Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

пре 52 минута, haveaniceday рече

Јавне личности констатно причају "не не нико није умро од вакцине" итд.. ми виђамо људе који су умрли пар дана после вакцине природно је да се запиташ да ли је корелација или каузација. 

Si video onaj naslov. Primio vakcinu pa umro "od Nečeg Drugog".:))

пре 52 минута, haveaniceday рече

културу твог племена

Kakvo sad pleme bogte?

пре 53 минута, haveaniceday рече

Например мом познанику је дете било у коми 3 дана после вакцине

Koje vakcine? Kovid?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Па није баш да је нормално да здрава особа од 40 година умре 4 дана после вакцине. Не мора да значи да је вакцина узрок али јесте црвена застава да можда нешто није у реду. 

Problem je što jeste potpuno normalno i očekivano da neka zdrava osoba od 40 godina umre 4 dana nakon vakcine jer svakog dana u svetu umiru zdrave osobe od 40 godina i to 4 dana posle najrazličitijih aktivnosti koje nisu smrtonosne... tako da ako daš dovoljan broj vakcina, ne samo da nije čudno, nego je statistički neminovno da će neko i umreti 4 dana nakon vakcine.

Sasvim sam siguran bez i da proveravam cifre da bar 10 ljudi dnevno (na svetu) umre nakon što pojede parče hleba, ali s obzirom na to koliko ljudi jede hleb i koliko ljudi umre, to je neminovnost, a ne uzročnost.

Ono što signalizira da nešto nije u redu i da je vakcina (ili hleb) uzrok smrti je (kao što sam i napisao u poruci na koju repliciraš) kada veći broj ljudi umre u roku od 4 dana od vakcine (ili hleba), nego što prosečno umire bez te okolnosti... ili kada imaš dokazan mehanizam delovanja što je recimo u slučaju tromboza ali to je opet u izuzetno malom broju slučajeva.

 

Цитат

Јавне личности констатно причају "не не нико није умро од вакцине" итд.. ми виђамо људе који су умрли пар дана после вакцине природно је да се запиташ да ли је корелација или каузација. 

Jeste prirodno ali nije pametno, osim ako njihov broj nije izuzetno visok...

 

Цитат

Има људи који премину од пеницилина... испаде вакцина безбеднија од пеницилина нико никада није умро од вакцине... 

Ја мислим да сигурно постоје људи који су умрли од вакцина али да је број јако мали, али ето, интернет научници лупетају како није нико никад итд. 

Slažem se... prilično je verovatno da je neko i umro od vakcine, ali je to kod veoma retkih slučajeva teško utvrditi...

 

Цитат

Например мом познанику је дете било у коми 3 дана после вакцине. Када би он дошао да прича са твојим миљеником Бабићем и Ивковићем назвали би га ко зна каквим погрдним именима тамо. 

Babić počeo da naziva ljude pogrdnim imenima? Meni je uvek delovao prilično kulturno i uzdržano... možda se promenio... jel imaš neki primer da se tako ponaša?

 

Цитат

Стварно треба мало да обратиш пашњу на културу твог племена. Знам да причаш да не постоји... али оно... немој да се фолирамо. 

:)))

Ne znam kako da ti pomognem u vezi sa stvarima koje ne postoje...

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Avocado рече

Problem je što jeste potpuno normalno i očekivano da neka zdrava osoba od 40 godina umre

a bolnica i mediji vele: jos jedna zrtva Covida19    :)  

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

(CNN)Researchers have found more evidence that coronavirus was circulating at low levels across the United States as early as December 2019 -- weeks before the first officially reported cases.

Frozen blood samples indicate people in five states -- Illinois, Wisconsin, Pennsylvania, Mississippi and Massachusetts -- were infected with coronavirus days or weeks before any cases were officially reported in those states.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.6.2021. at 15:40, Tumaralo. рече

Holub.png.518f6b59ab04b653f17849436bf7a4f9.png

Ripčina gospođo :( 

Ipak je bila ginger, što će reći rizična. Vredelo je pokušati.

