Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

Ј Е З И В О 

Covid-19 has 'no credible natural ancestor', claims new research

Virus created in lab and evidence found of retro-engineering, scientists say

WWW.BUSINESS-STANDARD.COM

Virus created in lab and evidence found of retro-engineering, scientists say

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

одавде је потекла прича 
 

WWW.DAILYMAIL.CO.UK

The 22-page paper on the origins of COVID-19, exclusively obtained by DailyMail.com and slated for publication in the coming days, is set to make waves among the scientific...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovi već decenijama mućkaju viruse u Wuhanu, inficiraju nam babe, a onda nam prodaju vakcine.

To je krajnje dobar račun, gledano sa aspekta neobuzdanog kapitalizma.

Neke babe i umru (ako se ponašaju neodgovorno pa ne prime vakcinu) ali i to je dobro za ekonomiju jer babe ništa ne proizvode a srču penzije. Kada je osmišljen penzioni sustav nije se baš računalo sa time da možeš da živiš 30 godina posle kraja radnog veka...

1622731935630.thumb.png.2df82a04b1de42c0cdf9942cb7912755.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Justin Waters рече

Баш ти је фрка да кинези не испадну лоши момци овде? 
Шта ћеш да радиш ако докажу да су кинези заправо криви за све, како ћеш да претекнеш? Срушиће ти се цео идентитет око "америка лоша кинези супер". 

Где ти је онај мој скриншот о броју вакцина у Србији? Не спомињеш га нешто?
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е Јусто ајде ископај ону нашу дебату о вакцинама где си ме ти убеђивао како је то страшна ствар и да "ја примам те експерименталне вакцине ако хоћу ти нећеш" 

Је л хоћеш ти да ископаш или ја? 

Стварно сте смешни..... не знам ни зашто више причам са вама... ти авокадо ту негде..... ментално. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, haveaniceday рече

Баш ти је фрка да кинези не испадну лоши момци овде? 
Шта ћеш да радиш ако докажу да су кинези заправо криви за све, како ћеш да претекнеш? Срушиће ти се цео идентитет око "америка лоша кинези супер". 

За Кинезе се не секирам. Мука ми је од лицемјерја, покварењаштва и злобе, и константних изношења лажи од стране Вашингтона. 

 

пре 5 минута, haveaniceday рече

Где ти је онај мој скриншот о броју вакцина у Србији? Не спомињеш га нешто?

Ош да вадим твоје предикције о побједи Трампа? 

Примање вакцина нисам негирао, само сам био скептичан по питању рока када ће се почети давати масовно. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, haveaniceday рече

Стварно сте смешни..... не знам ни зашто више причам са вама... ти авокадо ту негде..... ментално. 

У праву си, на корак сам да идеш на блок да се не замајавам са твојом претјераном памећу. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Justin Waters рече

За Кинезе се не секирам. Мука ми је од лицемјерја, покварењаштва и злобе, и константних изношења лажи од стране Вашингтона. 

Није проблем вашинготци лажу као пси. Али то не значи да је све што кинези раде сјајно и да је то једна дивна земља итд. Видиш да су их вашингтонци гађали парама. 

Ош да вадим твоје предикције о побједи Трампа?



Ја и даље не верујем да је бајден поштено победио. 


Примање вакцина нисам негирао, само сам био скептичан по питању рока када ће се почети давати масовно. 



Па видиш, лоше ти је био усмерен скептицизам. 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa jbt, američki DrKon je govorio krdu da nosi DVE maske na faci u vreme kada je znao da su maske bulja!:))

Kakva trolčina. 12:smeha:

Ali je ipak deo kriminalne udruge koja vrši masivan zločin protiv čovečnosti pa ga nećemo ni malo simpatisati kao npr. doktora Nestorovića.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Tumaralo. рече

Pa jbt, američki DrKon je govorio krdu da nosi DVE maske na faci u vreme kada je znao da su maske bulja!:))

Kakva trolčina. 12:smeha:

Ali je ipak deo kriminalne udruge koja vrši masivan zločin protiv čovečnosti pa ga nećemo ni malo simpatisati kao npr. doktora Nestorovića.

Фора код ДрКона, Фаучија и Несторовића јесте следеће
1.Сви знамо да нестор лупета глупости нико га не узима претерано озбиљно и сви се спрдамо. Неке будале се позивају на њега али то је то. 


2. Неки идиоти се праве да су ДрКон и Фаучи неки интелектуални ауторитети које ваља слушати... "наука је метод који је скептичан према свему" и "верујте науци" су два оксиморона. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, haveaniceday рече

"наука је метод који је скептичан према свему" и "верујте науци" су два оксиморона. 

Pa da.

Kada je BigTech počeo složno da istrebljuje sve naučnike koji govore drugačije od WHO komesara, shvatili smo da su Stvari krenule po Zlu.

Onda smo u maju mesecu 2020. god, po izlasku iz protivustavnog kućnog pritvora, ugledali kineske gulag AI kamere na Trgu republike.

Tada smo shvatili da je Prekasno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

wty-Edinburgh-sustainer.png

  • Хахаха 1

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Tumaralo. рече

Pa da.

Kada je BigTech počeo složno da istrebljuje sve naučnike koji govore drugačije od WHO komesara, shvatili smo da su Stvari krenule po Zlu.

Onda smo u maju mesecu 2020. god, po izlasku iz protivustavnog kućnog pritvora, ugledali kineske gulag AI kamere na Trgu republike.

Tada smo shvatili da je Prekasno.

Буквално су масовно прозивали Ионадиса човека који је величина у науци  и цензурисали његове клипове. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...