Jump to content

Тема о КОРОНАВИРУСУ... све на једном месту


JESSY

Препоручена порука

WWW.TELEGRAF.RS

Predsednik Rusije kaže da je situacija u pojedinim delovima zemlje teška

Путин је изјавио да је вакцина већ развијена и да су људи већ почели да је примају у оквиру експперимента, између осталих и његова ћерка. Каже да ће вакцинација бити на добровољној бази.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS-LAT.SPUTNIKNEWS.COM

Ko organizuje žurku ili slavi slavu sa više od pet osoba u zatvorenom prostoru rizikuje kaznu od 50.000 do 150.000 dinara, na osnovu izmena Zakona o zaštiti...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Božena рече
RS-LAT.SPUTNIKNEWS.COM

Ko organizuje žurku ili slavi slavu sa više od pet osoba u zatvorenom prostoru rizikuje kaznu od 50.000 do 150.000 dinara, na osnovu izmena Zakona o zaštiti...

 

Прилика да се опробају нове друкаре и потказивачи који нису стигли или се нису показали и ''прославили'' у време црвених и Ћопавог. 

Када у једној кући живе две породице или више генерација (више од 5 чланова), па су ту стари, синови, снајке,унуци ко за славу лети из куће? Да ли истерати ђеда и баку као најстарије или унуци иду напоље? Треба питати надлежне...

'' Чашу меда јошт нико не попи што је чашом жучи не загрчи,
чаша жучи иште чашу меда, смијешане најлакше се пију. ''  
Петар II Петровић Његош

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 часа, Jecić рече

Имате ли коментаре на овај видео? Да ли је неко погледао? Шерује се путем фејсбука. Не знам на ком ТВ каналу је емитовано.

M.FACEBOOK.COM

Goran Ilic war live.

 

Сестро, не замери али звук је лош и предуго траје, могу дати мишљење ако ми препричаш у најкраћим цртама о чему се ради :stadaradim:

 

пре 8 часа, Božena рече
RS-LAT.SPUTNIKNEWS.COM

Ko organizuje žurku ili slavi slavu sa više od pet osoba u zatvorenom prostoru rizikuje kaznu od 50.000 do 150.000 dinara, na osnovu izmena Zakona o zaštiti...

 

Дошла вода до пода...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 18.11.2020. at 21:17, Jecić рече

Имате ли коментаре на овај видео? Да ли је неко погледао? Шерује се путем фејсбука. Не знам на ком ТВ каналу је емитовано.

M.FACEBOOK.COM

Goran Ilic war live.

 

@Avocado добро прави debunking, ако неко уме да изнесе супротне аргументе зови увек њега.

Мени звучи као пар истинитих тврдњи миксованих са много недоказивог сензационализма.

Но, заиста не знам докле је стигао Монсанто са нанотехнологијом.

Ево, чекамо док не стигне одговор.

  • Свиђа ми се 1
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А у међувремену, везано за мирис и укус:

 

image.png.cac3718db6d4889b9c5186599943551f.png

 

 

Маске:

image.png.783a4dfc13c287e87a733155420ff06f.png

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Јанко рече

@Avocado добро прави debunking, ако неко уме да изнесе супротне аргументе зови увек њега.

Мени звучи као пар истинитих тврдњи миксованих са много недоказивог сензационализма.

Но, заиста не знам докле је стигао Монсанто са нанотехнологијом.

Ево, чекамо док не стигне одговор.

Dobro ti zvuči... mrzi me da temeljno debunkujem... ali u skladu sa onim teach a man how to fish, čisto da dam opšti savet... kad god neko dovede doktora u belom mantilu da priča o nekom virusu, a ne potrudi se da kaže da li je isti epidemiolog, hirurg, ginekolog ili doktor pravnih nauka, možeš odmah da isključiš klip...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 45 минута, Avocado рече

Dobro ti zvuči... mrzi me da temeljno debunkujem... ali u skladu sa onim teach a man how to fish, čisto da dam opšti savet... kad god neko dovede doktora u belom mantilu da priča o nekom virusu, a ne potrudi se da kaže da li je isti epidemiolog, hirurg, ginekolog ili doktor pravnih nauka, možeš odmah da isključiš klip...

