Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 10 минута, Милошшш рече

Старац Пајсије Светогорац:

„Данас читати пророчаства – то је као читати новине: тако је све јасно написано."

"Зар сада не постоји антихристов (супротан Христу) дух? У сваком случају, зло чини антихристов дух. Ако се и роди једно антихристово чудовиште и направи неколико лудости, на крају ће бити посрамљено. Много тога ће се догодити. Можда ћете и ви доживети много знакова времена о којима пише Откривење. Мало помало много тога излази на видело. Пре колико година већ вичем, јадник! Стање је страшно, ван сваке памети! Лудило је прешло све границе. Почело је отпадништво (апостасија) и остало је још само да дође „син погибли“. Биће лудница. У том хаосу који ће завладати, свака држава ће се подићи да ради оно што јој падне на памет. Нека нам је Бог у помоћ да интереси великих буду такви да иду на руку нама. Свако мало ћемо чути нешто ново. Гледаћемо како се догађају најлуђе ствари. Само што ће се догађаји смењивати један за другим великом брзином. Екуменизам, заједничко тржиште, једна велика држава, једна религија по њиховој мери. То су планови ђавола. Ционисти спремају некога за Месију. За њих је Месија цар, односно онај који ће завладати овде на земљи. Настаће велика пометња. У тој пометњи ће сви тражити једног Месију да би их спасао...      Хришћани ће трпети велики прогон. А видиш да људи уопште не cxватају да живимо у знацима времена, да печат напредује (иде својим током). Као да се ништа не дешава. Зато се у Светом Писму каже да ће и изабрани бити обманути (прелешћени). Они који не буду имали добро настројење, неће бити просветљени и прелестиће се у годинама апостасије (отпадништва). То је зато што онај ко нема божанску благодат, нема духовну бистрину (духовно прозирање) као ни ђаво што је нема."

Старче, да ли Ционисти верују у пророштво о Антихристу?

Они хоће да завладају целим светом. Да би постигли тај свој циљ, користе магију и сатанизам. Обожавање сатане виде као једну моћ која ће им помоћи да остваре своје планове. Дакле, они иду ка томе да завладају светом помоћу сатанске силе. Бога не узимају у обзир. А да ли ће на тај начин добити благослов од Бога? Из тога ће Бог произвести много добра. Друге сатанске теорије су се одржале барем седамдесет година, а они се неће одржати ни седам година."
 

 

Glupost. Ja sam cionista!

Svi mi pravoslavni Srbi smo cionisti. Ako ko nije znao, cionizam zaista nastaje kod nas. Jevreji su preuzeli srpski nacionalni program. Da, velikosrpstvo je cionizam! Odatle nas i mrze toliko, kao što mrze i cioniste. I ubijaju nas u konc logorima, nas sotoniste. A mi hoćemo samo svoju domovinu, i da smo slobodni od kneza ovoga sveta.

  • Оплаках :)) 1

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, cloudking рече

Zasto si napisao da je vakcina genska terapija?

 

PItam zato sto ti je vec nekoliko puta objasnjeno da nije, pa me zanima sta s itacno razumeo iz tih objasnjenja? Odnosni na koji tacno nacin je vakcina genska terapija? Nemoj da mi lepis ovde tvoje jucub gluposti tebe pitam da mi ti objasnis.

 

(ajde kao da se sad pravimo da vi avaksi uopste i i ctate ili gledate bilo sta drugo osim ovih vasih јућуб avaks budalastina za laganje osnovaca...)

Misliš ozbiljno da ću da slušam tebe, meni sasvim nepoznat, a ne vrhovne lekare, imunologe, virologe, npr. njega Univ.-Doz. DDr. Raphael Bonelli..? Po čemu si ti doktor doktor magistar medicinskih nauka, docent na bečkom medicinskom univerzitetu, da bolje znaš od njega i dokazuješ da on nije u pravu? Smešno. I on daleko da je jedini. Ima ih mnogo. A toliki su autoriteti da njihova zabrana nije uspela. Pokušavali su. Nisu uspeli.

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Dragi рече

Misliš ozbiljno da ću da slušam tebe, meni sasvim nepoznat, a ne vrhovne lekare, imunologe, virologe, npr. njega Univ.-Doz. DDr. Raphael Bonelli..? Po čemu si ti doktor doktor magistar medicinskih nauka, docent na bečkom medicinskom univerzitetu, da bolje znaš od njega i dokazuješ da on nije u pravu? Smešno. I on daleko da je jedini. Ima ih mnogo. A toliki su autoriteti da njihova zabrana nije uspela. Pokušavali su. Nisu uspeli.

