Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Управо сада, haveaniceday рече

Boze kolike teorije zavere.. gde su vam dokazi za to? A da .. nemate ih, rekao vam je novinar danasa. :))

Hehe dobra fora... uzmete gradjanima kompletno pravosudje da niko ne moze da vas procesuira onda se narodu kezite u lice "a gde su vam dokaziii hnjo hnjo hnjo"

 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, haveaniceday рече

Sta da proverim? Sta sam ja to tacno tvrdio da moram da proverim?  To sto sam rekao da mi je nesto cudno i sumnjivo, treba da proveravam? 

Tvrdio si da su "nove varijante dosle bas kada su dosle vakcine"... sad imaš i amneziju?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

The American Medical Association — which is now engaged in training its members to lie to patients as they murder them — has released an eyebrow-raising document that claims, “rampant disinformation” is, “eroding public confidence in science and undermining trust in physicians and medical institutions.” And to reacquire that lost trust, the AMA proceeds to teach doctors how to lie to the world about covid.

On page 9 of the document, doctors are told to replace the phrase “hospitalization rates” with the claim that all hospitalized patients are “deaths,” thereby wildly exaggerating covid deaths in order to achieve mass hysteria. Make no mistake: This is the AMA directly instructing doctors to lie about covid deaths. This is straight up medical fraud.

Similarly, doctors are also told to replace the word, “lockdown” with “stay-at-home order,” because that somehow sounds less totalitarian.

In the same document, on page 8, doctors are instructed on how to block, deflect and redirect questions to cover up the truth about vaccine injuries and deaths. They are specifically instructed to change the subject and reject questions from reporters or patients, while pushing AMA-approved “official” propaganda by claiming it’s all based on “facts,” not “science” or “medicine.”

In essence the AMA is now attempting to transform doctors into propaganda puppets for the global depopulation agenda. Practicing real medicine is no longer the priority of the AMA, it seems. Rather, physicians must practice lying in order to remain an AMA member in good standing.

Here’s a section from the document, entitled, “COVID-19 Language Swaps”

                                    AMA-covid-language-swaps.jpg

 

 

                     Posnetek-zaslona-2021-09-07-175759.jpg

 

https://www.ama-assn.org/system/files/2021-02/covid-19-vaccine-guide-english.pdf

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

image.thumb.png.5f2230bb8421fb0d9a13016ec67ed05f.png

image.thumb.png.c0e36b75330103d1347ce095d2805fee.png

 

svedjanim sam promasio za tri , a norvezanima sam 8 oduzeo.... 

Ako je to kriterujm za "izmisljanje" onda ok... 

Nije to nego nisam primetio da računaš u miljama... zaboravio sam da si Amerikanac...

Nego, što si opet ignorisao broj mrtvih na milion stanovnika?

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Tvrdio si da su "nove varijante dosle bas kada su dosle vakcine"... sad imaš i amneziju?

Pa ako bas hoces da budes smecar, i hoces od mog posta da pravis strwamana svakako mozes da okrakterises tako moje reci. 
Ali ajd da budem precizniji, posto ne postoji recenica na koju ti neces da se nakacis nekim sofizmom.


"je l si primetio kako su se u novinama masvino pojavile neke nove vaarijante koje predstavljaju nove ogromne rizike kako se pojavila vakcina"

prosto je neverovatno koliko u diskusiji sa tobom covek ne moze nista opusteno da napise.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, haveaniceday рече

Nema potrebe da pisem bilo sta dalje tvoji postovi tu stoje. ;)

Pa da... stoje... i u njima sve vreme objašnjavam da postoji hipotetička finansijska motivacija ali da postoji i motivacija da se ne ide u zatvor (a i etička ali znam da tu ignorišeš jer meriš ceo svet po svom pokvarenom moralu)...

Zato te i pitam odakle ti tako glupa ideja da ne vidim postojanje hipotetičke finansijske motivacije i da li umeš da čitaš?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, haveaniceday рече

Чуј њега објаснио.. дај ми реци име и презиме

Persea Americana али немој да му кажеш да сам ти реко, може се наљути 0405_feel

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Nije to nego nisam primetio da računaš u miljama... zaboravio sam da si Amerikanac...

Sa obzirom da citam stvari uglavnom na engleskom, cesto zabodem tako, pa i milijarde, bilione, trilione "mesam". 
 

Цитат

Nego, što si opet ignorisao broj mrtvih na milion stanovnika?

Evo sada sam tek to pogledao. Norvezani imaju znacajno manji broj mrtvih po milioncetu. Pogresio sam po tom pitanju. Eto vidis, nije tesko? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, GeniusAtWork рече

Persea Americana али немој да му кажеш да сам ти реко, може се наљути 0405_feel

Necu necu, samo da znam da izbegavam. Mozda ovim mojima terba kancelarija za neke ugovore, dosta nam raste firma pa da znam koga da izbegavamo. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 3 минута, Avocado рече

Zato te i pitam odakle ti tako glupa ideja da ne vidim postojanje hipotetičke finansijske motivacije i da li umeš da čitaš?

Iz toga sto je svaka motivacija koja ti je predlozena okrakterisana kao "glupost".
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, haveaniceday рече

 

Iz toga sto je svaka motivacija koja ti je predlozena okrakterisana kao "glupost".
 

Nije motivacija okarakterisana kao glupost... nauči da čitaš... funkcionalna nepismenost je ozbiljan problem...

 

  • Не свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, haveaniceday рече

Pa ako bas hoces da budes smecar,

Smećar ti je onaj ko je pustio da te ulica vaspitava...

 

пре 15 минута, haveaniceday рече

i hoces od mog posta da pravis strwamana svakako mozes da okrakterises tako moje reci. 
Ali ajd da budem precizniji, posto ne postoji recenica na koju ti neces da se nakacis nekim sofizmom.


"je l si primetio kako su se u novinama masvino pojavile neke nove vaarijante koje predstavljaju nove ogromne rizike kako se pojavila vakcina"

prosto je neverovatno koliko u diskusiji sa tobom covek ne moze nista opusteno da napise.... 

Izvini što si netačno napisao da su "nove varijante dosle bas kada su dosle vakcine"... :)

  • Не свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

A jel si provalio kako su zanimljivo nove varijante dosle bas kada su dosle vakcine.. od jednom eto.. 

Montanje je govorio da vakcine izazivaju nove varijante i da je suludo vršiti masovnu vakcinaciju usred pandemije.

WWW.LIFESITENEWS.COM

In every country, ‘the curve of vaccination is followed by the curve of deaths,’ the famous virologist said.

Bilo kako bilo, kada se pogledaju grafici i oni klejdovi za virus, jasno je da posle vakcine dolazi do novih varijanti i skoka broja zaraženih.

 

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...