Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

On 20.6.2021. at 15:29, fsa рече

Samo 1% hospitalizacija čine vakcinisani? 

Ovde navode drugačije podatke:

 

На слици коју је ставио пише

Цитат

+14 days after 2nd dose 84 (10%)

А на линку који је ставио на крају твита (болд је мој)

Цитат

Of these, 527 were unvaccinated and only 84 of the 806 had received both doses - although it is unclear how long it had been since their second dose, as it takes a couple of weeks to build up protection.

Сад не знам шта је од ова два тачно, али оба сигурно не могу да буду.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Милошшш рече

U apoteci gde radim svakog pozitivnog pacijenta pitam da li je vakcinisan. Od početka vakcinacije više pozitivnih (uključujući teže kliničke slike) je bilo među vakcinisanima. To je moje lično iskustvo, a slično mi pričaju i kolege.

Jesi li ti morao da se vakcinišeš zbog posla?

Jesi li zaposlen baš kao magistar farmacije ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Милошшш рече

Nisam, vakcinacija još uvek nije obavezna.

Da.

Ti si disident među kolegama?

Koliko sam ja imao prilike da vidim svi farmaceuti su vax fanatici.

Doduše, u pitanju su žene a one su svakako podložnije medijskoj manipulaciji...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Tumaralo. рече

Ti si disident među kolegama?

Koliko sam ja imao prilike da vidim svi farmaceuti su vax fanatici.

Doduše, u pitanju su žene a one su svakako podložnije medijskoj manipulaciji...

Ima ih još koji ne žele vakcinu, nisam jedini. Takođe i lekara ima dosta.

Šta da ti kažem kad znaš i sam da čak daju i novac kao stimulaciju. 

Ali i među visokoobrazovanim osobama ima mediokriteta, još kako ima.

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.6.2021. at 15:09, Avocado рече

Nije to jedini lek koji je kontraindikovan za trudnice... ovaj je poseban samo po tome što se prilično kasno otkrilo...

Знам да није једини, и ове експерименталне вакцине спадају, тј. спашће у ту категорији, надам се не тако касно... 

On 19.6.2021. at 15:09, Avocado рече

Moguće... ja nemam te sposobnosti da vidim u budućnost, pa sam prinuđen da ti ne verujem...

Јасно, вера ти је лошија страна...  :)  

On 19.6.2021. at 15:09, Avocado рече

Koliko?

Превише!

 

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.6.2021. at 12:00, Golub рече

  збиља је лудило вакцинисати децу од 12 до 15 година а спроћу короне, коме то није јасно тај је појма нема шта је и какав је имуни систем код деце а у вези овог вируса!?

Ево, ови из Светске здравствене организације читају поуке и моје шкрабитине, послушали ме, и хвала Богу да написаше: 

,, Children should not be vaccinated for the moment.

There is not yet enough evidence on the use of vaccines against COVID-19 in children to make recommendations for children to be vaccinated against COVID-19. Children and adolescents tend to have milder disease compared to adults. However, children should continue to have the recommended childhood vaccines''.

Напокон долази из дупета у главу, главешинама из СЗО!!!

 

 

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.BBC.COM

Sezona godišnjih odmora počinje, broj zaraženih korona virusom se smanjuje, ali i dalje je nejasno šta je sve potrebno za prelazak granice. Da li će nedoumicu rešiti Digitalni zeleni sertifikat?

"Ipak, dodaje, u Budimpešti nije mogla da uđe ni u jedan restoran, kafić ili tržni centar bez davanja zelenog sertifikata na uvid."

---

Pasoš zbog kovid pLandemije zove se "digitalni zeleni sertifikat" jer ćemo u bliskoj budućnosti biti uslovljavani raznim "eco-friendly" razlozima u korišćenju naših prava (sloboda kretanja, nepovredivost fizičkog i psihičkog integireta, nepovredivnost stana, sloboda okupljanja, sloboda udruživanja, pravo na rad, pravo na zdravstvenu zaštitu, pravo na obrazovanje  itd..).

U pitanju je klasičan bait and switch.

Dok je krdo unezvereno od straha od smrti i gutaju sve što im se servira, Overlordi uspostavljaju globalni digitalni logor.