 

Mene?

Sto bi slusao mene? Ja to nisam nikad trazio niti mislim da treba to da iko radi. Za razliku od avaksa ja ne pravim naucne istine iz svog licnog misljenja. Moje licno misljenje je nebitno. 

 

To je avaks taktika. Avaksi iskljucivo baratju "sopstvenim misljenjima" i onda imaju potrebu da nauku takodje uguraju u "sopstveno misljenje" kako bi prividno izjednacili teren i onda  u miru diskutovali u tom mulju. 

Istina je ipak malo drugacija. Niko ovde ne promovise vakcine iz licnog misljenja vec iz saglasja sa naukom. Ja ovde ne pisem klaudovu medicinu, i kad se suprotstavljas onome sto sam napisao ne suprotstavljes se meni nego nauci. Ja za razliku od avaksa ne tripujem da sam naucnik i ne pokusavam da izmisljam toplu vodu vec samo PRENOSIM ono do cega je nauka dosla.

E sad je pravo pirtanje sledece. Koji je model po kojem ti sad verujes nekom jutjub sarlatanu zato sto mu pise "doktor" ispred imena a ne verujes stotinama hiljada drugih kojima TAKODJE pise doktor? Nemoj da se zavaravas da si ti sad neko ko slusa "prave lekare" jer si ti neko ko ima sto hiljada lekara koji pricaju jedno i odbija da ih slusa zato sto JEDAN lekar na jutjubu prica nesto sasvim drugo.

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Милошшш рече

I jeste glupost to što si napisao.

Ako, nisam jedini. Srbija, profana i sekularna, podržava Izrael. A nisu li cioniosti oslobodili Srbe od Srebrenice? Sve Jevreji, i komunjare, tamo u Dodikovoj međunarodnoj komisiji, nijedan zig-hajlovac ;)

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Znak je prekomernog lemingovanja bio kada su leminzi letos govorili kako će se školstvo vratiti u "normalu" ili tako nešto.

Istina je da se školstvo nikada neće vratiti u normalu (ono kako smo se školovali od početka državnog školovanja do danas) već ide ka "novoj normali" (ovo smo mogli da pretpostavimo od aprila 2020. godine).

CONvid pLandemija je samo povod za totalnu transformaciju društva a pažljivi čitalac Foruma Overlodrova može da nasluti u kom smeru će se to kretati (pa i u segmentu školstva).

Naime, vidimo da naši Overlordovi očekuju da se život pod kovidom normalizuje te da smatramo da je sasvim normalno da nam deca budu zabrnjičena i da se što manje susreću uživo sa svojim vršnjacima i ostalim ljudima jer učenje prelazi u virtuelni svet.

To će svakako oštetiti psiho-socijalni razvoj nesrećne dece ali to nije mnogo važno jer je ioanko previše ljudi na preneseljenoj planeti na kojoj nestaje pijaća voda i nafta a poslove preuzima automatizacija i AI.

WWW.WEFORUM.ORG

Imagining alternative futures for education pushes us to think through plausible outcomes and develops agile and responsive systems.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Justin Waters рече

А по теби 99 тешких случајева невакцинисаних није битно, а 1 вакцинисао јесте? 

502e2ea1c0b4028a5b033aebac1647fd5f9ef147

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, cloudking рече

 

Mene?

Sto bi slusao mene? Ja to nisam nikad trazio niti mislim da treba to da iko radi.

 

To je avaks taktika. Avaksi iskljucivo baratju "sopstvenim misljenjima" i onda imaju potrebu da nauku takodje uguraju u "sopstveno misljenje" kako bi prividno izjednacili teren i onda  u miru diskutovali u tom mulju. 

Istina je ipak malo drugacija. Niko ovde ne promovise vakcine iz licnog misljenja vec iz saglasja sa naukom. Ja ovde ne pisem klaudovu medicinu, i kad se suprotstavljas onome sto sam napisao ne suprotstavljes se meni nego nauci. Ja za razliku od avaksa ne tripujem da sam naucnik i ne pokusavam da izmisljam toplu vodu vec samo PRENOSIM ono do cega je nauka dosla.

