Tokiju osjećao dobro", izjavio je Chardy za AFP.

А у стварности је рекао ово: 

Цитат

"Now I have been to see two doctors, I have done some tests so I know what I have and the most important thing is to take care of myself," said Chardy.

Лик је имао неку реакцију, што је нормално, опоравиће се. 

Eво линк интервјуа на енглеском који је индекс намерно превео као лагарију: 

WWW.NEWS24.COM

Veteran French player Jeremy Chardy will suspend his season after suffering a debilitating reaction to a Covid-19 vaccine, he told AFP on Thursday.



Не вероватно ми је колико је људима лако манипулисати са свих страна....

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Po apotekama nema, samo da se snađeš, možda imaju neki veterinari. 

Зашто би ико узимао иверицин без докторске консултације???? 
Шта је вама људи.... ја разумем да медији сатанизују и лупетају и да им не верујете али да јурите лек без консултације са доктором је већ мало језиво понашање. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, haveaniceday рече

Зашто би ико узимао иверицин без докторске консултације???? 
Шта је вама људи.... ја разумем да медији сатанизују и лупетају и да им не верујете али да јурите лек без консултације са доктором је већ мало језиво понашање. 

Konsultovali su se sa Nestorovićem. I ama dosta više... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Зашто би ико узимао иверицин без докторске консултације???? 
Шта је вама људи.... ја разумем да медији сатанизују и лупетају и да им не верујете али да јурите лек без консултације са доктором је већ мало језиво понашање. 

Људи не схватају колико медикаменти могу да буду опасни, без обзира на лекарски надзор. Само ми није јасно како се људи који се (оправдано) плаше нуспојава од вакцина, не плаше нуспојава од лекова. Пажљиво са трпањем којекаквих супстанци у себе...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, mirko1929 рече

Људи не схватају колико медикаменти могу да буду опасни, без обзира на лекарски надзор. Само ми није јасно како се људи који се (оправдано) плаше нуспојава од вакцина, не плаше нуспојава од лекова. Пажљиво са трпањем којекаквих супстанци у себе...

Тај детаљ ни мени није јасан. Ја стварно не знам да ли ивермицин ради и како и колико, али радио, не радио.. узимати било шта на своју руку... мислим... тотално ван памети. 

Ја сам приметио да одређени лекови, када их помену одређене фигуре, падну у око медија као не знам ни ја шта. Трамп са хидроклирикином, сада џо роган са ивермицином. 

Како сам сконтао цела фама са ивермицином је кренула када је Џо Роган рекао да је имао терапију ивермицином. Али он је то добио у консултацији са својим лекаром. Ево овде објашњава.... 

 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, sanja84 рече

Konsultovali su se sa Nestorovićem. I ama dosta više... 

Како несторовић може да се консултује са људима које није прегледао??? 
Шта је вама људи...

 

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Како несторовић може да се консултује са људима које није прегледао??? 
Шта је вама људи...

 

 

Znaš I sam da je zabranjeno lekarima propisivaati ivermectin za koronu i šta sad pametuješ sa tim konsultujte lekara... Ako veruju da će ih to spasiti, a rekli ste da ne smeju nevakcinisani da se leče.. Šta očekuješ.. Nisu glupi, u svakoj specifikaciji piše maksimalna dozvoljena doza ZA LJUDE.. I to je to. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, sanja84 рече

 a rekli ste da ne smeju nevakcinisani da se leče.. 

Kako volim da me gurate u sve grupe redom. Ovi provaksi me guraju sa vama jer imam neka misljenja koja se poklapaju sa vasima i vidim kako odredjeni lekari i doktor iz provaks kampa laprdaju, sada kada kazem vama da laprdate sada me gurate sa provaksima... 

Jezivi ste svi. Radite sta ocete, vise me stvarno nista ne zanima, kolektivno drustvo je ocigledno nesposobno da selektuje informacije i oslanja se samo na autoritete i plemensku logiku. 

 

 