 

Не треба бити неки искусан лекар па одмах видети да је особа имала аутоимуну болест. Ово црвенило по лицу је типично за Lupus erythematosus.

Ко год јој је дао вакцину, практично ју је убио! (вероватно из незнања) али то је то! 

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Avocado рече

Problem je što jeste potpuno normalno i očekivano da neka zdrava osoba od 40 godina umre 4 dana nakon vakcine jer svakog dana u svetu umiru zdrave osobe od 40 godina i to 4 dana posle najrazličitijih aktivnosti koje nisu smrtonosne... tako da ako daš dovoljan broj vakcina, ne samo da nije čudno, nego je statistički neminovno da će neko i umreti 4 dana nakon vakcine.

Sasvim sam siguran bez i da proveravam cifre da bar 10 ljudi dnevno (na svetu) umre nakon što pojede parče hleba, ali s obzirom na to koliko ljudi jede hleb i koliko ljudi umre, to je neminovnost, a ne uzročnost.

Ono što signalizira da nešto nije u redu i da je vakcina (ili hleb) uzrok smrti je (kao što sam i napisao u poruci na koju repliciraš) kada veći broj ljudi umre u roku od 4 dana od vakcine (ili hleba), nego što prosečno umire bez te okolnosti... ili kada imaš dokazan mehanizam delovanja što je recimo u slučaju tromboza ali to je opet u izuzetno malom broju slučajeva.

Jeste prirodno ali nije pametno, osim ako njihov broj nije izuzetno visok...

Slažem se... prilično je verovatno da je neko i umro od vakcine, ali je to kod veoma retkih slučajeva teško utvrditi...

 


Али у суштини се счажемо, поприлчно је вероватно да је неко умро од вакцине, само сам то хтео да кажем. Једноставно врло вероватно неко јесте али су генерално шансе мале. Људиам се смучило да им се стално прича нико није умро од вакцине и слично... а овамо занју бабу која је сломила кук и умрла у болници од ковида.... 

 

Цитат

Jeste prirodno ali nije pametno, osim ako njihov broj nije izuzetno visok...

Искрено мислим да претерано прећуткивање информација није паметно, мислим да је поприлично опасно. 
Велики број људи губи поверење у људе који покушају да их увере у ефикасност и квалитет вакцина тиме што их лажу. 
 

Цитат

Babić počeo da naziva ljude pogrdnim imenima? Meni je uvek delovao prilično kulturno i uzdržano... možda se promenio... jel imaš neki primer da se tako ponaša?

Није Бабић али се његови фанбојови са групе тако понашају. Он јесте пристојан увек био. Али Ивковић например је отворено позивао на хапшење људи који су "против маски", имаш на његовом блоку. Онда је називао људе који су против нуклеарних електрана убицама итд. 

Бабић је у суштини фин лик и доста занимљиве текстове, највећа мана му је што је завистан од "аpprovala" оних дегенерика са групе и то му квари текстове. Теорија еволуције му је била супер, али је са ковидом почео да мрачи само тако све да би задовољио гладне уши "љубитеља науке" .
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, haveaniceday рече

Али у суштини се счажемо, поприлчно је вероватно да је неко умро од вакцине, само сам то хтео да кажем. Једноставно врло вероватно неко јесте али су генерално шансе мале. Људиам се смучило да им се стално прича нико није умро од вакцине и слично... а овамо занју бабу која је сломила кук и умрла у болници од ковида.... 

Искрено мислим да претерано прећуткивање информација није паметно, мислим да је поприлично опасно. 
Велики број људи губи поверење у људе који покушају да их увере у ефикасност и квалитет вакцина тиме што их лажу. 

Potpuno se slažem sa tim da preterano prećutkivanje informacija nije pametno ali u kontekstu ove priče ne znam ko koga laže i o čemu...