Мени изгледа премлада да буде директор 2. клинике до сада.

Ипак, на твитеру је од 2010, значи није од јуче.

Има је на списку лекара Америке, наводи се заиста као директорка клинике :

WWW.DOCSCORES.COM

71 reviews for Dr. Carrie Madej, DO, Internal Medicine in McDonough, GA

 

Волео бих да се ипак мало позабавиш видеом.

Хвала унапред.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Јанко рече

Мени изгледа премлада да буде бивши директор 2. клинике.

Можда је члан СНС-а...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Avocado рече

kad god neko dovede doktora u belom mantilu da priča o nekom virusu, a ne potrudi se da kaže da li je isti epidemiolog, hirurg, ginekolog ili doktor pravnih nauka, možeš odmah da isključiš klip...

За ове тврдње конкретно су стручнији молекуларни биолози од лекара било које специјализације, да објасне разлику између генетске модификације и убризгавања месинџер РНК у ћелију. Мада чему? Просечан човек као разуме разлику између научног објашњења и ових лударија?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Juanito рече

За ове тврдње конкретно су стручнији молекуларни биолози од лекара било које специјализације, да објасне разлику између генетске модификације и убризгавања месинџер РНК у ћелију. Мада чему? Просечан човек као разуме разлику између научног објашњења и ових лударија?

Nije uopšte poenta u tome... baci pogled na onaj klip na 600 strani koji je Rapsa postavila... tip priča još luđe stvari ali sam siguran da zaista veruje u to što priča... prosto ne deluje kao salesman... kad ti neko dovede "stručnjaka" da nešto objasni ali "zaboravi" da navede u čemu je ovaj stručan, onda možeš da budeš prilično siguran da hoće da te prevari... naročito ako "stručnjak" nosi beli mantil...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Јанко рече

Мени изгледа премлада да буде директор 2. клинике до сада.

U Americi "klinika" može da znači i ordinacija jednog lekara opšte prakse.

(off topic ali zanimljivo - Kod nas propisi regulišu šta sve mora da ima medicinska ustanova da bi bila klinika, ali iz nekog bizarnog razloga uopšte nije problem ako se reklamiraš kao klinika iako nisi klinika, tako da skoro sve one privatne klinike i poliklinike za koje si čuo, formalno uopšte nisu klinike)

 

 

пре 8 часа, Јанко рече

Ипак, на твитеру је од 2010, значи није од јуче.

Pa eto, uzmi taj prvi tvit koji si preneo... tvrdi da se ovim novim vakcinama može promeniti DNK čoveka, a kao "dokaz" postavlja (povučen zbog grešaka i odavno debunkovan) preprint naučnog rada, koji sa onim što ona tvrdi nema ama baš nikakve veze... šta dalje da pričamo?

 

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала.

Још коментар о "4. индустријска револуција" од Шваба из 2016. као и скорашњи наставци из '18 и '20.

И нећу више.?

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.11.2020. at 20:28, Владимир Бошковић рече

Сестро, не замери али звук је лош и предуго траје, могу дати мишљење ако ми препричаш у најкраћим цртама о чему се ради :stadaradim:

 

Дошла вода до пода...

https://cdn.lbryplayer.xyz/api/v3/streams/free/Dr.-Carrie-Madej---Planovi-za-vas-i-vasu-porodicu/7069ce969f73c6815cddedcf957d9f11643843b1/031553

Evo video. Samo moras pokusati iz drugog puta, jer nece da se ucita iz prve.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Smjestio mu bosanski lobi. Da je jeo sirnicu umjesto bureka sa sirom, ne bi bio kažnjen. 

WWW.B92.NET

Jedna buregdžinica u Ljubljani obećao je da će dostavljaču hrane, kažnjenom jer je u vreme...

 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...