 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свако има слободу да ради са својим телом шта год хоће и свако има право да се не вакцинише по слободи избора, АЛИ (BUT (!), што би рекла наша браћа Американци) онда са својом слободом и са својим слободним телом и својим слободним избором седиш кући док пандемија не прође и нема мрдања, јер свака слобода има цену.
МИТРОПОЛИТ ИЛАРИОН АЛФЕЈЕВ
Е. Грачева: Пре неки дан, бујицу емоција изазвао је наступ глумца Јегора Бероева на награди ТЭФИ. Он је изашао на сцену, ставио шестокраку жуту звезду и упоредио вакцинацију са Холокаустом, рекавши да су тамо делили људе на Јевреје и нејевреје, а данас су подељени на вакцинисане и невакцинисане. Морам рећи да јеврејска заједница није ценила овај Бероев корак. Шта Ви кажете? Јесте ли чули његов говор?
Митрополит Иларион: Чуо сам за ову причу, а такође сам чуо и изреку која је тада звучала: "Моје тело је моја ствар." Сада многи причају о томе. Али ако би ствар била ограничена само на ваше тело, онда би то био искључиво ваш проблем. Свака особа може да располаже својим животом како жели. Један штити своје здравље, други не. На крају крајева, ово је лична ствар сваке особе. ПРОБЛЕМ ЈЕ У ТОМЕ, КАО ШТО СМО ГОВОРИЛИ МОГО, МНОГО ПУТА, И НЕ САМО МИ (ЦРКВА), СВИ САДА ПРИЧАМО О ТОМЕ, ДА НЕВАКЦИНИСАН ЧОВЕК, НЕЗАШТИЋЕН ПРЕДСТАВЉА ПРЕТЊУ ДРУГИМ ЉУДИМА. МИСЛИМ ДА БИ ПРАВИЛО ТРЕБАЛО ДА ГЛАСИ: АКО НЕ ЖЕЛИТЕ ДА СЕ ВАКЦИНИШЕТЕ, ОСТАНИТЕ КОД КУЋЕ, НЕ ИДИТЕ НИГДЕ, СЕДИТЕ САМИ И ЧЕКАЈТЕ ДА ПАНДЕМИЈА ПРОЂЕ. АКО ЖЕЛИТЕ ДА БУДЕТЕ ЧЛАН ДРУШТВА, ИДЕТЕ У РЕСТОРАНЕ, УЧЕСТВУЈЕТЕ У НЕКОЈ ВРСТИ КОЛЕКТИВНИХ ДОГАЂАЈА, ОНДА МОРАТЕ ДА СЕ ПРИДРЖАВАТЕ МЕРА ПРОПИСАНИХ ЗАКОНОМ.
Русская Православная Церковь
Официальны сайт Московского Патриархата
Митрополит Волоколамский Иларион: Чтобы победить пандемию, нам нужна всеобщая мобилизация
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, haveaniceday рече

Jezivi ste svi. Radite sta ocete, vise me stvarno nista ne zanima, kolektivno drustvo je ocigledno nesposobno da selektuje informacije i oslanja se samo na autoritete i plemensku logiku. 

Већина људи никако не може да укапира да ако имаш ситуацију у којој политичари и медији масовно шире панику и злоупотребљавају ситуацију да би проширили свој утицај науштрб демократије, полако шире тоталитаризам и доносе разне сулуде мере шатро због епидемије, то НЕ значи да не постоји стварна опасност од поприлично гадног респираторног вируса, са доста већом смртношћу од грипа који уме да направи велике проблеме здравственим системима широм света. Вируса који можда није нарочито опасан по здраве појединце, али због заразности може да направи хаос било где.

Једноставно, или је једно или друго. Ако прихватају оно прво, онда вирус не постоји, то је обична прехлада, има смртност 0,000000001% и тако даље. Ако је ово друго, онда је све кул, свака мера је оправдана и све што раде политичари је за наше  добро.

И тако у круг ево скоро две године.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

Већина људи никако не може да укапира да ако имаш ситуацију у којој политичари и медији масовно шире панику и злоупотребљавају ситуацију да би проширили свој утицај науштрб демократије, полако шире тоталитаризам и доносе разне сулуде мере шатро због епидемије, то НЕ значи да не постоји стварна опасност од поприлично гадног респираторног вируса, са доста већом смртношћу од грипа који уме да направи велике проблеме здравственим системима широм света. Вируса који можда није нарочито опасан по здраве појединце, али због заразности може да направи хаос било где.

Једноставно, или је једно или друго. Ако прихватају оно прво, онда вирус не постоји, то је обична прехлада, има смртност 0,000000001% и тако даље. Ако је ово друго, онда је све кул, свака мера је оправдана и све што раде политичари је за наше  добро.

И тако у круг ево скоро две године.

Ја баш о томе хоћу и да причам и то је оно што ме брине. Например ја потпуно подржавам вакцине, од старта.. пропагирао сам и промовисао моју предикцију да ће бити вакцина до нове године 2020, и био сам јако близу. Са друге стране критиковао сам медије који су давали са разноразним стручњацима вакцине нешто касније од тога, типа пола године. Ја сам знао да вероватно шире панику јер сам пратио истраживања и видео да рапидно напредују. 

Са друге стране, неки на овом форуму ме због тога што сам чврст по питању слободне вакцинације називају аваксом, јер сам поред тога рекао да постоје два кампа авакси и провакси, где се и једни и други понашају као религизни култови. 

Сада овде напишем аваксима да је терапија на своју руку нешто опасно што не би требало да раде, они ми се обраћају са "ВИ ХОЋЕТЕ ДА НАС НЕ ЛЕЧЕ" 

А у животу то нисам написао.. авакси као и сви други плаћају здраствено осигурање и апсолутно имају право на лечење без обзиран а своје одлуке. Исто као што неко ко има 120 кила има право на лечење, без обзира што је његова тежина угалвном резултат његових избора (лоше исхране).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Тешки метали су свакако у свему и свачему, то није упитно. Поједеш рибу ето тешких метала. 
Али то су толико мале количине да су безопасне. 

О нанороботима стварно немам коментара, тако нешто је толико скупо направити да би било тотално економски бесмислено убацати их у вакцине и давати милионима људи. 

Стварно треба да обратиш пажњу у које глупости верујеш.

Da li si pogledao prilog? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...