 

Цитат

Није Бабић али се његови фанбојови са групе тако понашају. Он јесте пристојан увек био. Али Ивковић например је отворено позивао на хапшење људи који су "против маски", имаш на његовом блоку. Онда је називао људе који су против нуклеарних електрана убицама итд. 

Бабић је у суштини фин лик и доста занимљиве текстове, највећа мана му је што је завистан од "аpprovala" оних дегенерика са групе и то му квари текстове. Теорија еволуције му је била супер, али је са ковидом почео да мрачи само тако све да би задовољио гладне уши "љубитеља науке" .

Možda mrači zato što je priča prilično mračna?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Avocado рече

Možda mrači zato što je priča prilično mračna?

Оно што је он причао је било 50 пута мрачније од тренутне ситуације. 

  

пре 11 часа, Avocado рече

Potpuno se slažem sa tim da preterano prećutkivanje informacija nije pametno ali u kontekstu ove priče ne znam ko koga laže i o čemu...

Када одеш на групе типа "наука" на фејсбуку констатно читаш како "нема шансе да вакцина икада икоме шкоди било како, просто лечи рак  сиду хептатитис и ковид у једном"

Нарације су ужасне, код анти ваксера вакцина је ту да нас све истреби код ових је еликсир младости и бесмртности. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Tumaralo. рече

1623852954701.thumb.jpg.7683e678f0627a0907604072b2ed71b2.jpg

New normal posle Velikog reseta podrazumeva svašta nešto.

Npr. život u kavezima.

To je jedan od načina da ne budemo rasisti i da budemo green. 

Све велике куће црнцима а белце у трејлер паркове, тако задајемо коначан ударац клими и расизму.
 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, haveaniceday рече

Када одеш на групе типа "наука" на фејсбуку констатно читаш како "нема шансе да вакцина икада икоме шкоди било како, просто лечи рак  сиду хептатитис и ковид у једном"

Не знам, ја скокнем повремено тамо и морам признати да нисам видео такве приче.

Истина је да тамо има поприлично проблематичних ликова који се крију иза тога што су чланови нечега што се зове "Наука" и онда умеју да се понашају као најгори џибери јер су, ето, бољи од осталих. Али такве сулуде приче стварно нисам приметио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Tumaralo. рече

1623852954701.thumb.jpg.7683e678f0627a0907604072b2ed71b2.jpg

New normal posle Velikog reseta podrazumeva svašta nešto.

Npr. život u kavezima.

To je jedan od načina da ne budemo rasisti i da budemo green. 

Овај твит више не постоји, као ни линк.

http://wef.ch/as6173jk

Да л је постављено, па избрисано или је фејк, не знам.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Juanito рече

Овај твит више не постоји, као ни линк.

http://wef.ch/as6173jk

Да л је постављено, па избрисано или је фејк, не знам.

 

Moguće da je izbrisano. 

Sa svog sajta su brisali neke stvari i menjali kada je počelo da privlači pažnju mase.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, haveaniceday рече

Све велике куће црнцима а белце у трејлер паркове, тако задајемо коначан ударац клими и расизму.
 

 

U narednom periodu prisustvujemo sledećoj transformaciji: 

Više se radi od kuće, poslovni kompleksi u gradskim centrima ostaju prazni --> u njih se naseljavaju ljudi koji ostaju bez kuće usled covid pljačke.

Kuće iz predgrađa su svakako znak white supremacy-a pa će Nešto svakako biti poduzeto po tom pitanju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Оно што је он причао је било 50 пута мрачније од тренутне ситуације. 

Na primer?

 

Пре сат времена, haveaniceday рече

 Када одеш на групе типа "наука" на фејсбуку констатно читаш како "нема шансе да вакцина икада икоме шкоди било како, просто лечи рак  сиду хептатитис и ковид у једном"


Нарације су ужасне, код анти ваксера вакцина је ту да нас све истреби код ових је еликсир младости и бесмртности.

To pišu? Pored toga što eto već znamo da AZ ima negativne efekte? Malo mi je teško da u to poverujem...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...