Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 18 минута, Juanito рече

Овај твит више не постоји, као ни линк.

http://wef.ch/as6173jk

Да л је постављено, па избрисано или је фејк, не знам.

 

 

SHEDSISTENCE.COM

A unique loft edge safety barrier solution.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Stranica 18.

https://www.nommeraadio.ee/meedia/pdf/RRS/Rockefeller Foundation.pdf

Razmatraju scenario pandemije (2010. godine ) a kao simbol stave: kamere za mass surveillance.

Zato kada sam izašao iz kućnog pritvora u maju 2020. godine, i video na Trgu republike kineske gulag facial recognition kamere, rekao sebi: "pa da, baš kao što smo i očekivali. Kada će moji sugrađani postati svesni?"

A moji sugrađani u panici jurcaju za vakcinom da bi mogli putovati u Hanioti.

P.S. u bliskoj budućnosti možemo očekivati još false flag sajber napada (bili su skoro neki). Švab je govorio da je to sledeća opasnost a u ovom dokumetu RF sajber terorizam je jedan od 4 scenaria.

To će biti kraj slobodnog interneta i od tada ćemo se morati legitimisati prilkom odlaska online kao u Kini.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lack of cross-neutralization by SARS patient sera towards SARS-CoV-2

Abstract

Despite initial findings indicating that SARS-CoV and SARS-CoV-2 are genetically related belonging to the same virus species and that the two viruses used the same entry receptor, angiotensin-converting enzyme 2 (ACE2), our data demonstrated that there is no detectable cross-neutralization by SARS patient sera against SARS-CoV-2. We also found that there are significant levels of neutralizing antibodies in recovered SARS patients 9-17 years after initial infection. These findings will be of significant use in guiding the development of serologic tests, formulating convalescent plasma therapy strategies, and assessing the longevity of protective immunity for SARS-related coronaviruses in general as well as vaccine efficacy.

PUBMED.NCBI.NLM.NIH.GOV

Despite initial findings indicating that SARS-CoV and SARS-CoV-2 are genetically related belonging to the same virus species and that the two viruses used the same entry receptor...

 

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, GeniusAtWork рече

Не знам, ја скокнем повремено тамо и морам признати да нисам видео такве приче.

Истина је да тамо има поприлично проблематичних ликова који се крију иза тога што су чланови нечега што се зове "Наука" и онда умеју да се понашају као најгори џибери јер су, ето, бољи од осталих. Али такве сулуде приче стварно нисам приметио.

јао брате деактивирао сам фб, од називања људи дебилима и дегенерицима који се не слажу са њима, до позива на хапшења па преко "вакцина никада ником није нашкодила" све то може да се види тамо. 

Погледај било коју дебату о вакцинама када се неко позове на добровољност

аргументи иду овим редом
1. Ако ти не примиш вакцину можеш да нашкодиш људима који не могу да је приме или нису развили имуни одговор
2. Од вакцине нико никада није умро

3. Зато вакцинација треба да буде обавезна комплетна нација умунизована. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Avocado рече

 

SHEDSISTENCE.COM

A unique loft edge safety barrier solution.

 

Али ово нема везе са контекстом из твита... Стил живота једног конкретног пара.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Avocado рече

Pored toga što eto već znamo da AZ ima negativne efekte?

Већ знамо и да Фајзер, Модерна и ЈонсонЈонсон имају негативне ефекте!  Али политичари (по)гурани фармакомафијом истрајавају на масовној вакцинацији, чак и деце која много више штете имају од вакцина него од ковида19:

Него, ту и тамо појави се неки поштени политичар и неки поштени и храбри доктори и научници из поља вакцина и кажу своје мишљење, али онда се на њих острве и врана и ала:

 

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Изгледа да се остварују предвиђања Гертова:

WWW.POLITIKA.RS

ЛОНДОН - У Великој Британији данас је пријављен највећи дневни пораст новозаражених од ковида од 19. фебруара. Према владиним подацима данас је регистровано 11.007...

При том се још јавно не говори да је 30% смртних случајева међу онима који су примили две дозе ,,вакцина''.

 

  • Оплаках :)) 1

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Juanito рече

Али ово нема везе са контекстом из твита... Стил живота једног конкретног пара.

Ma samo ti pokazujem odakle je fotošoper uzeo sliku...

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Golub рече

Већ знамо и да Фајзер, Модерна и ЈонсонЈонсон имају негативне ефекте! 

Znamo... i znamo da su minorni...

 

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Golub рече

Изгледа да се остварују предвиђања Гертова:

WWW.POLITIKA.RS

ЛОНДОН - У Великој Британији данас је пријављен највећи дневни пораст новозаражених од ковида од 19. фебруара. Према владиним подацима данас је регистровано 11.007...

Gert prognozirao da će u Britaniji nakon vakcinacije 60% ljudi da se dan sa samo 19 umrlih od korone smatra zabrinjavajućim? :unbelieveble:

Kad je promenio mišljenje?

 

пре 3 часа, Golub рече

При том се још јавно не говори да је 30% смртних случајева међу онима који су примили две дозе ,,вакцина''.

A gde se nejano govori o tome?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Golub

Prećutao si činjenicu da većinu inficiranih čine mlađe nevakcinisane osobe. 

https://apnews.com/article/michael-brown-europe-australia-coronavirus-pandemic-coronavirus-vaccine-78a0c659eccb7680ba6773bbdb8f01e8

U Velikoj Britaniji trenutno ima preko 35 miliona ljudi koji nisu potpuno vakcinisani.

Jedino predviđanje koje se ovde ostvaruje je da za suzbijanje epidemije nije dovoljno imati 45% potpuno vakcinisanih.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.VICE.COM

Local police used $150,000 in COVID relief funds to purchase Boston Dynamics' four-legged robot, Spot.

“The ideas you can come up with would be endless as far as its future potential use beyond the pandemic,” Lambert said. He suggested using the robot to enforce social distancing on city streets and conduct search-and-rescue operations.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Avocado рече

Znamo... i znamo da su minorni...

 

 

Па знамо да су још минорнији ефекти од короне за децу од 12. до 15. године па их масовно вакцинишу, бар овде у Канади. Чак су донели одлуку да сама деца могу одлучити да се вакцинишу без одобрења родитеља, а иначе овде дете не може ни на излет са школом, нити се фотографисати без одобрења родитеља....   у току је једно опште вакционашко лудило!  Да човек не поверује... ,,пучина је једна стока грдна''!

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Avocado рече

Gert prognozirao da će u Britaniji nakon vakcinacije 60% ljudi da se dan sa samo 19 umrlih od korone smatra zabrinjavajućim? :unbelieveble:

Kad je promenio mišljenje?

Најављују се нови таласи на јесен чак и у вакцинисаној Србији, а ево у Британији се повећава број заражених опаснијим вирусом, и Гертове процене постају остварљивије, нажалост...  

пре 5 часа, Avocado рече

 

A gde se nejano govori o tome?

У болничким кулоарима, овде, ако је неко примио обе дозе вакцине и потом некако фасовео ковид19,  не убраја се у ковид заражене...  а да не говорим који организовани атак се српроводи на лекаре и стручњаке који апелују да се деца не вакцинишу.

 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...