Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 17 минута, sanja84 рече

Moj brat imao koronu, nije ni osetio. Nevakcinisan. 

Мислим да зависи и од тога колику количину живог вируса унесеш одједном. Што мање вируса лакше ће организам да се избори.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nie vakcina, nego je genska terapija!
 

WWW.BASEL-EXPRESS.CH

Wie das sprichwörtliche weisse Kaninchen wurde die mRNA-Impfung aus dem Zylinder gezaubert, doch wo sind die validen Studien? Geht es beim Thema Corona überhaupt noch um unsere Gesundheit...

Sa još nepoznatim, pre svega dugotrajnim posledicama. Kako smo dotle stigli da nas vlade širom sveta otvoreno lažu? Prvo su nas godinu dana u onaj takozvani lockdown, u karantin; a sad nas teraju u gensku terapiju, koja je još i eksperimentalna, a koju nazivaju običnom vakcinom što nije! Gde će ovo da završi? A ko se usudi da pita, ismejava se kao teoretičar zavera - Bogu hvala da ih imaju, zar ne. Nemački zeleni (zapadna levica) zove ne vakcinisane teroristima, da bi zatim rekli da lažu ruski mediji - Rusija je kriva, normalno! 

https://twitter.com/Volker_Beck/status/1435192857200054278?ref_src=twsrc^tfw

Ali barem voli pedofile, ovaj zeleni Volker Beck:

https://de.wikipedia.org/wiki/Pädophilie-Debatte_(Bündnis_90/Die_Grünen)#Volker_Beck

Primiš gensku terapiju, i jedno dete slobodno za seks.... To nam je novi čovek!

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Убудуће кад неко буде причао о ковид-тоталитаризму, не треба да се реферише на Кину, него на Аустралију. Оно што многи мисле да је кинески модел, заправо је аустралски.

.

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Justin Waters рече

Убудуће кад неко буде причао о ковид-тоталитаризму, не треба да се реферише на Кину, него на Аустралију. Оно што многи мисле да је кинески модел, заправо је аустралски.

.

Није ни битно чији је модел, општа је тенденција питање је само отпора који се томе пружи. У Нигерији без сертификата најављено да неће моћи да се има приступ банковним рачунима. И код нас кризни штаб свакодневно прецизира да су ковид сертификати већ извесни. Не знам дал вучко планира да испадне уставобранитељ у последњем тренутку и прикупи поене ил су стварно толико дегенерисани да мисле да ће то да прође. Оно од прошлог лета деловаће као ситан протест спрам оног што их чека. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

 

пре 7 часа, Dragi рече

Sa još nepoznatim, pre svega dugotrajnim posledicama.

Jel razumes samo na osnovu ove recenice na kakve magarce vas prave?

Posledice koje su "nepoznate" su "pre svega dugotrajne" :)

pa kako rodjace znaju du su dugotrajne ako su nepoznate :))

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Dragi рече

koja je još i eksperimentalna, a koju nazivaju običnom vakcinom što nije!

Nije eksperimentalna. Obicna je vakcina. Bolja zapravo.

Imas, sve ti pise... Samo treba da se procita nekad nesto mimo jućuba

 

пре 8 часа, Dragi рече

A ko se usudi da pita, ismejava se kao teoretičar zavera

Netacno.

Ljudi ooji pitaju su ljudinkoji pitaju. Ti nisi covek "koji pota". Ti zabludeli promoter retarfirane propagande koja cinibstetu svima. Pre svega dovodi do toga da veci broj umire nego sto bi bilo u slucaju da niste tolko istripovani i prepadnuti a zatim i do toga da cemo zbog vase gluposti morati da se borimo sa kovidom narednih ko zna kolik odecenija u kojima cemo morati da se stalno vakcinisemo ko za grip.

Ja ti garantujem da ce biti i pete i dvanaeste doze i to nece biti nikakvo razotkrivanje s tvoje strane jer ces i tada pobedonosno da pises "aha! Evo i sesme doze! Tako je to kad vladas leminzima" 

 

пре 8 часа, Dragi рече

Primiš gensku terapiju, i jedno dete slobodno za seks.... To nam je novi čovek!

Sad si i bukvalno ko jedna od tri babe sto se skupile da piju kafu kod jedne i da bistre politiku. Nisi kadra babi da "smatras" ista o ovim stvarima jer si kao i ja neposmena za to. Idi na medicinski faks sedam godina pa jos dvajes na razne institute i univerzitete pa onda dodji da mrsis muda o vakcinama jer ako ti napisem da ispadas smesan s ovim detinjim glupostima to ce biti understatement...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, sampaganini92 рече

Није ни битно чији је модел, општа је тенденција питање је само отпора који се томе пружи. У Нигерији без сертификата најављено да неће моћи да се има приступ банковним рачунима. И код нас кризни штаб свакодневно прецизира да су ковид сертификати већ извесни. Не знам дал вучко планира да испадне уставобранитељ у последњем тренутку и прикупи поене ил су стварно толико дегенерисани да мисле да ће то да прође. Оно од прошлог лета деловаће као ситан протест спрам оног што их чека. 