Već se najavljuju "climate lockdowns"...

Na osnovu "zelenog pasoša" kmet će moći da se kreće i da koristi prodavnice, restorane, raznorazne objekte, prevozna sredstva, zavisno od opravdanosti razloga kretanja, poslušnosti, social credit scora itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.POLITIKA.RS

МОСКВА – Градоначелник Москве Сергеј Собјанин наредио је да барови и ресторани могу да послужују само вакцинисане госте и оне који су прележали инфекцију и развили...

Из Кремља је данас саопштено да ће грађани Русије који нису вакцинисани или нису прележали ковид-19, неизбежно бити суочени са дискриминацијом на радном месту.

„Људи који се нису вакцинисали или нису прележали ковид-19 неће моћи да раде где пожеле. То неће бити могуће јер су они претња свима који раде с њима”, упозорио је представник Кремља Дмитриј Песков, док је градоначелник Собјанин потврдио да су слична правила „већ месецима на снази у многим градовима Европе и Азије”.

-----------

Dakle, ko ne sluša diktat korumpiranih globalista: nema pravo na rad, nema pravo na slobodu kretanja, nema pravo na slobodu okupljanja itd.

 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Israel faces Covid surge as virus circulates even among vaccinated

Tue., June 22, 2021, 4:21 a.m.

The country reported 125 new cases in 24 hours on Tuesday, the highest one-day total since the end of April.

The latest outbreaks were identified in several schools following random testing and came after Israel removed nearly all of its coronavirus restrictions following a dramatic decrease in cases and a world-leading vaccination campaign that began in December.

In two schools, nine fully vaccinated teachers contracted the virus, local newspaper Haaretz reported. 

Nearly a third of the new cases in the past week have been vaccinated individuals, and many of the new infections are with the delta variant.

Изгледа, џаба су кречили...  примио не примио боцу, ако те стигне делта, алфа или бета...  само ти ивермектин може помоћи! :) 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Golub рече

Israel faces Covid surge as virus circulates even among vaccinated

Tue., June 22, 2021, 4:21 a.m.

The country reported 125 new cases in 24 hours on Tuesday, the highest one-day total since the end of April.

The latest outbreaks were identified in several schools following random testing and came after Israel removed nearly all of its coronavirus restrictions following a dramatic decrease in cases and a world-leading vaccination campaign that began in December.

In two schools, nine fully vaccinated teachers contracted the virus, local newspaper Haaretz reported. 

Nearly a third of the new cases in the past week have been vaccinated individuals, and many of the new infections are with the delta variant.

Изгледа, џаба су кречили...  примио не примио боцу, ако те стигне делта, алфа или бета...  само ти ивермектин може помоћи! :) 

1624346866230.thumb.png.d6c181f5bd9fe684ca1bf7e644ce02c4.png

 

Nadajmo se da nije neki ovakav fazon u pitanju...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Juanito рече

 

Тако веле.  

а прочитах и ово:

Карантин и за вакцинисане Израелце због делта соја

ТЕЛ АВИВ – Израел је данас овластио здравствене службенике да у карантин ставе свакога за кога процене да је био изложен делта соју корона вируса, чак и ако су претходно вакцинисани или су се опоравили од болести.

Та одлука је уследила након јучерашњег упозорења израелског премијера Нафталија Бенета због нове епидемије изазване делта сојем вируса и скока броја дневних инфекција, преноси агенција Ројтерс.

Обраћајући се парламенту, израелски министар здравља Ницан Хоровиц је рекао да ће се новчана казна наплаћивати израелским грађанима или становницима који путују у земље које су на „црној листи” због високог ризика од ковида-19.

Према ажурираним директивама министарства здравља, вакцинисаним или раније зараженим лицима се може наложити да се самоизолују до 14 дана ако власти процене да су можда били у „блиском контакту” са особом која је заражена опасним сојем вируса, пренео је Танјуг.

Око 55 одсто израелског становништва од укупно 9,3 милиона грађана примило је обе дозе вакцине „Фајзер-Бионтек”, а нагли пад случајева подстакао је укидање већине економских ограничења.

Прошлог месеца је програм вакцинације проширен и на адолесценте узраста од 12 до 15 година, али је одзив у тој старосној групи био низак.

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...