Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Пре сат времена, sampaganini92 рече

Личну карту имамо сви и то је законска обавеза. Тест се плаћа и ја да бих сваки пут негде отишао што није продавница морам да платим у потенцијалу. У преводу вакцинише се или не можеш ту да идеш. Није ништа страшно јер се милом или силом неће остварити страшно је што има људи а којима дупенце и фотеља не зависи од тога а који то подтжавају. 

Upravo sam saznao (mora tek da proverim) kovid pasosi ce biti obavezni samo za ona mesta koja nisu od potrebe za svakodnevni zivot. Klubovi, kafici, teretane i te slicne stvari.

Za lekare, prodavnice, opstinske poslove nece biti potreban. Ako je tako onda nemate razloga da kukate.

Sto nikako ne znaci da ce kuknjava da prestane...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, cloudking рече

Za lekare, prodavnice, opstinske poslove nece biti potreban. Ako je tako onda nemate razloga da kukate.

Нетачно. Лекари су свакодневно под притиском да се шприцају, ко неће прете му пребацивањем на административне послове, за мању плату. Онда подлегну они слабији, код нас остао само један лекар који није поклекао. Ја не знам где ви људи живите, само на интернету изгледа.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Justin Waters рече

Убудуће кад неко буде причао о ковид-тоталитаризму, не треба да се реферише на Кину, него на Аустралију. Оно што многи мисле да је кинески модел, заправо је аустралски.

Mnogo ti nesto branis Kinu... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, cloudking рече

Isto i za regularan pasos. Zabranjeno ti je kretanje van granica ako ne platis taksu za pasos. Samo sto u tom slucaju nemas alternativu za "privremeni pasos" ili "test pasos" tako da je taj slucaj jos gori nego kod kovid pasosa.

Cist zlocin ogranicavanja slobode kretanja dok ne platis... S kojim iz nekog razloga nemate nikakav problem?

Пасош има сваки држављанин који путује игде и то важи за сваку државу. Независно од икаквих квалитативних особина личности мораш то да имаш кад улазиш на суверену територију друге државе. 

Ја не морам ништа да имам да бих ушао на суверену територију теретане или кафића јер то од мене не тражи власник истог већ покушава да ми наметне тоталитарна власт као и власнику ком то нимало не одговара. 

Не знам зашто ти то што је државна сила и пендрек на твојој страни даје осећај да си у већини. Више од половине грађана Србије није вакцинксано, самим тим сасвим сигурно и радници тих кафића и ресторана и теретана и глумци у позориштима и благајник у биоскопу и конибар у кафани. Сви они невакцинисани су ту само да би опслуживали твоје вакцинисано дупе. Трт милојко. Неће да буде. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Милошшш рече

Нетачно. Лекари су свакодневно под притиском да се шприцају, ко неће прете му пребацивањем на административне послове, за мању плату. Онда подлегну они слабији, код нас остао само један лекар који није поклекао. Ја не знам где ви људи живите, само на интернету изгледа.

Pricam o kovid pasisu. Skoncentrisi se.

Zasto mi ne odgovoris na pitanje? Jasno ti je da izbegavanjem odgovora saljes poruku da je tacno da verujes u gluposti?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, sampaganini92 рече

Није ни битно чији је модел, општа је тенденција питање је само отпора који се томе пружи. У Нигерији без сертификата најављено да неће моћи да се има приступ банковним рачунима. И код нас кризни штаб свакодневно прецизира да су ковид сертификати већ извесни. Не знам дал вучко планира да испадне уставобранитељ у последњем тренутку и прикупи поене ил су стварно толико дегенерисани да мисле да ће то да прође. Оно од прошлог лета деловаће као ситан протест спрам оног што их чека. 

Samo kazes sebi "teorija zavere", i ides dalje.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, cloudking рече

Pricam o kovid pasisu. Skoncentrisi se.

Zasto mi ne odgovoris na pitanje? Jasno ti je da izbegavanjem odgovora saljes poruku da je tacno da verujes u gluposti?

Neki ljudi koji su izašli sa imenom i prezimenom, slikom i svim informacijama o sebi bi morali da ćute u strahu od gubitka posla, jer su pritisci preveliki... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Милошшш рече

Тако је, брате, зависи од количине отрова коју човек унесе, јер ово није из  природе него из лабораторије.

Знаш кад рекоше да је од слепих мишева.. Чудо не стиже вест из СЗО да су кренули да их требе..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...