E sad je pravo pirtanje sledece. Koji je model po kojem ti sad verujes nekom jutjub sarlatanu zato sto mu pise "doktor" ispred imena a ne verujes stotinama hiljada drugih kojima TAKODJE pise doktor? Nemoj da se zavaravas da si ti sad neko ko slusa "prave lekare" jer si ti neko ko ima sto hiljada lekara koji pricaju jedno i odbija da ih slusa zato sto JEDAN lekar na jutjubu prica nesto sasvim drugo.

 

Šta ti je to, avaks? Ne nalazim informacije ni na engleskom ni na nemačkom. Osim ovakih dole:

https://en.wikipedia.org/wiki/Airborne_early_warning_and_control

Objavio je avaks, wow! Avaks, ivaks, uvaks, mora da su autoriteti... Korona-ludilo ne počinje sa gen-špricom početkom ove godine. Genska terapija, koja se prodaje kao (obična) vakcina, je samo jedna epizoda u toj priči. 

Imam i ja kući neke stare sps-programe za kaviltetnu kontrolu; mogu i ja da nacrtam neke skale i crtice i da kažem: Gle, evo dokaz.... to reče onaj virolog Thomas Sarnes iz Nemačke: Zašto slušamo matematičare i ne virologe i epidemologe kad je u pitanju korona virus? Jer matematičar uzima za osnovu korona virus za koji mu se kaže, dakle da je jako, very opasan, i onda pravi svoje statistike. Matematičar se ne bavi sa samim virusom. On jedino računa podatke koje mu se dostave. 

Da ima "doktora" koji stoje iza korona virusa... Osim pojedinih, sumnjivih ili smešnih (antidemokratskih) slučajeva, koji su to eksperti, koji autoriteti?

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, sanja84 рече

Говорили смо о проценту нежељених дејства цепљења... 

Шта с тим процентима? 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Dragi рече

Da ima "doktora" koji stoje iza korona virusa... Osim pojedinih, sumnjivih ili smešnih (antidemokratskih) slučajeva, koji su to eksperti, koji autoriteti?

Sad je jasno gde je zabuna. TI zapravo veze nemas sta se desava u realnoim svetu izvana bitchuta i juћuba..

KOji dotkori stoje "iza korona virusa"? Svi. Svi doktori stoje iza korona virusa. Kompletna medicinska struka je prilicno saglasna oko osnovnih stvari koje o koroni znamo. I o vakcinama.

A posto nisu ni lekari neki superljudi, nego najobiniji čoveci poput mene i tebe, i medju njima ima svakakvih budala. E te svakakve budale idu po intenetu i lazu ljude za pare govoreci im da ih ovi drugi lazu za pare.

 

Prosecan avaks nema sjajno razvijen osecaj za stavljanje stvari u perspsktivu (zato je  i avaks na kraju krajeva) i za njega tu postoje "dve strane", strana koja voli kovid i strana koja "ih razotkriva".

Kad se tako postave stvari, priznajem da i ja budem  u iskusenju da saslusam tu raspravu... ali to stanje stvari nije realno. U realnosti imas... cekaj neko poredjenje bolje da nadjem...

Na primer... u realnosti imas 10.000 svestenika koji kazu da je pravosalvlje Istina i imas jednog Artemija koji prica neke druge stvari. E avaksi su to. Naucni artemiti.

I kao sto ste vi Artemija izbacili iz crkve  i zabranili da se na forumu on uopste i pominje a kamoli da se o njemu vode rasprave iz istog  (IDENTICNOG) razloga se ti lekari koji pricaju glupasti da lazu naivne avakse izvrcu ruglu i izbacuju sa univerziteta i instituta.

 

I bas kao sto vi pricate da ih neko izbacuje zbog zavere da im se zabrani da govore istinu, isti razlog  i artemiti iznose kad objasnjavaju zasto artemije vise nije u crkvi... "zli ljudi u crkvu mu zabranjuju da se cuje glas istine".

Nadam se da je sad malo jasnije, koja je zapravo avaks pozicija u ovom nasem vrlom svetu?

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, cloudking рече

Nadam se da je sad malo jasnije, koja je zapravo avaks pozicija u ovom nasem vrlom svetu?

53147922_1103223539857406_25521078783914

:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Justin Waters рече

Шта с тим процентима? 

Ništa, nešto smo se loše razumeli. Teraj dalje. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...