Kovid pasosi ne znace da ce ti biti zabranjeno kretanje nego da ces samo biti u obavezi da imas test uz sebe. Ja cu morati da imam pasos a ti ces morati da imas test.

Ne znam gde je problem. Isto ti vazi i za licnu kartu. Ne smes da izadjes iz kuce bez nje pa nesto ne vidim neke "slobodarske" revolucije?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, cloudking рече

Kovid pasosi ne znace da ce ti biti zabranjeno kretanje nego da ces samo biti u obavezi da imas test uz sebe. Ja cu morati da imam pasos a ti ces morati da imas test.

Ne znam gde je problem. Isto ti vazi i za licnu kartu. Ne smes da izadjes iz kuce bez nje pa nesto ne vidim neke "slobodarske" revolucije?

Личну карту имамо сви и то је законска обавеза. Тест се плаћа и ја да бих сваки пут негде отишао што није продавница морам да платим у потенцијалу. У преводу вакцинише се или не можеш ту да идеш. Није ништа страшно јер се милом или силом неће остварити страшно је што има људи а којима дупенце и фотеља не зависи од тога а који то подтжавају. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Н И Н Е рече

Мислим да зависи и од тога колику количину живог вируса унесеш одједном. Што мање вируса лакше ће организам да се избори.

Тако је, брате, зависи од количине отрова коју човек унесе, јер ово није из  природе него из лабораторије.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, sampaganini92 рече

Није ни битно чији је модел, општа је тенденција питање је само отпора који се томе пружи. У Нигерији без сертификата најављено да неће моћи да се има приступ банковним рачунима. И код нас кризни штаб свакодневно прецизира да су ковид сертификати већ извесни. Не знам дал вучко планира да испадне уставобранитељ у последњем тренутку и прикупи поене ил су стварно толико дегенерисани да мисле да ће то да прође. Оно од прошлог лета деловаће као ситан протест спрам оног што их чека. 

Није општа тенденција.

Данаска је укинула све мјере јер је 83% становништва вакцинисано. Неће се више тражити ковид потврде ни за шта, ни ПЦР тестови итд...а ковид је декласификован као друштвена опасност и сада је сведен на статус какави има сезонски грип, западни нил, свињки грип итд...гдје се дјелује превентивно када се појаве симптоми и особа затражи медицинску помоћ.

Ово што се дешава у Аустралији, или Нигерији или некој другој земљи у којој се примјењују неке од строгих мјера није повезано и своди се само на унутрашња питања саме државе. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Justin Waters рече

Није општа тенденција.

Данаска је укинула све мјере јер је 83% становништва вакцинисано. Неће се више тражити ковид потврде ни за шта, ни ПЦР тестови итд...а ковид је декласификован као друштвена опасност и сада је сведен на статус какави има сезонски грип, западни нил, свињки грип итд...гдје се дјелује превентивно када се појаве симптоми и особа затражи медицинску помоћ.

Ово што се дешава у Аустралији, или Нигерији или некој другој земљи у којој се примјењују неке од строгих мјера није повезано и своди се само на унутрашња питања саме државе. 

Па у Данској је нормално јер су вакцинисали 80% људи. А ако се не вакцинише као код нас онда претње ковид пропуснима исто као и у САД, француској грчкој итд. Израел потпуно вакцинисан на црној листи у неким државама. Јасно је мени да није све то нужно повезано и да доста зависи од појединих држава и њиховог управљања пандемијом али и даље ми делује да већина нагиње ка том моделу пре свега мислим на западни свет. 

Чињеница остаје или се вакциниши или претимо. Дански случај не оспорава ту чињеницу. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, sampaganini92 рече

Личну карту имамо сви и то је законска обавеза. Тест се плаћа и ја да бих сваки пут негде отишао што није продавница морам да платим у потенцијалу. У преводу вакцинише се или не можеш ту да идеш. Није ништа страшно јер се милом или силом неће остварити страшно је што има људи а којима дупенце и фотеља не зависи од тога а који то подтжавају. 

Isto i za regularan pasos. Zabranjeno ti je kretanje van granica ako ne platis taksu za pasos. Samo sto u tom slucaju nemas alternativu za "privremeni pasos" ili "test pasos" tako da je taj slucaj jos gori nego kod kovid pasosa.

Cist zlocin ogranicavanja slobode kretanja dok ne platis... S kojim iz nekog razloga nemate nikakav problem?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Милошшш рече

Тако је, брате, зависи од количине отрова коју човек унесе, јер ово није из  природе него из лабораторије.

Sedi dole i pojedi svoj rucak! Mozes da se igras u dvoristu s drugarima tek kad sve pojedes!

 

A sad mi reci, zasto si antivakser a nemas tri blage veze koji je razlog sto bi nas overlordi vakcinisali?

Ako te neki mladi avaks pita "ciko a sto mi ne volimo vakcine? Zasto te zle cike hoce da nas vakcinisu?" Ti neces znati da mu objasnis svoje stavove i razloge?

Tu treba traziti objasnjenje zasto avakse ljudi dozivljavaju kao neobrazovane i glupe retarde... Sa cime se ja naravno ne slazem. Ja imam druge opise.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...