Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 5 минута, sanja84 рече

@fsa pazi, upravo sam pričala sa ocem i zaista mi govori kako ljudi umiru, nabraja.. Čak on sumnja da je od vakcine.. Ja ne kažem. 

No, što ovo govorim. Zato što kod nas, a koliko vidim i kod Dragog nije tako. Ljudi umiru samo u medijima. Ja sam se prijavila da volontiram, znači besplatno, ali su mi rekli da im ne trebaju doktori jer kod njih nema epidemije. I zahvalila su mi se. A mere su katastrofalne!!! 

To što nemate puno zaraženih je zbog pritiska da se vakcinišete i zbog primene mera za suzbijanje epidemije. Ovde u Srbiji je haos.

https://www.rts.rs/page/stories/ci/Коронавирус/story/3131/koronavirus-u-srbiji/4524617/kovid-pet-mladih-umrlo-za-pet-dana-tatjana-adzic-vukicevic.html

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, sanja84 рече

@fsa ma bilo je manje od pola vakcinisanih. A onda su uveli stroge mere i sad razmišljaju da uvedu zakon o obaveznoj(prisilnoj) vakcinaciji. Da si ti ovde, razmišljao bi kao ja. 

Ne bih razmišljao kao ti, veruj mi... Da se ja pitam obavezna vakcinacija bila bi uvedena još pre pola godine, jer što se duže čeka posledice su teže. Požar treba gasiti dok je mali, a kada se razbukti tada je obično već kasno za bilo šta

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Dragi рече

Vakseri... a šta znači langfristig? Dugotrajno, zar ne.

Austrijanci, kojima je nemački materni jezik, daju mi pravo, a Srbi, koji ne znaju nemački, me popravljaju.

Их бре брале, немој тако... Наравно да они знају боље немачки од нас, гастарбајтера. Langfristig заиста значи дуготрајно. Али ја цитирах реченицу о промени генома. А жена баш то рече. Чисто, јер неки упиташе за превод пошто не знају немачки. А ти као да те оса уједе. Није ми намера да те нервирам. У гомили иформација, истина буде често прва жртва...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

O lemmusiiiiii,

Da li jedete crve? Koliko ja znam vi ste biljojedi, tako kaže i gugel.

U budućnosti će nam putem "green passa" biti dozvoljen ili uskraćivan prevoz, usluge, zdravstvo itd zavisno od toga koliko smo bili carbon odgovorni (jede junetinu - neodgovoran, jede crve - odgovoran). 

"Zeleni pasoši"... kapirate? Zeleni?

Ne kapirate jer ste lemmusi.

WWW.WEFORUM.ORG

The DO card allows customers to offset the cost of carbon emissions associated with purchased products.

Krediti će nam bivati odobreni ili ne zavisno od "browsing history" i šta si radio online (npr. ja već imam -10 000 credit points).

WWW.ZDNET.COM

Welcome to a world where tech giants know a bank's customer better than the bank.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Avocado

Šta kažeš Maximuse, neće Država prisiljavati ljude da se vakcinišu?

WWW.SLOBODNAEVROPA.ORG

Više stotina ljudi izašlo je na proteste u Melburnu nakon što su vlasti na dvije sedmice zatvorile gradilišta u gradu, uz obrazloženje da često kretanje radnika izaziva širenje korona virusa. Odluka...

Medicinari protestuju takođe

https://www.facebook.com/100002841234464/videos/379875560415083/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Tumaralo. рече

@Avocado

Šta kažeš Maximuse, neće Država prisiljavati ljude da se vakcinišu?

WWW.SLOBODNAEVROPA.ORG

Više stotina ljudi izašlo je na proteste u Melburnu nakon što su vlasti na dvije sedmice zatvorile gradilišta u gradu, uz obrazloženje da često kretanje radnika izaziva širenje korona virusa. Odluka...

Medicinari protestuju takođe

https://www.facebook.com/100002841234464/videos/379875560415083/

Твоја објава ме подсети на филм  (Зелена храна) , а радња филма се одиграва у 2022. замисли...коициденција 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Рапсоди рече

 замисли...коициденција 

Nikako!

Sve je to povezano ali samo najmudrijji medju nama vide tu vezu... :)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Tumaralo. рече

@Avocado

Šta kažeš Maximuse, neće Država prisiljavati ljude da se vakcinišu?

WWW.SLOBODNAEVROPA.ORG

Više stotina ljudi izašlo je na proteste u Melburnu nakon što su vlasti na dvije sedmice zatvorile gradilišta u gradu, uz obrazloženje da često kretanje radnika izaziva širenje korona virusa. Odluka...

Medicinari protestuju takođe

https://www.facebook.com/100002841234464/videos/379875560415083/

Manje lupetanja a vise zavrtanja rukava Tumaralo :)

Dolazi vreme... Ne opiri se... Postaces nas...

:))

 

The-Walking-Dead-Zombies.jpg

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Tumaralo. рече

@Avocado

Šta kažeš Maximuse, neće Država prisiljavati ljude da se vakcinišu?

Jok... rekoh da će države pritiskati ljudi da se vakcinišu ali da to neće raditi onako kako si ti zamislio i prognozirao, već značajno blaže... za sad imamo da je jedna federalna jedinica jedna države u odnosu na jednu profesiju izašla iz vinkla... ali s obzirom na tvoj i moj skor sa prognozama razumem ushićenje...

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...